- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
1
USA, Rosja, Chiny, Indie, Pakistan, Korea Północna, Francja, Wielka Brytania oraz (?) Izrael. Państwa posiadające broń atomową. Jednocześnie część z nich otwarcie sprzeciwia się, by do tego grona dołączyły kolejne. Tylko jakim prawem?
Oni już mają, są bezpieczni i odmawiają tego innym?
Tłumaczą oczywiście względami bezpieczeństwa, tylko czy broń jądrowa w rękach Irańczyków byłaby większym zagrożeniem niż u Rosjan, Pakistańczyków czy Amerykanów? Wątpie.
Co ciekawe swego czasu bombę atomową miała m.in RPA :)
0
@MESSIah16 myślisz że Korea Południowa albo Japonia nie mają bomby atomowej?
0
@DamianBarcaCule nie ma pojęcia jak wygląda kwestia Japonii, tam od wielu lat są Amerykanie.
2
@MESSIah16 USA jako jedyne państwo użyło jej na ludności cywilnej, Izrael ukradł uran i potajemnie stworzył swój potencjał nuklearny, a to te dwa pańtwa najłagodniej krzyczą o tym, kto może sobie na nie pozwolić xDD
1
@MESSIah16 każdy kraj powinien mieć tyle samo broni atomowych. To byłby prawdziwy komunizm.
6
@MESSIah16 Z jednej strony racja, z drugiej - jakby każdy miał bomby atomowe to grono poebanych ludzi, którzy mogą zakończyć (rozpocząć efekt domina) życie na ziemi drastycznie by wzrosło. Im mniej ludzi ma taką możliwość tym lepiej.
0
@MESSIah16 wtf Pakistan nawet ma atomówkę?
0
@LambiPL chociaż zobacz, Pakistan i Indie, tłukliby się bez wątpienia, ale że mają broń atomową czasami coś strzelą, a resztę kultura. To też jest potężny straszak.
0
@ElPonczato oczywiście, od wielu już lat
1
@MESSIah16 tak byłaby większym zagrożeniem, śmiem twierdzić, że iran ma już bombe atomową schowaną przed światem
0
@ElPonczato
1
@MESSIah16 Bomba atomowa to nie bezpieczeństwo. W rękach ludzkich to zło.
1
@MESSIah16 Jasne, tak jak pisałem kiedyś - w wietnamie paru amerykańskich dowódców prosiło o użycie bomby atomowej, ale góra im się kazała puknąć w głowę. Tylko oprócz straszaka, nikt nie da gwarancji że trafi się ktoś bardziej powalony niż putin, grubasek z korei północnej itd, który tego użyje licząc na szybkie zwycięstwo w jakimś konflikcie. Jest jakaś równowaga w obecnym momencie, która powoduje że nikt tego jeszcze nie użył :P