ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wykupiłem wczoraj Amazon Prime Video jako, że na Netflixie już nic nie ma. Zarzuciłem na start 'Wszystko albo nic: Arsenal'. Ale kozacki materiał, wow. Jestem pod wrażeniem Artety jako trener, a przede wszystkim jako człowiek.
Poleci ktoś jeszcze jakieś fajne produkcje na Amazonie, niekoniecznie tematyka sportowa :D
0
@MesQueUnClub08 bohater Tate na avku
0
Robercie, musisz!
1
@Eto'o9 R10 były :).
0
Akcja bramkowa United palce lizać.
0
@Kgorecki2500 mój szpiegowski huawei p20 ciągnie już 4lata i ani myślę go wymienić XD
0
@SuperPatsonFCB UnaiBall
3
@tomek8756 jak wszędzie. U nas w Polsce też grasuje seryjny samobojca :)
0
@Rl9k1nG ale Kosior
0
@RoberDzik Roberdzik a jak
2
@Firestone por que
8
To nie do końca taki kibic, powinien powiedzieć 'jeśli nie wygra Atleti, niech wygra Barca'. Oj te chorągiewki xD
1
@hayek kibice mają sobie budować boisko treningowe? :P
0
@Kessie no pyro no fun
1
@mateusz1989VeB o kurka wodna XDDDD
0
@Rajek99 też jestem tego zdania :P
1
@msmsms Alemany: potrzymaj mi piwo
0
@KapiFCB #RobertwAlpine
0
@AdiKingu96 czy się siedzi, czy się leży, odprawa się należy :D
1
@VamosRakieta 1. 1 miejsce
2.24 bramki
3.81 pkt
4.92 bramki
5.29 bramek
0
@fantom102 Roberto Carlos :D
3
@bartekvisca jeden rabin powie tak, drugi tak
0
@Kgorecki2500 co to TASS?
1
@skubi99 187@skubi99 187
0
@martin3131 bo 3000 na węgiel wpadło
2
@karci0 a mi Roonie i magiczny pikut na Stamford Bridge :D
5
Araujo jedziesz z dziadem!!
1
Joga Bonito proszę Państwa
0
Z tego naszego Raphinhi będzie pociecha :D
1
@Pawel1985 klubem memów już byliśmy. I właśnie z tym kończymy :P