ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@victor gol i asysta dziś, róbcie screena :D
0
@barcelonaLM biel = czystość :D
1
@IbrahimAfellay w studio, zastanawiałem się co to k*** za dzban, a tu patrz Peszko, zero zdziwka xD
0
Co to za znawcy komentują razem z Borkiem?
0
@PRINSU James Rodriguez
3
@Deviler a nie może być po karnym Błaszczykowskiiego?
0
Z okazji meczu wolne wzięte w robocie. Obym upił się dziś ze szczęścia, a nie ze smutku :D Miłego dnia wszystkim! :)
1
@barcamember Kubica > Maxiu
6
@KmN chytry dwa razy traci, nie mam nic przeciwko żebyśmy ich odesłali do domu :D
0
@Wiktoria13 chyba jak Bartomeu by ich kupował, wtedy to tak xD
0
@Kengo ale jak porozumiewać będzie się z Messim? :D
14
@sergio5 dunski Nazario w końcu xD
1
@DaPidejpi West Ham oraz Milan
0
Checo łykaj tego mercedesika!
0
Perez, ruszaj po kolejne zwycięstwo w F1! :D
1
@IronSanHybrid szczególnie jak grają Orły :D
6
Posypuję głowę popiołem. Dziękuję za walkę!
1
Lewy zamknął Wam mordy, hatfuu
0
@Joe_Barbaro mam flashbacki
1
Ria Ria Ria Hungaria!!! :) piękny wynik, fantastyczni kibice i cudowny Andrzej Strejlau na majku.
0
@Mario96w rozumiem, zacznę ich wspierać i wysławiać na caly świat jacy to nie są wspaniali i wielcy :D
1
@Mario96w żałosna to jest ta kadra a nie narzekanie :) co turniej to samo więc nie rozumiem Twojego nie rozumienia xD
2
@ShinobiQWE zaraz się zlecą i powiedzą, że wielkość kraju nie ma nic do tego xD nasza kadra to śmiech, jutro zobaczymy polskich husarzy w akcji. Podanie, podanie i laga na aferę xD
1
@Matheo123 zasuwasz na lekarza, żeby starczyło w przyszłości? :D
0
@IbrahimAfellay dobry skład, w sam raz na Ligę Europy :D
0
@Janas11224 cała ta nasza kadra narodowa to mem, jeszcze większy od naszej kochanej Barcelony :D
3
@Ojciec5tkidzieci chłop sprawy sobie nie zdaje chyba co powiedział i nie wie jak to się skończy po meczu(czyt. reakcja kibiców na blamaż), przecież on będzie tak zaorany, że głowa mała :D
1
@lucas/catalan mi się marzy mistrzostwo świata dla Pereza
2
@GeneralXavi w mojej ocenie zawalili po równo, ALE od podstawowego bramkarza takiego zespołu jak Juventus wymaga się aby takie strzały bronił.
0
Ciekawe czy się kiedyś doczekamy czasu kiedy nasze "wróbelki" będą gryzły trawę, tak jak gryzą Madziary :)