1

Panowie, gdzie znajdę działającego streama żeby obejrzeć dzisiejszy mecz? Co ostatnio znajduje na bfst, footybite to nic mi nie działa.. Dzięki!

3

@AmigoBlancos pamiętam za gówniaka jak LM leciało na TVP i Łysy sędziował, był szatan :D

7

@Barca17griezz10 w przyszłym miesiącu xd

0

@matijas mam tak samo tylko ja w Szkocji jestem XD także se pogralem przez weekend
No nic, pozostaje dalej być przegrywem w 19 xD

0

@Chwytliwy staroswiecki jestem wiesz, lubię mieć fizyka w razie wu.

0

@Chwytliwy już zapłacone za płytkę xd

0

@dyszka A nie dzieciństwo?

0

@kenneth99 w Jukejowie siedzę, nigdy nie było problemu bo nie pierwszy raz zamawiałem XD i cały misterny plan w pi xD

8

Grunt to dobrze zacząć dzień. Otwierasz oczy, sprawdzasz o której kurier przywiezie Ci twoją fifke, myślisz już o tym jak wrócisz z pracy, odpalisz zimne piwko i będziesz grać.
Ahh wait, zapomnij brahu, sp***my Ci plany i dostarczymy fife w poniedziałek.

Miłego dnia!

0

@voetballer tak właśnie zrobiłem i nie działało. Fakt faktem robiłem to jakieś pół roku temu, muszę sprawdzić jeszcze raz.

0

@voetballer nie działa, ostatnio próbowałem i nie da rady. Szkocja

0

@guru43 po prostu potrzebny jest ktoś pokroju Guardioli kto wejdzie i pożegna się z kilkoma zawodnikami z obecnej podstawowej jedenastki, złapie ich krótko i zrobi rewolucję w klubie. Pytanie tylko kto? Xavi? Pożegnał by się np. z Alba?

0

Podzieli się ktoś działającym streamem?

1

@Bruttal znowu? Wraca po kontuzji, widocznie nie jes jeszcze gotowy na pełne 90minut. Wejdzie w drugiej ;)

0

@karszun zależy chyba od Twojej lokalizacji. Kupiłem 19 stacjonarne, a jako że mieszkam w Szkocji to miałem angielską wersję i bez wgranego języka polskiego.

0

@daniel32778 może sam zbadaj temat a później oceniaj innych

0

Dobrze, że po 15min wywaliło mi stream'a a Xbox zrobił kaprys..

2

@Mizander koń by się uśmiał hyhyhyhy

0

@Salwik92 może 4231 z Antkiem za Luiskiem i Ansu na LS :S

0

@myscooter moze wskoczy na posadkę Bartusia haha

0

@Transu96 ale żółtą wczoraj dostał xD

0

@arraco Alba też dał popis :)

2

Komentarz usunięty

0

@Thiago83 moja dziewczyna chce zobaczyć

0

@MesQueUnClub96 okazja dla młodych xD eh kolejny ciężki mecz do oglądania

1

@Isso89 Legia wam zagra na nosie i będzie zwycięstwo Legii/remis :D

0

@Pawlak1992 po konferencji Verattiego xD

0

@Avada Kedavra Llorente

3

@MaTt_BarcaFan jak ziew to rozładuj swoją energię i idź pobiegać. Albo spakuj tornister i kanapki bo szkoła tuż tuż :)

6

@MaTt_BarcaFan ile Ty masz lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?