ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taris pewnie się ścigali :P
3
@Cwaniak4 o kim piszesz bo nie kojarzę?? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barca_Big_Moment nie ma :D wielce pokrzywdzona ofiara. Rodzina zła, narzeczony zły, tylko ona jedyna jest w porządku. Wiem do czego zmierzasz :D może jej była przyjaciółka.
W sumie, kupiłem jej kota. Zastanie puste mieszkanie łącznie z kotem. To chyba najlepsze rozwiązanie :D
1
@Nazio87 nie myślę jak gimbus Nazio, chce ją w jakiś sposób ukarać. Cisza zaboli najbardziej?
1
@agaFCB najgorsze/najlepsze jest to, że wcale nie jestem zaskoczony a od dłuższego czasu byłem tego wręcz pewny. Oglądałem i analizowałem każdy jej ruch będąc wciąż kochany. :D
1
@Nazio87 tak, chodzi o to, ze cały czas robiła tak, że to wszystkiemu jestem winny ja, robiła ze mnie najgorszego mając kochającego i dobrego faceta. Musi ponieść kare.
2
Jako, że LR to piękne i bardzo pomocne miejsce, muszę się zwrócić do Was wszystkich o pomoc/radę. :)
Życie pisze różne scenariusze jak wszyscy wiemy. Tak się składa, że jestem w związku od 4 lat, a od 2 lat narzeczeństwie, z jak myślałem, cudowna dziewczyna. I tu się zaczyna problem, gdyż na 99% jestem ostro walony po rogach :D i pytanie do Was koledzy i koleżanki, jak zniszczyć jej głowę. Od razu zaznaczam, że mieszkamy za granicą, a w sierpniu mamy zaplanowany 3tyg urlop w Polsce. :D zemsta musi być podana na chłodno, a z tytułu, że grać potrafię, dam radę do tego czasu udawać, jak bardzo jest cudowna.
Pytanie do Was, jak zniszczyć jej mózg na zimno, bo ona myśli, że ja jestem tepa dzida i wciska mi takie kity, że szok:D jakie pomysły?
0
@Kurkmen to może zwiastować jedno. :)
0
@Transu96 store, karta podpięta do X, nie ściągnęli hajsu po tym jak na początku było to 10h za free. Może do dlatego, że mam EA Play i co miesiąc mi ściąga za subskrypcję, nie mam pojęcia, ale 80funtow w kieszeni. XD
0
@Transu96 myślałem, że tylko ja tak mam xd
5
***** ******, króciutko z nimi Lapcio
0
@VegetaPolska taka kobieta była w Stegnie na wakacjach. W Stegnie była
0
@Colon a do wygrania talon
0
@Fabik87 mistrz nad mistrzami..!
0
@MesQueUnClub96 no i ślizg był mega długi
0
Może być ostro z tym jednym bolidem skoro nie pokazują go w ogóle..
4
@Borneo jeśli Alves człapał to co w tum czasie robił Roberto?
2
@michal26 te Madseny z Dark to w ogóle pokręcone typy
1
@xvcWinterSoldier Adam Małysz
1
@Zoker zaraz wypełzną z nory xD
2
Zawsze wiedziałem, że BLM to słuszna sprawa.
0
@draxidox na początku ten kanal mi się podobał. Natomiast już nie mogę patrzeć na te głupie i zdziwione minki Zychowicza i Wolskiego żarciki
3
My chcemy być dumni z Was, więc dawac tutaj Robercika do Nas.
0
@czółkovsky ja myślałem, że to Bale xD
0
@Sulimo po za tym, że marny piłkarz, to dlaczego won z kadry?
0
Dawac tych potężnych Argentynczykow!!!!
0
@Katalończyk 99 jesteśmy Polakami, gramy po polsku.
0
@VegetaPolska za dużo piwka cd
11
@AmigoBlancos gdyby nie kontuzje to Vini porównywany byłby do Ansu. Jak będzie zdrówko to będzie ogień.