ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 Szkocja to kosa jak Polska ze szkopami czy ruskimi :D
0
@Encore piękne, ale hatfu xD
0
@l0Messini słyszysz w ogóle jak to brzmi?? XD
0
@l0Messini błędu nie naprawiamy kolego błędem. :) nieważne czu orlik czy mistrzostwa świata.
1
UEFA = Mafia!!!
Hatfu!!
Danio byłaś WIELKA, dziękuję za ten turniej.. :(
4
Ależ Martin ma serducho i ambicje :) do boju Wikingowie zlejcie saską dupe!
1
@Gomess pewnie, ze nie tak. Ale Alba na kapitanie? To jest gość, który w pierwszej kolejności powinien dostać liścia na ogarnięcie :P
1
@Janas11224 kto normalny daje kapitana Albie :P
0
@Sulimo Anglia już w finale?
1
@takisobiektos Lapcio załatwi Ligue1 xD
1
@Encore na pewno, p$g już nawet Pucharu by nie wygralo :D
0
To co, jako, że Tebas nie chce się ugiąć odnośnie progu pensji, to Lapcio pokazuje mu takiego wała i Barca od przyszłego sezonu z Messim we francuskiej? :D
0
@7black4 poczułeś się urażony? Nie o Tobie pisałem bombelku ;*
1
@7black4 naczelny syjonista przemówił :D
2
@clyde jak zawsze z rigczem :D
0
@NaFazieHitman wstawaj, zesrałeś się xD
1
@Kamilos84 strasznie mi tnie Eleven, nie mogę F1 oglądać :D
0
@ptrx stanął ci :p
1
@Yosemite cel uświęca środki :D
6
@POLAK12345 najlepszy zespół na turnieju dotychczas :)
0
Od dawna nie obejrzałem meczu od początku do końca, fantastyczne widowisko! Grande Italia!!! :-)
3
Co za mecz, co za emocje! Forza Italia!!!
6
@PatrykBarca za gola strzelonego Bayernowi :P
0
@Chaoss gangsterka, nawet policja tam nie zagląda.
0
@Toretto jak chcesz uderzać na kawalerski do klubu to ekipą :) ostatnio misiaczki przekopali szwagra i pana młodego tydzień przed ślubem. Wybite zęby i wstrząśnienie mózgu. Xdemon
0
@AmigoBlancos Włochy i Szwajcaria po dogrywce :D
4
@BarcaaVEB 'nie bądź żyła oddaj krew'
0
@barcamember Czas Honoru :)
0
@DonMatteo901 szczaw i mirabelki on tour :v
0
@Encore na jeden sezon do p$g a później emeryturka w Miami :D