O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, hokej
  • Ulubiony zawodnik Alexis Sanchez, Carles Puyol, Jack Wilshere, Kaka
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4445
  • Liczba komentarzy 21
  • Polecenia 45

Komentarze

11

Szkoda, bo już myślałam, że zagrają tylko dla mnie :D

0

Wybiera się ktoś może na mecz Barcelony z Eibarem?

1

A ja rzadko się udzielam, ale przesiaduję tutaj bardzo często :)

0

Niestety, ale szanse na awans są bardzo niskie, hokej w Polsce jest mało popularny i porównując z innymi krajami poziom też nie jest za wysoki, a szkoda, bo sport bardzo fajny.

0

Bartra też jest dość wysoki :)

Zobacz wszystkie

11

Szkoda, bo już myślałam, że zagrają tylko dla mnie :D

10

"Mamy swoje wady, ale nigdy nie będziemy tchórzami". Święte słowa.

7

Dziękujemy! Taki kapitan to skarb dla drużyny :) Mam nadzieję, że obejmie jakieś stanowisko w klubie, w najbliższej przyszłości :)

6

Obecny sezon jest jednym z najbardziej pechowych sezonów na przestrzeni ostatnich lat.

4

Szkoda tylko, że Montoya nie zagra od początku :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?