0

@Sau_Ron walimy ich w czerep i jedziemy z tymi ogorami

0

@Medium taktyczny

12

@Azacca a co jest złego w kibicowaniu Realowi Madryt?

0

@Azacca XDDD zaczynamy zabawę

3

@Kamiloza91 'Green Book' piękny film.

3

@YouTuber nie wiem xD ja zawsze gnije z tego


0

@YouTuber dokąd nocą tupta jeż?

0

@kapibara stosunki międzynarodowe, prywatnie i zaoczne xD

2

@Przemek2323 idę po krzesła, w razie gdyby zlecieli się wyznawcy trzaska

1

@MesQueUnClub_87 niedzielna, najpiękniejsza klasyka gatunku

0

@Fabik87 Rooney kocur.

2

@dariooo wczoraj już było, że Barca kontaktowała się w lutym z Mane, ponieważ w przyszłym roku kończy mu się kontrakt. :D

1

@Nazio87 albo ten pamiętny mecz i magiczny gol z pikuta naszego wielkiego, pięknego R10 na Stamford Bridge... Piłka była kiedyś piękniejsza :D

1

@Pilka_jest_okragla Matko miałem wtedy 12 lat, kleczalem przed TV darłem się i płakałem. :D

0

@Nazio87 nie pomogę Ci z limitem ale proszę o oznaczenia bo planuje się na jesień wybrać. :)

0

@Herato a mój kolega Jan z emigracji powie, że przecież dobrze robią, że napędzają gospodarkę i ludzie mają pieniądze i je wydają xD

3

@Kgorecki2500 to be or not to be :v

2

@okiemtypera_lucaxx95 w tym szaleństwie jest metoda

9

@zodiak_10 a gotówka to mateusz

6

@takisobiektos idę po popcorn i czekam na lewicę.

1

@Rust_Cohle Gran Derbi na CN, Inter - Milan na San Siro i oczywiście mecz Liverpoolu na Anfield. Marzenia :D

1

@NaFazieHitman ebem na zielone. Pokój dla wszystkich, życie jest jedno. Wróciłem do przyjaciół po 3 latach.

0

@shinthps Ciebie też kocham tps'iku

7

Pozdro dla wszystkich dobrych ludzi :*

0

@bartekvisca zależy od bloku :D

1

@BART97 budyń ze swojskim soczkiem TOP

1

Zupa grzybowa a na deserek placuszki z twarogiem i cukrem pudrem, o mamusiu :3

1

@SteuerFreiMoney kolega Ci wyjaśnił :D

1

Piękne uczucie wrócić do domu na urlop po 3 latach. Pozdro labambaaa

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?