0

Co gracie ciekawego na weekend? Jakieś pewniaczki? XD

2

@Jakchcesz Co Ty mówisz? No tego to nie wiedziałem!

1

@Qexi Generalną Gubernię zaraz zrobią ;)

0

@NeroTFP ***** Besiktas!

0

@Denver korona ściema no proste Byku

3

@kubusnitecki kurde Kuba dawaj na pełnej!

7

@wroclawianin89 ciężko grzecznie odpowiedzieć albo wcale nie komentować?

0

Czyli złota piłka! XD

0

@Pepiko umawiasz się na appointment w JobCentre. Ogólnie odradzam zmianę pracy w obecnym czasie. Masz robotę pewną na farmie to tam siedź ;)

0

@buddy PIJAN(Y) ić

0

@BarcaInfo I cyk, dzbany tego nie przyjmą bo będą chcieli 25mln i Todiboss zostanie xD

1

@Ratamahatta Barcelona kupujaca PO z Championship, do czego to doszło. Co ten Abi...a zapomniałem ;)

0

@Cadafaz Pep Xaviola hahaha a to dobre xD

0

@LuisSalvano trafiło się ślepej kurze ziarno xD

0

@LuisSalvano Nie porównuję Gościu, po prostu wiem już, że cokolwiek byś nie napisał, dzieje się zupełnie odwrotnie :D także niedługo OJO OJO :)

1

@Pepiko nie wyrobisz. Dostaniesz jedynie temporary, który umożliwi Ci pracę. Jak coś to pytaj, mieszkam tu od 3 lat, może pomogę ;)

6

@LuisSalvano wygramy tak jak Neymara XD oh Luis, Luis

0

@MSN1998 nie chwal się bo rano Cie odwiedza smutni panowie w kombinezonach ze Star Wars :)

0

@marcinK0000 bo Emerson przyjdzie za rok :O

0

@masq Romero bodajże

3

@emeu zgasił jak peta. :)

1

@Coutinho007 jutro Suarez w Realu xD

1

@Cariones to Jurek poprzestawial mu w głowie :P

6

@Criss18Barca korona ściema ;)

16

Niech wezmą Desta, za rok przyjdzie Emerson. Będziemy mieli dwóch zawodników, jednego ogranego w lidze na dobrym poziomie i drugiego bardzo perspektywicznego młodzika. ;) Problem PO rozwiązany na ładnych kilka lat :)

0

@Gwyn bardzo dużo filmów przedstawia to co stanie się w prawdziwym życiu. Chociażby ostatnio "Contagion' o śmiertelnym wirusie. :) film z 2012 bądź 2015 roku :)

0

Czyli nie powiedział, że na niego nie liczy. Nieważne co mówią, ważne żeby mówili.

0

@lukaszbrk oni nie mają trenować, oni mają zapierda*lać! :)

0

@msmsms Nesara i Gesara xd

0

@th@les taktyk na potem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?