- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
4
Hiszpania nowa fala. Juz ponad 30k zakazen glownie w kataloni. Z tego dolka nigdy nie wyjdziemy bo stadiony znowu puste beda.
3
@amanter to już jest nowa normalność byku
22
@amanter nadal wierzycie w ten szajs ?
2
@amanter czemu? Jak by robili testy na grype w sezonie grypowym to wyniki byłyby rzędu 100k lub więcej dziennie. A jednak nikt normalny by nie postulował lockdownu, czemu? Bo słuzba zdrowia daje sobie radę. To samo po szczepieniach będzie z COVID, to będzie druga grypa. Jest jeden bardzo prosty sposób na to jak uniknąć czwartej fali: skończyć testowanie na masową skalę i opubliczniac wyniki. Skupic się tylko na stanie służby zdrowia i tyle. Ciekawe czy któryś kraj będzie miał odwagę tak postąpić.
0
@barcowy1899 polowa ludzi zaszczepiona. No fakt powrotu do normalnosci nie bedzie a barca znowu straci z 80 mln z samych biletow
5
@barcelonaLM kiedy ostatnio z powodu grypy przerobiono stadion narodowy na szpital?
1
@Abominacja A czego się nie zrobi, żeby podkręcić strach wśród ludzi? Szpitale miały tylko swoje oddziały Covidowe. Nie wykorzystywano całych szpitali mimo, że mogli, bo przecież przyjęcia do szpitali w ogóle bardzo ograniczyli... Covid jest pretekstem i nawet jeśli dzisiaj się z tego śmiejesz to mam nadzieję, że za rok przypomnisz sobie, że jednak "foliarze" byli zwykłymi sceptykami.
0
@Abominacja nie rozumiesz co napisałem...
1
@Maciej_T
ehhh, chwila z google:
https://dziennikzachodni.pl/zabrze-kolejka-karetek-czeka-przed-szpitalem-caly-oddzial-covidowy-zablokowany/ar/c1-15507663
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-karetki-w-kolejkach-do-szpitali-gwaltownie-rosnie-ilosc-zuzy,nId,5114568#crp_state=1
https://viva.pl/ludzie/newsy/koronawirus-2020-polska-kolejki-karetek-przed-sor-em-128854-r1/
2
@Bobo25 To jest nic nowego, wczesniej ludzie na korytarzach leżeli. Teraz covid to doskonały pretekst żeby ludzi nie przyjmować i niech się kto inny martwi, poniżej kilka art. z ubiegłych lat jak covid nie był jedyną choroba na świecie
https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/40787/Teraz-lepiej-nie-choruj-Wroclawskie-szpitale-odmawiaja-przyjec-bo-sa-przepelnione
https://www.medonet.pl/zdrowie,rekordowa-liczba-zakazen-grypa-w-sezonie,artykul,1724991.html
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-12-03/grypa-w-natarciu-zachoruje-ponad-5-milionow-polakow-najwiecej-od-42-lat/
https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/Grypa-i-przeziebienie/Historyczny-rekord-zachorowan-w-Polsce-w-listopadzie-2017
https://mamotoja.pl/w-szpitalach-brakuje-lozek-dla-chorych-dzieci,aktualnosci-artykul,24202,r1p1.html
https://gazetawroclawska.pl/szpitale-pacjenci-nie-mieszcza-sie-w-salach-lekarze-odwoluja-zabiegi/ar/3336485
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w-szpitalach-brakuje-miejsc-dla-malych-pacjentow-wszystko-pr,nId,768489#crp_state=1
https://bydgoszcz.tvp.pl/29218491/grypa-w-ataku-szpitale-zakazuja-odwiedzin
https://zyciestolicy.com.pl/grypa-szaleje-na-mazowszu-brakuje-miejsc-na-oddzialach-dzieciecych/