ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
2
@Shapiro niemal zionął ducha wczoraj na mównicy
0
@Woland10 zrób wotum nieufności, obal zarzad, wygraj wybory. Veni, Vidi, Vici
1
@Woland10 pokaż nam jak to się robi, jak się prezesuje takim klubem jak Barcelona
1
@norbi77 Galactic Football..
Against Modern Football!
4
@Chakalaka to przez Twoje profilowe :c
1
@LuisSalvano Totti:, ,zdradziłem każdą dziewczynę z którą byłem, Romy bym nigdy nie zdradził"
A cytat o biednej rodzinie i Romie zna każdy fan piłki. Więcej dodawać nie trzeba. (:
2
@Chakalaka z gęby podobny troche do boskiego Manu Arboledy
0
@Chakalaka ale to Ty dzwonisz
4
@Chakalaka śmigaj do monopola po paczkę Crunchipsow, będziesz mógł pooglądać europejska piłkę w TV, bo przecież nie w Poznaniu
5
@Chakalaka boli cię Wielka Legia?
4
@Comfortable_ to nie jest czerwona XD co za dzban to komentuje
0
@AmigoBlancos Kanibal z Rotynburga?
0
@Oskar00 Sevilla top3 w tym sezonie, oby nie naszym kosztem :P
2
@tomek8756 ej Ester, patrz jaka laska
1
@Nano22 idę po popcorn xd
1
20mln albo sprzątać szatnie przez cały sezon :)
0
@Criss18Barca 5.50 na bet365
0
@Coutinho007 Benek :D
0
@LeoMessiah porównujesz Ferrari do Fiata?
1
@PJ1985 po co Wam tryplet? Przecież PK to puchar wieśniaków :P
3
@BulaKG pokula nas na CN kolejnym hattriczkiem to inaczej będziesz śpiewać :)
0
@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że Lapcio uraczy nas jakimś fajnym transferem z 'topu' w przyszłe lato. Chociaż, z pustego to i Salomon nie naleje
0
@Gall Wałtolomeu już nigdzie nie prezesuje :(
1
@GuerillaAthletic 40 goli w sezonie, mistrz świata?eeee tam. Też potrafię szybko biegać jak widzę bagiety xD
1
Strach napisać, że transfer "zabije Cię na ulicy" to mega wzmocnienie dla prześcieradeł i marketingowy wieeelplus dla LL bo zostanę okrzyknięty HD :D ciężko jest lekko żyć
0
@Kapitan hawk tak tylko w znakomitej większości przypadków, tych ludzi nie da się sprawdzić.
0
@tomek8756 sprawy paranormalne, egzorcyzmy etc to jest kurza twarz, ostra jazda jak po ostrym na podwójnym cieście.
5
@Kapitan hawk no to współczuję trochę, jakby to określić, naiwności.
Żeby nie było, uważam że tym ludziom trzeba pomóc, ale tylko sprawdzonym i zweryfikowanym. :)
8
@Kapitan hawk do swojego domu też tak chętnie wpuszczasz nieznajomych, niesprawdzonych, Kapitanie?