ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panowie, gdzie znajdę działającego streama żeby obejrzeć dzisiejszy mecz? Co ostatnio znajduje na bfst, footybite to nic mi nie działa.. Dzięki!
3
@AmigoBlancos pamiętam za gówniaka jak LM leciało na TVP i Łysy sędziował, był szatan :D
7
@Barca17griezz10 w przyszłym miesiącu xd
0
@matijas mam tak samo tylko ja w Szkocji jestem XD także se pogralem przez weekend
No nic, pozostaje dalej być przegrywem w 19 xD
0
@Chwytliwy staroswiecki jestem wiesz, lubię mieć fizyka w razie wu.
0
@Chwytliwy już zapłacone za płytkę xd
0
@dyszka A nie dzieciństwo?
0
@kenneth99 w Jukejowie siedzę, nigdy nie było problemu bo nie pierwszy raz zamawiałem XD i cały misterny plan w pi xD
8
Grunt to dobrze zacząć dzień. Otwierasz oczy, sprawdzasz o której kurier przywiezie Ci twoją fifke, myślisz już o tym jak wrócisz z pracy, odpalisz zimne piwko i będziesz grać.
Ahh wait, zapomnij brahu, sp***my Ci plany i dostarczymy fife w poniedziałek.
Miłego dnia!
0
@voetballer tak właśnie zrobiłem i nie działało. Fakt faktem robiłem to jakieś pół roku temu, muszę sprawdzić jeszcze raz.
0
@voetballer nie działa, ostatnio próbowałem i nie da rady. Szkocja
0
@guru43 po prostu potrzebny jest ktoś pokroju Guardioli kto wejdzie i pożegna się z kilkoma zawodnikami z obecnej podstawowej jedenastki, złapie ich krótko i zrobi rewolucję w klubie. Pytanie tylko kto? Xavi? Pożegnał by się np. z Alba?
0
Podzieli się ktoś działającym streamem?
1
@Bruttal znowu? Wraca po kontuzji, widocznie nie jes jeszcze gotowy na pełne 90minut. Wejdzie w drugiej ;)
0
@karszun zależy chyba od Twojej lokalizacji. Kupiłem 19 stacjonarne, a jako że mieszkam w Szkocji to miałem angielską wersję i bez wgranego języka polskiego.
0
@daniel32778 może sam zbadaj temat a później oceniaj innych
0
Dobrze, że po 15min wywaliło mi stream'a a Xbox zrobił kaprys..
2
@Mizander koń by się uśmiał hyhyhyhy
0
@Salwik92 może 4231 z Antkiem za Luiskiem i Ansu na LS :S
0
@myscooter moze wskoczy na posadkę Bartusia haha
0
@Transu96 ale żółtą wczoraj dostał xD
0
@arraco Alba też dał popis :)
2
Komentarz usunięty
0
@Thiago83 moja dziewczyna chce zobaczyć
0
@MesQueUnClub96 okazja dla młodych xD eh kolejny ciężki mecz do oglądania
1
@Isso89 Legia wam zagra na nosie i będzie zwycięstwo Legii/remis :D
0
@Pawlak1992 po konferencji Verattiego xD
0
@Avada Kedavra Llorente
3
@MaTt_BarcaFan jak ziew to rozładuj swoją energię i idź pobiegać. Albo spakuj tornister i kanapki bo szkoła tuż tuż :)
6
@MaTt_BarcaFan ile Ty masz lat?