28 sierpnia 2017, 20:34
11
Szkoda, bo już myślałam, że zagrają tylko dla mnie :D
28 sierpnia 2017, 20:28
0
Wybiera się ktoś może na mecz Barcelony z Eibarem?
20 kwietnia 2015, 23:36
1
A ja rzadko się udzielam, ale przesiaduję tutaj bardzo często :)
19 kwietnia 2015, 20:37
Niestety, ale szanse na awans są bardzo niskie, hokej w Polsce jest mało popularny i porównując z innymi krajami poziom też nie jest za wysoki, a szkoda, bo sport bardzo fajny.
31 maja 2014, 18:23
Bartra też jest dość wysoki :)
26 kwietnia 2014, 13:49
10
"Mamy swoje wady, ale nigdy nie będziemy tchórzami". Święte słowa.
9 maja 2014, 22:32
7
Dziękujemy! Taki kapitan to skarb dla drużyny :) Mam nadzieję, że obejmie jakieś stanowisko w klubie, w najbliższej przyszłości :)
26 kwietnia 2014, 10:50
6
Obecny sezon jest jednym z najbardziej pechowych sezonów na przestrzeni ostatnich lat.
27 kwietnia 2014, 20:51
4
Szkoda tylko, że Montoya nie zagra od początku :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
11
Szkoda, bo już myślałam, że zagrają tylko dla mnie :D
0
Wybiera się ktoś może na mecz Barcelony z Eibarem?
1
A ja rzadko się udzielam, ale przesiaduję tutaj bardzo często :)
0
Niestety, ale szanse na awans są bardzo niskie, hokej w Polsce jest mało popularny i porównując z innymi krajami poziom też nie jest za wysoki, a szkoda, bo sport bardzo fajny.
0
Bartra też jest dość wysoki :)
11
Szkoda, bo już myślałam, że zagrają tylko dla mnie :D
10
"Mamy swoje wady, ale nigdy nie będziemy tchórzami". Święte słowa.
7
Dziękujemy! Taki kapitan to skarb dla drużyny :) Mam nadzieję, że obejmie jakieś stanowisko w klubie, w najbliższej przyszłości :)
6
Obecny sezon jest jednym z najbardziej pechowych sezonów na przestrzeni ostatnich lat.
4
Szkoda tylko, że Montoya nie zagra od początku :/