ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Daro-GucioFcB mieli łatwą?
0
@LuisSalvano i przedłuży kontrakt z tym od urodzin siostry xD
0
@Ghazul3293 zb to jest złoto!!! :D
1
@Mixtape betonowe lasy mokną
2
@PatrychoO kasa misiu, kasa :P
1
@Nazio87 A su*a go puściła xD
0
@LeoMessi1994 Król Artur z 2004roku z Owenem :)
0
Alba i tak za wysoko.. :)
0
@LuisSalvano Tylko nie zapomnij nas zaprosić byczku, zrobimy Las Vegas 'Ra rambra' ;)
0
@busquets5 mama jest już 1.5 miesiąca po covidzie i nadal słabo się czuje.
1
@Nihas to jest NWO misiaczku :)
0
@kacperek_psg2006 patrząc na Twój nick, ciśnij mu soczystym 'twoja stara' xD
14
@Pilka_jest_okragla jak się spruł wczoraj do Casemiro.. To się w nim zakochałem :) Vamos Ilaix!
1
@vangoor pewnie dlatego, że teraz mogliśmy mieć +2 :P
0
@SergioTomas Ter Stegena..? Myślałem, że Alby :)
3
@SergioTomas jak my w pierwszej połowie nie istnieliśmy xd
0
@kacperek_psg2006 Kto to i co to???
0
@Vebrol se queda XD
0
@Encore Koeman. Który zostanie Fergusonem Barcelony? Biorę w ciemno :D
0
@Gonzo349 beka jak rzeka
2
@socha dobrze, że mi to piszesz byczku, dzięki
2
@Encore ale jak, Bruno? Przecież on tylko karne strzela.. Haha
1
@Wossi61FCB fani rangersow poderżnęli 35 letniemu Polakowi gardło maczetą po tym meczu.
0
@kuz akurat w Barcelonie to raczej pikniki :D
0
Bardzo źle to wygląda. Oby się z tego wylizał..
1
@koksik2700 Glenfiddich'a sprawdź i Haig Club :)
6
To news xDDDDDDDDD
4
@kimpanjest Brawo, idealnie napisane. Komentarz miesiąca :)
4
PSG pije wodę z pisuaru
1
@wroclawianin89 klasyka klasyki..