1

Komentarz usunięty

2

@Shapiro niemal zionął ducha wczoraj na mównicy

0

@Woland10 zrób wotum nieufności, obal zarzad, wygraj wybory. Veni, Vidi, Vici

1

@Woland10 pokaż nam jak to się robi, jak się prezesuje takim klubem jak Barcelona

1

@norbi77 Galactic Football..
Against Modern Football!

4

@Chakalaka to przez Twoje profilowe :c

1

@LuisSalvano Totti:, ,zdradziłem każdą dziewczynę z którą byłem, Romy bym nigdy nie zdradził"
A cytat o biednej rodzinie i Romie zna każdy fan piłki. Więcej dodawać nie trzeba. (:

2

@Chakalaka z gęby podobny troche do boskiego Manu Arboledy

0

@Chakalaka ale to Ty dzwonisz

4

@Chakalaka śmigaj do monopola po paczkę Crunchipsow, będziesz mógł pooglądać europejska piłkę w TV, bo przecież nie w Poznaniu

5

@Chakalaka boli cię Wielka Legia?

4

@Comfortable_ to nie jest czerwona XD co za dzban to komentuje

0

@AmigoBlancos Kanibal z Rotynburga?

0

@Oskar00 Sevilla top3 w tym sezonie, oby nie naszym kosztem :P

2

@tomek8756 ej Ester, patrz jaka laska

1

@Nano22 idę po popcorn xd

1

20mln albo sprzątać szatnie przez cały sezon :)

0

@Criss18Barca 5.50 na bet365

0

@Coutinho007 Benek :D

0

@LeoMessiah porównujesz Ferrari do Fiata?

1

@PJ1985 po co Wam tryplet? Przecież PK to puchar wieśniaków :P

3

@BulaKG pokula nas na CN kolejnym hattriczkiem to inaczej będziesz śpiewać :)

0

@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że Lapcio uraczy nas jakimś fajnym transferem z 'topu' w przyszłe lato. Chociaż, z pustego to i Salomon nie naleje


0

@Gall Wałtolomeu już nigdzie nie prezesuje :(

1

@GuerillaAthletic 40 goli w sezonie, mistrz świata?eeee tam. Też potrafię szybko biegać jak widzę bagiety xD

1

Strach napisać, że transfer "zabije Cię na ulicy" to mega wzmocnienie dla prześcieradeł i marketingowy wieeelplus dla LL bo zostanę okrzyknięty HD :D ciężko jest lekko żyć

0

@Kapitan hawk tak tylko w znakomitej większości przypadków, tych ludzi nie da się sprawdzić.

0

@tomek8756 sprawy paranormalne, egzorcyzmy etc to jest kurza twarz, ostra jazda jak po ostrym na podwójnym cieście.

5

@Kapitan hawk no to współczuję trochę, jakby to określić, naiwności.

Żeby nie było, uważam że tym ludziom trzeba pomóc, ale tylko sprawdzonym i zweryfikowanym. :)

8

@Kapitan hawk do swojego domu też tak chętnie wpuszczasz nieznajomych, niesprawdzonych, Kapitanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?