0

@Fabik to źle strzelasz. Pewnie, że nie wchodzi dużo z dystansu, alr wchodzą. Ja uwielbiam strzelać tak z 22-25m finezyjnymi. I często wchodzą :D chociaż w F21 jeszcze nie bo nie mam do tego zawodników :D

0

@escarabajo fc Gibraltar

0

@justfootball Barca = Atletico, bo skraca się przez dwa.
Fakt, nie opinia :v

1

@PitBullx trafił się w pracy kiedyś taki milf 40. Ojejujujujujuj co to byl za odkuuuuuurzacz. Chyba trzeba isc do toalety xD

2

@DaPi oj tak, nie ma to jak wrócić po całym dniu do domu, usiąść na klopa i zrzucić ładunek. Jedno z najprzyjemniejszych uczuć

1

@FCB24 a właśnie ja Ci powiem, że na składy przeciwników nie narzekam. Podobały mi się, Neymara i Messiego nie mial nikt xd raz się trafił tylko zwykły Benek

0

@ksobi u mnie to samo, miałem mocnych przeciwników ale VVD trafiłem może ze 3 razy. A jako, że w f20 byłem silverkiem i G3/2 wbilem tylko 2 czy 3 razy, to jestem bardzo zadowolony z 14-14 na debiucie w f21 :D

0

FUT
Jak Wam poszły pierwsze mistrzostwa? Zadowoleni?

0

@Danny Gaucho gorzej jak tych cyców nie ma ;)

0

Baby to ch z cycami pozdrawiam

0

@Janas11224 iPhone 11 to już dno ;)

1

@Chakalaka to co, w czwartek shopping..? :)

2

@mrboom o to Tabaluga, dzielny Tabaluga.. :)

0

@MESSIah16 ale jak to

3

@Hushovt z brzozą tylko jedno mi się kojarzy.

0

@stone80 gram Futa, początkowo byłem niezadowolony bo nie ogarniałem tematu, ale teraz mi się podoba :)

1

@PatrychoO znając cynygejm 2x 84 i 85 xddd

0

@Matelel Nie kłam, jest tylko ogłoszony Calvert z Premier League. Na Fatiego można było głosować, ale nie ma oficjalnej informacji kto wygrał i kiedy będzie ogłoszony. :P

0

FUT
Wie ktoś kiedy zostanie ogłoszony zawodnik miesiąca LaLiga?

4

@Chakalaka Franz Smuda

2

@BarcaInfo kolumbijski towar :D

1

0

@Transu96 a ja podjarka bo Havertz xdddd

1

@MesQueUnClub_87 NWO bratku :)

6

@Jersi zapomniałeś o uzdrowidzielu Szumowinie, w poniedziałek zachorował, a we wtorek już zdrowy ruszył przebojowo na shopping :D

0

@Mixtape No jak chcesz na smutno to łap! Bonson - Pan śmieć :)
Jak chcesz się ogarnąć z dołku to nie wiem czy rap to dobra opcja. Może Cie pociągnąć do góry, albo zrzucić jeszcze niżej. Wiem to po sobie Kumplu ;) uszy do gory.

5

@LuisSalvano o cholerka ależ pojechał, dobry byłeś w referaty chyba xD

0

@kuz większość filmów Vegi xD

1

@neymarjr_143 Felipe wjechał przed chwilą, wiem że nie daje rady i pewnie wleci tam ten twój duet. Mam też Hernandeza z Bayernu ale to taka sama pomyłka. No nic będę kombinować :)

0

@neymarjr_143 mój skład wygląda tak: https://zapodaj.net/8aff6d8eac9bc.jpg.html
I szczerze nie mam pojęcia co tu robić, nie mam pomysłu. W czwartek wpadnie 60k za dywizje + na liście mam 80k wystawione. I kompletnie nie wiem co tu zmienić. Na pewno bramkarz, so i jakiś pomocnik.. Ja w f20 9dywizja, s1/g3. Teraz spadłem z 5 do 6 dywizji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?