0

@BorzyKrzys świetny artykuł, dobra robota.

11

@jordus100 tyle samo liter

26

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9888899/Scotland-let-pupils-aged-FOUR-change-gender.html

Jesteś dorosły i jesteś zmuszany żeby się szczepić aby normalnie żyć. Masz 4 lata, możesz wybrać sobie płeć. Lewica to największe zło tego świata

0

@Sulimo Sweet Girl ogladniete? ;)

3

@LuisSalvano kończ waść wstydu oszczędź.

1

@DonMatteo901 Szkoci to jedna z najgłupszych nacji na świecie, sprawdzone info ;)

0

@LuisSalvano kiedy kończysz urlop?

0

@Janiama w ciągu 2 lat zdobędziemy mistrzostwo, finał LM w ciągu 3 lat. Tak będzie nie ściemniam :D

0

@Nazio87 czasami to 4 albo i 5.

3

Gdzie podpisać??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@IronSanHybrid nowoczesny marketing xD

7

Niech odpoczywa, sezon jest długi a Pikej Król jest nam baaardzo potrzebny! Araujo i Eric i lets dance :D

1

@GeneralXavi imagine dragons - rise up

2

@AmigoBlancos o kurla Amigos, co za chory poeb :o

0

@Commandement ale co oni mają robić skoro to zamierzone działanie?

0

@kuz ten chlop kazdego dnia podnosi poprzeczkę żenady, co zrobisz nic nie zrobisz :D

1

@AntekGriezmann łapiesz plusy byku

4

@MesQueUnClub96 a kto to w ogóle jest? XD

0

@AntekGriezmann na Ciebie i Twoje wślizgi zawsze można liczyć, Kamracie

0

@Tomek_TF Jas Kapela.
Zamykam

3

@AntekGriezmann Antułan weź go pacnij jak będzie ręczniki podawać żebyś mógł kitkę wytrzeć

0

@AntekGriezmann Antek co było pierwsze kura czy jajko

0

@socha no to Ci odpowiedziałem :P

1

@socha dopóki Barcelona jest w grze, kibicuje tylko Barcelonie :)

1

@VenoM szczelił hattrycka Munisiowi

1

@AmigoBlancos hola hola Amigos, oznaczaj mnie również

2

Wow. Takie same oceny redakcji jak moje :o jedynie Pique u mnie 8 i Gryzak 7

0

@barcelonaLM co następne? Może teraz czas na pokój w Afryce :D niech to wszystko ebnie o będzie spokój

0

@Omoziu to zacznij oglądać mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?