0

@taris pewnie się ścigali :P

3

@Cwaniak4 o kim piszesz bo nie kojarzę?? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barca_Big_Moment nie ma :D wielce pokrzywdzona ofiara. Rodzina zła, narzeczony zły, tylko ona jedyna jest w porządku. Wiem do czego zmierzasz :D może jej była przyjaciółka.
W sumie, kupiłem jej kota. Zastanie puste mieszkanie łącznie z kotem. To chyba najlepsze rozwiązanie :D

1

@Nazio87 nie myślę jak gimbus Nazio, chce ją w jakiś sposób ukarać. Cisza zaboli najbardziej?

1

@agaFCB najgorsze/najlepsze jest to, że wcale nie jestem zaskoczony a od dłuższego czasu byłem tego wręcz pewny. Oglądałem i analizowałem każdy jej ruch będąc wciąż kochany. :D

1

@Nazio87 tak, chodzi o to, ze cały czas robiła tak, że to wszystkiemu jestem winny ja, robiła ze mnie najgorszego mając kochającego i dobrego faceta. Musi ponieść kare.

2

Jako, że LR to piękne i bardzo pomocne miejsce, muszę się zwrócić do Was wszystkich o pomoc/radę. :)
Życie pisze różne scenariusze jak wszyscy wiemy. Tak się składa, że jestem w związku od 4 lat, a od 2 lat narzeczeństwie, z jak myślałem, cudowna dziewczyna. I tu się zaczyna problem, gdyż na 99% jestem ostro walony po rogach :D i pytanie do Was koledzy i koleżanki, jak zniszczyć jej głowę. Od razu zaznaczam, że mieszkamy za granicą, a w sierpniu mamy zaplanowany 3tyg urlop w Polsce. :D zemsta musi być podana na chłodno, a z tytułu, że grać potrafię, dam radę do tego czasu udawać, jak bardzo jest cudowna.

Pytanie do Was, jak zniszczyć jej mózg na zimno, bo ona myśli, że ja jestem tepa dzida i wciska mi takie kity, że szok:D jakie pomysły?

0

@Kurkmen to może zwiastować jedno. :)

0

@Transu96 store, karta podpięta do X, nie ściągnęli hajsu po tym jak na początku było to 10h za free. Może do dlatego, że mam EA Play i co miesiąc mi ściąga za subskrypcję, nie mam pojęcia, ale 80funtow w kieszeni. XD

0

@Transu96 myślałem, że tylko ja tak mam xd

5

***** ******, króciutko z nimi Lapcio

0

@VegetaPolska taka kobieta była w Stegnie na wakacjach. W Stegnie była

0

@Colon a do wygrania talon

0

@Fabik87 mistrz nad mistrzami..!

0

@MesQueUnClub96 no i ślizg był mega długi

0

Może być ostro z tym jednym bolidem skoro nie pokazują go w ogóle..

4

@Borneo jeśli Alves człapał to co w tum czasie robił Roberto?

2

@michal26 te Madseny z Dark to w ogóle pokręcone typy

1

@xvcWinterSoldier Adam Małysz

1

@Zoker zaraz wypełzną z nory xD

2

Zawsze wiedziałem, że BLM to słuszna sprawa.

0

@draxidox na początku ten kanal mi się podobał. Natomiast już nie mogę patrzeć na te głupie i zdziwione minki Zychowicza i Wolskiego żarciki

3

My chcemy być dumni z Was, więc dawac tutaj Robercika do Nas.

0

@czółkovsky ja myślałem, że to Bale xD

0

@Sulimo po za tym, że marny piłkarz, to dlaczego won z kadry?

0

Dawac tych potężnych Argentynczykow!!!!

0

@Katalończyk 99 jesteśmy Polakami, gramy po polsku.

0

@VegetaPolska za dużo piwka cd

11

@AmigoBlancos gdyby nie kontuzje to Vini porównywany byłby do Ansu. Jak będzie zdrówko to będzie ogień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?