La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

0

Jakby to była prawda, że UK szykuje się na wysyp zachorowań dopiero za 2 miesiące to wtedy oznaczałoby, że LM nie da rady dokończyć rozgrywek nawet w lato. No chyba, że City zagrałoby gdzieś poza Anglią

konto usunięte

2

@ShinobiQWE Według mnie, tego co słyszałem o lekceważeniu sytuacji we Włoszech i tego jak olano sprawę w UK, wysyp zachorowań na Wyspach to kwestia tygodnia/półtora, a nie miesięcy...

0

@FranzMaurer ja tylko odnoszę się do tego co było wstawiane na La Rambli, że premier UK tak przewiduje

0

@ShinobiQWE 2 tygodnie max, klękną jak Włosi, niestety. Będę Wam mógł zdawać relację live "haha" :)

0

@ElPonczato Nie myślisz o ewakuacji?

0

@ShinobiQWE Co ma być to będzie. Mamy z dziewczyną porobione zapasy na jakieś 3msc, po za wychodzeniem do pracy nie będziemy się raczej nigdzie ruszac. Plus mamy ten komfort, że nie musimy poruszać się komunikacją publiczna. Strach jest to oczywiste, ale trzeba być dobrej myśli. Zdaje sobie jednak sprawę, że sytuacja może byc tu bardzo poważna, nawet gorsza niż we Włoszech, a to szczerze mnie martwi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?