ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys świetny artykuł, dobra robota.
11
@jordus100 tyle samo liter
26
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9888899/Scotland-let-pupils-aged-FOUR-change-gender.html
Jesteś dorosły i jesteś zmuszany żeby się szczepić aby normalnie żyć. Masz 4 lata, możesz wybrać sobie płeć. Lewica to największe zło tego świata
0
@Sulimo Sweet Girl ogladniete? ;)
3
@LuisSalvano kończ waść wstydu oszczędź.
1
@DonMatteo901 Szkoci to jedna z najgłupszych nacji na świecie, sprawdzone info ;)
0
@LuisSalvano kiedy kończysz urlop?
0
@Janiama w ciągu 2 lat zdobędziemy mistrzostwo, finał LM w ciągu 3 lat. Tak będzie nie ściemniam :D
0
@Nazio87 czasami to 4 albo i 5.
3
Gdzie podpisać??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@IronSanHybrid nowoczesny marketing xD
7
Niech odpoczywa, sezon jest długi a Pikej Król jest nam baaardzo potrzebny! Araujo i Eric i lets dance :D
1
@GeneralXavi imagine dragons - rise up
2
@AmigoBlancos o kurla Amigos, co za chory poeb :o
0
@Commandement ale co oni mają robić skoro to zamierzone działanie?
0
@kuz ten chlop kazdego dnia podnosi poprzeczkę żenady, co zrobisz nic nie zrobisz :D
1
@AntekGriezmann łapiesz plusy byku
4
@MesQueUnClub96 a kto to w ogóle jest? XD
0
@AntekGriezmann na Ciebie i Twoje wślizgi zawsze można liczyć, Kamracie
0
@Tomek_TF Jas Kapela.
Zamykam
3
@AntekGriezmann Antułan weź go pacnij jak będzie ręczniki podawać żebyś mógł kitkę wytrzeć
0
@AntekGriezmann Antek co było pierwsze kura czy jajko
0
@socha no to Ci odpowiedziałem :P
1
@socha dopóki Barcelona jest w grze, kibicuje tylko Barcelonie :)
1
@VenoM szczelił hattrycka Munisiowi
1
@AmigoBlancos hola hola Amigos, oznaczaj mnie również
2
Wow. Takie same oceny redakcji jak moje :o jedynie Pique u mnie 8 i Gryzak 7
0
@barcelonaLM co następne? Może teraz czas na pokój w Afryce :D niech to wszystko ebnie o będzie spokój
0
@Omoziu to zacznij oglądać mecze