ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co gracie ciekawego na weekend? Jakieś pewniaczki? XD
2
@Jakchcesz Co Ty mówisz? No tego to nie wiedziałem!
1
@Qexi Generalną Gubernię zaraz zrobią ;)
0
@NeroTFP ***** Besiktas!
0
@Denver korona ściema no proste Byku
3
@kubusnitecki kurde Kuba dawaj na pełnej!
7
@wroclawianin89 ciężko grzecznie odpowiedzieć albo wcale nie komentować?
0
Czyli złota piłka! XD
0
@Pepiko umawiasz się na appointment w JobCentre. Ogólnie odradzam zmianę pracy w obecnym czasie. Masz robotę pewną na farmie to tam siedź ;)
0
@buddy PIJAN(Y) ić
0
@BarcaInfo I cyk, dzbany tego nie przyjmą bo będą chcieli 25mln i Todiboss zostanie xD
1
@Ratamahatta Barcelona kupujaca PO z Championship, do czego to doszło. Co ten Abi...a zapomniałem ;)
0
@Cadafaz Pep Xaviola hahaha a to dobre xD
0
@LuisSalvano trafiło się ślepej kurze ziarno xD
0
@LuisSalvano Nie porównuję Gościu, po prostu wiem już, że cokolwiek byś nie napisał, dzieje się zupełnie odwrotnie :D także niedługo OJO OJO :)
1
@Pepiko nie wyrobisz. Dostaniesz jedynie temporary, który umożliwi Ci pracę. Jak coś to pytaj, mieszkam tu od 3 lat, może pomogę ;)
6
@LuisSalvano wygramy tak jak Neymara XD oh Luis, Luis
0
@MSN1998 nie chwal się bo rano Cie odwiedza smutni panowie w kombinezonach ze Star Wars :)
0
@marcinK0000 bo Emerson przyjdzie za rok :O
0
@masq Romero bodajże
3
@emeu zgasił jak peta. :)
1
@Coutinho007 jutro Suarez w Realu xD
1
@Cariones to Jurek poprzestawial mu w głowie :P
6
@Criss18Barca korona ściema ;)
16
Niech wezmą Desta, za rok przyjdzie Emerson. Będziemy mieli dwóch zawodników, jednego ogranego w lidze na dobrym poziomie i drugiego bardzo perspektywicznego młodzika. ;) Problem PO rozwiązany na ładnych kilka lat :)
0
@Gwyn bardzo dużo filmów przedstawia to co stanie się w prawdziwym życiu. Chociażby ostatnio "Contagion' o śmiertelnym wirusie. :) film z 2012 bądź 2015 roku :)
0
Czyli nie powiedział, że na niego nie liczy. Nieważne co mówią, ważne żeby mówili.
0
@lukaszbrk oni nie mają trenować, oni mają zapierda*lać! :)
0
@msmsms Nesara i Gesara xd
0
@th@les taktyk na potem.