0

@Daro-GucioFcB mieli łatwą?

0

@LuisSalvano i przedłuży kontrakt z tym od urodzin siostry xD

0

@Ghazul3293 zb to jest złoto!!! :D

1

@Mixtape betonowe lasy mokną

2

@PatrychoO kasa misiu, kasa :P

1

@Nazio87 A su*a go puściła xD

0

@LeoMessi1994 Król Artur z 2004roku z Owenem :)

0

Alba i tak za wysoko.. :)

0

@LuisSalvano Tylko nie zapomnij nas zaprosić byczku, zrobimy Las Vegas 'Ra rambra' ;)

0

@busquets5 mama jest już 1.5 miesiąca po covidzie i nadal słabo się czuje.

1

@Nihas to jest NWO misiaczku :)

0

@kacperek_psg2006 patrząc na Twój nick, ciśnij mu soczystym 'twoja stara' xD

14

@Pilka_jest_okragla jak się spruł wczoraj do Casemiro.. To się w nim zakochałem :) Vamos Ilaix!

1

@vangoor pewnie dlatego, że teraz mogliśmy mieć +2 :P

0

@SergioTomas Ter Stegena..? Myślałem, że Alby :)

3

@SergioTomas jak my w pierwszej połowie nie istnieliśmy xd

0

@kacperek_psg2006 Kto to i co to???

0

@Vebrol se queda XD

0

@Encore Koeman. Który zostanie Fergusonem Barcelony? Biorę w ciemno :D

0

@Gonzo349 beka jak rzeka

2

@socha dobrze, że mi to piszesz byczku, dzięki

2

@Encore ale jak, Bruno? Przecież on tylko karne strzela.. Haha

1

@Wossi61FCB fani rangersow poderżnęli 35 letniemu Polakowi gardło maczetą po tym meczu.

0

@kuz akurat w Barcelonie to raczej pikniki :D

0

Bardzo źle to wygląda. Oby się z tego wylizał..

1

@koksik2700 Glenfiddich'a sprawdź i Haig Club :)

6

To news xDDDDDDDDD

4

@kimpanjest Brawo, idealnie napisane. Komentarz miesiąca :)

4

PSG pije wodę z pisuaru

1

@wroclawianin89 klasyka klasyki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?