0

@patry295 Szkocja to kosa jak Polska ze szkopami czy ruskimi :D

0

@Encore piękne, ale hatfu xD

0

@l0Messini słyszysz w ogóle jak to brzmi?? XD

0

@l0Messini błędu nie naprawiamy kolego błędem. :) nieważne czu orlik czy mistrzostwa świata.

1

UEFA = Mafia!!!
Hatfu!!
Danio byłaś WIELKA, dziękuję za ten turniej.. :(

4

Ależ Martin ma serducho i ambicje :) do boju Wikingowie zlejcie saską dupe!

1

@Gomess pewnie, ze nie tak. Ale Alba na kapitanie? To jest gość, który w pierwszej kolejności powinien dostać liścia na ogarnięcie :P

1

@Janas11224 kto normalny daje kapitana Albie :P

0

@Sulimo Anglia już w finale?

1

@takisobiektos Lapcio załatwi Ligue1 xD

1

@Encore na pewno, p$g już nawet Pucharu by nie wygralo :D

0

To co, jako, że Tebas nie chce się ugiąć odnośnie progu pensji, to Lapcio pokazuje mu takiego wała i Barca od przyszłego sezonu z Messim we francuskiej? :D

0

@7black4 poczułeś się urażony? Nie o Tobie pisałem bombelku ;*

1

@7black4 naczelny syjonista przemówił :D

2

@clyde jak zawsze z rigczem :D

0

@NaFazieHitman wstawaj, zesrałeś się xD

1

@Kamilos84 strasznie mi tnie Eleven, nie mogę F1 oglądać :D

0

@ptrx stanął ci :p

1

@Yosemite cel uświęca środki :D

6

@POLAK12345 najlepszy zespół na turnieju dotychczas :)

0

Od dawna nie obejrzałem meczu od początku do końca, fantastyczne widowisko! Grande Italia!!! :-)

3

Co za mecz, co za emocje! Forza Italia!!!

6

@PatrykBarca za gola strzelonego Bayernowi :P

0

@Chaoss gangsterka, nawet policja tam nie zagląda.

0

@Toretto jak chcesz uderzać na kawalerski do klubu to ekipą :) ostatnio misiaczki przekopali szwagra i pana młodego tydzień przed ślubem. Wybite zęby i wstrząśnienie mózgu. Xdemon

0

@AmigoBlancos Włochy i Szwajcaria po dogrywce :D

4

@BarcaaVEB 'nie bądź żyła oddaj krew'

0

@barcamember Czas Honoru :)

0

@DonMatteo901 szczaw i mirabelki on tour :v

0

@Encore na jeden sezon do p$g a później emeryturka w Miami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?