0

Wykupiłem wczoraj Amazon Prime Video jako, że na Netflixie już nic nie ma. Zarzuciłem na start 'Wszystko albo nic: Arsenal'. Ale kozacki materiał, wow. Jestem pod wrażeniem Artety jako trener, a przede wszystkim jako człowiek.

Poleci ktoś jeszcze jakieś fajne produkcje na Amazonie, niekoniecznie tematyka sportowa :D

0

@MesQueUnClub08 bohater Tate na avku

0

Robercie, musisz!

1

@Eto'o9 R10 były :).

0

Akcja bramkowa United palce lizać.

0

@Kgorecki2500 mój szpiegowski huawei p20 ciągnie już 4lata i ani myślę go wymienić XD

0

@SuperPatsonFCB UnaiBall

3

@tomek8756 jak wszędzie. U nas w Polsce też grasuje seryjny samobojca :)

0

@Rl9k1nG ale Kosior

0

@RoberDzik Roberdzik a jak

2

@Firestone por que

8

To nie do końca taki kibic, powinien powiedzieć 'jeśli nie wygra Atleti, niech wygra Barca'. Oj te chorągiewki xD

1

@hayek kibice mają sobie budować boisko treningowe? :P

0

@Kessie no pyro no fun

1

@mateusz1989VeB o kurka wodna XDDDD

0

@Rajek99 też jestem tego zdania :P

1

@msmsms Alemany: potrzymaj mi piwo

0

@KapiFCB #RobertwAlpine

0

@AdiKingu96 czy się siedzi, czy się leży, odprawa się należy :D

1

@VamosRakieta 1. 1 miejsce
2.24 bramki
3.81 pkt
4.92 bramki
5.29 bramek

0

@fantom102 Roberto Carlos :D

3

@bartekvisca jeden rabin powie tak, drugi tak

0

@Kgorecki2500 co to TASS?

1

@skubi99 187@skubi99 187

0

@martin3131 bo 3000 na węgiel wpadło

2

@karci0 a mi Roonie i magiczny pikut na Stamford Bridge :D

5

Araujo jedziesz z dziadem!!

1

Joga Bonito proszę Państwa

0

Z tego naszego Raphinhi będzie pociecha :D

1

@Pawel1985 klubem memów już byliśmy. I właśnie z tym kończymy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?