ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik to źle strzelasz. Pewnie, że nie wchodzi dużo z dystansu, alr wchodzą. Ja uwielbiam strzelać tak z 22-25m finezyjnymi. I często wchodzą :D chociaż w F21 jeszcze nie bo nie mam do tego zawodników :D
0
@escarabajo fc Gibraltar
0
@justfootball Barca = Atletico, bo skraca się przez dwa.
Fakt, nie opinia :v
1
@PitBullx trafił się w pracy kiedyś taki milf 40. Ojejujujujujuj co to byl za odkuuuuuurzacz. Chyba trzeba isc do toalety xD
2
@DaPi oj tak, nie ma to jak wrócić po całym dniu do domu, usiąść na klopa i zrzucić ładunek. Jedno z najprzyjemniejszych uczuć
1
@FCB24 a właśnie ja Ci powiem, że na składy przeciwników nie narzekam. Podobały mi się, Neymara i Messiego nie mial nikt xd raz się trafił tylko zwykły Benek
0
@ksobi u mnie to samo, miałem mocnych przeciwników ale VVD trafiłem może ze 3 razy. A jako, że w f20 byłem silverkiem i G3/2 wbilem tylko 2 czy 3 razy, to jestem bardzo zadowolony z 14-14 na debiucie w f21 :D
0
FUT
Jak Wam poszły pierwsze mistrzostwa? Zadowoleni?
0
@Danny Gaucho gorzej jak tych cyców nie ma ;)
0
Baby to ch z cycami pozdrawiam
0
@Janas11224 iPhone 11 to już dno ;)
1
@Chakalaka to co, w czwartek shopping..? :)
2
@mrboom o to Tabaluga, dzielny Tabaluga.. :)
0
@MESSIah16 ale jak to
3
@Hushovt z brzozą tylko jedno mi się kojarzy.
0
@stone80 gram Futa, początkowo byłem niezadowolony bo nie ogarniałem tematu, ale teraz mi się podoba :)
1
@PatrychoO znając cynygejm 2x 84 i 85 xddd
0
@Matelel Nie kłam, jest tylko ogłoszony Calvert z Premier League. Na Fatiego można było głosować, ale nie ma oficjalnej informacji kto wygrał i kiedy będzie ogłoszony. :P
0
FUT
Wie ktoś kiedy zostanie ogłoszony zawodnik miesiąca LaLiga?
4
@Chakalaka Franz Smuda
2
@BarcaInfo kolumbijski towar :D
1
@PatrychoO
U mnie wygląda to tak:
https://zapodaj.net/1e5571e5b7d84.jpg.html
0
@Transu96 a ja podjarka bo Havertz xdddd
1
@MesQueUnClub_87 NWO bratku :)
6
@Jersi zapomniałeś o uzdrowidzielu Szumowinie, w poniedziałek zachorował, a we wtorek już zdrowy ruszył przebojowo na shopping :D
0
@Mixtape No jak chcesz na smutno to łap! Bonson - Pan śmieć :)
Jak chcesz się ogarnąć z dołku to nie wiem czy rap to dobra opcja. Może Cie pociągnąć do góry, albo zrzucić jeszcze niżej. Wiem to po sobie Kumplu ;) uszy do gory.
5
@LuisSalvano o cholerka ależ pojechał, dobry byłeś w referaty chyba xD
0
@kuz większość filmów Vegi xD
1
@neymarjr_143 Felipe wjechał przed chwilą, wiem że nie daje rady i pewnie wleci tam ten twój duet. Mam też Hernandeza z Bayernu ale to taka sama pomyłka. No nic będę kombinować :)
0
@neymarjr_143 mój skład wygląda tak: https://zapodaj.net/8aff6d8eac9bc.jpg.html
I szczerze nie mam pojęcia co tu robić, nie mam pomysłu. W czwartek wpadnie 60k za dywizje + na liście mam 80k wystawione. I kompletnie nie wiem co tu zmienić. Na pewno bramkarz, so i jakiś pomocnik.. Ja w f20 9dywizja, s1/g3. Teraz spadłem z 5 do 6 dywizji.