11

Szkoda, bo już myślałam, że zagrają tylko dla mnie :D

0

Wybiera się ktoś może na mecz Barcelony z Eibarem?

1

A ja rzadko się udzielam, ale przesiaduję tutaj bardzo często :)

0

Niestety, ale szanse na awans są bardzo niskie, hokej w Polsce jest mało popularny i porównując z innymi krajami poziom też nie jest za wysoki, a szkoda, bo sport bardzo fajny.

0

Bartra też jest dość wysoki :)

0

Czuję wielki optymizm :P chcę już początek nowego sezonu :)

0

Powodzenia Lucho! ;)

0

A gdzie Bartra? Chłopak ostatnio gra bardzo dobrze.

7

Dziękujemy! Taki kapitan to skarb dla drużyny :) Mam nadzieję, że obejmie jakieś stanowisko w klubie, w najbliższej przyszłości :)

0

Bardzo lubie Alexisa i nie chce żeby odchodził, ale jeżeli w Juventusie ma się rozwinąć bardziej niż w Barcelonie to może powinien się przenieść? Osobiście życze mu jak najlepiej.

0

Zawsze spokojny, niepozorny i cichy, a ile ambicji, odwagi i determinacji w nim drzemało. Jedno jest pewne na zawsze zapisał się w historii tego klubu i nic tego nie zmieni.

0

Bartra nas ratuje, chwała mu za to...

0

Wydaje mi się, że są bardzo zmotywowani, zadziwiająco dużo biegają ;)

4

Szkoda tylko, że Montoya nie zagra od początku :/

10

"Mamy swoje wady, ale nigdy nie będziemy tchórzami". Święte słowa.

6

Obecny sezon jest jednym z najbardziej pechowych sezonów na przestrzeni ostatnich lat.

1

Najsmutniejsze jest to, ze kibice i pilkarze potrafia zjednoczyc sie dopiero gdy stanie sie cos zlego...

4

Wspanialy czlowiek, az zal serce sciska, a lzy same do oczu sie cisna...

1

Mam nadzieje, ze Barcelona trafi jednak na dobry dzien.

0

Mecz świetny, emocje do samego końca, a teraz po zwycięstwo! :)

0

Szczerze mówiąc już sama nie wiem czy klub powinien dać Martino drugą szansę, czy lepszym wyjściem jest zatrudnić kogoś innego z pomysłem i charyzmą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?