1

@victor gol i asysta dziś, róbcie screena :D

0

@barcelonaLM biel = czystość :D

1

@IbrahimAfellay w studio, zastanawiałem się co to k*** za dzban, a tu patrz Peszko, zero zdziwka xD

0

Co to za znawcy komentują razem z Borkiem?

0

@PRINSU James Rodriguez

3

@Deviler a nie może być po karnym Błaszczykowskiiego?

0

Z okazji meczu wolne wzięte w robocie. Obym upił się dziś ze szczęścia, a nie ze smutku :D Miłego dnia wszystkim! :)

1

@barcamember Kubica > Maxiu

6

@KmN chytry dwa razy traci, nie mam nic przeciwko żebyśmy ich odesłali do domu :D

0

@Wiktoria13 chyba jak Bartomeu by ich kupował, wtedy to tak xD

0

@Kengo ale jak porozumiewać będzie się z Messim? :D

14

@sergio5 dunski Nazario w końcu xD

1

@DaPidejpi West Ham oraz Milan

0

Checo łykaj tego mercedesika!

0

Perez, ruszaj po kolejne zwycięstwo w F1! :D

1

@IronSanHybrid szczególnie jak grają Orły :D

6

Posypuję głowę popiołem. Dziękuję za walkę!

1

Lewy zamknął Wam mordy, hatfuu

0

@Joe_Barbaro mam flashbacki

1

Ria Ria Ria Hungaria!!! :) piękny wynik, fantastyczni kibice i cudowny Andrzej Strejlau na majku.

0

@Mario96w rozumiem, zacznę ich wspierać i wysławiać na caly świat jacy to nie są wspaniali i wielcy :D

1

@Mario96w żałosna to jest ta kadra a nie narzekanie :) co turniej to samo więc nie rozumiem Twojego nie rozumienia xD

2

@ShinobiQWE zaraz się zlecą i powiedzą, że wielkość kraju nie ma nic do tego xD nasza kadra to śmiech, jutro zobaczymy polskich husarzy w akcji. Podanie, podanie i laga na aferę xD

1

@Matheo123 zasuwasz na lekarza, żeby starczyło w przyszłości? :D

0

@IbrahimAfellay dobry skład, w sam raz na Ligę Europy :D

0

@Janas11224 cała ta nasza kadra narodowa to mem, jeszcze większy od naszej kochanej Barcelony :D

3

@Ojciec5tkidzieci chłop sprawy sobie nie zdaje chyba co powiedział i nie wie jak to się skończy po meczu(czyt. reakcja kibiców na blamaż), przecież on będzie tak zaorany, że głowa mała :D

1

@lucas/catalan mi się marzy mistrzostwo świata dla Pereza

2

@GeneralXavi w mojej ocenie zawalili po równo, ALE od podstawowego bramkarza takiego zespołu jak Juventus wymaga się aby takie strzały bronił.

0

Ciekawe czy się kiedyś doczekamy czasu kiedy nasze "wróbelki" będą gryzły trawę, tak jak gryzą Madziary :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?