ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron walimy ich w czerep i jedziemy z tymi ogorami
0
@Medium taktyczny
12
@Azacca a co jest złego w kibicowaniu Realowi Madryt?
0
@Azacca XDDD zaczynamy zabawę
3
@Kamiloza91 'Green Book' piękny film.
3
@YouTuber nie wiem xD ja zawsze gnije z tego
0
@YouTuber dokąd nocą tupta jeż?
0
@kapibara stosunki międzynarodowe, prywatnie i zaoczne xD
2
@Przemek2323 idę po krzesła, w razie gdyby zlecieli się wyznawcy trzaska
1
@MesQueUnClub_87 niedzielna, najpiękniejsza klasyka gatunku
0
@Fabik87 Rooney kocur.
2
@dariooo wczoraj już było, że Barca kontaktowała się w lutym z Mane, ponieważ w przyszłym roku kończy mu się kontrakt. :D
1
@Nazio87 albo ten pamiętny mecz i magiczny gol z pikuta naszego wielkiego, pięknego R10 na Stamford Bridge... Piłka była kiedyś piękniejsza :D
1
@Pilka_jest_okragla Matko miałem wtedy 12 lat, kleczalem przed TV darłem się i płakałem. :D
0
@Nazio87 nie pomogę Ci z limitem ale proszę o oznaczenia bo planuje się na jesień wybrać. :)
0
@Herato a mój kolega Jan z emigracji powie, że przecież dobrze robią, że napędzają gospodarkę i ludzie mają pieniądze i je wydają xD
3
@Kgorecki2500 to be or not to be :v
2
@okiemtypera_lucaxx95 w tym szaleństwie jest metoda
9
@zodiak_10 a gotówka to mateusz
6
@takisobiektos idę po popcorn i czekam na lewicę.
1
@Rust_Cohle Gran Derbi na CN, Inter - Milan na San Siro i oczywiście mecz Liverpoolu na Anfield. Marzenia :D
1
@NaFazieHitman ebem na zielone. Pokój dla wszystkich, życie jest jedno. Wróciłem do przyjaciół po 3 latach.
0
@shinthps Ciebie też kocham tps'iku
7
Pozdro dla wszystkich dobrych ludzi :*
0
@bartekvisca zależy od bloku :D
1
@BART97 budyń ze swojskim soczkiem TOP
1
Zupa grzybowa a na deserek placuszki z twarogiem i cukrem pudrem, o mamusiu :3
1
@SteuerFreiMoney kolega Ci wyjaśnił :D
1
Piękne uczucie wrócić do domu na urlop po 3 latach. Pozdro labambaaa
2
Komentarz usunięty