El_Nino_Maravilla
Dołączył/a: kwiecień 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Szkoda, bo już myślałam, że zagrają tylko dla mnie :D
0
Wybiera się ktoś może na mecz Barcelony z Eibarem?
1
A ja rzadko się udzielam, ale przesiaduję tutaj bardzo często :)
0
Niestety, ale szanse na awans są bardzo niskie, hokej w Polsce jest mało popularny i porównując z innymi krajami poziom też nie jest za wysoki, a szkoda, bo sport bardzo fajny.
0
Bartra też jest dość wysoki :)
0
Czuję wielki optymizm :P chcę już początek nowego sezonu :)
0
Powodzenia Lucho! ;)
0
A gdzie Bartra? Chłopak ostatnio gra bardzo dobrze.
7
Dziękujemy! Taki kapitan to skarb dla drużyny :) Mam nadzieję, że obejmie jakieś stanowisko w klubie, w najbliższej przyszłości :)
0
Bardzo lubie Alexisa i nie chce żeby odchodził, ale jeżeli w Juventusie ma się rozwinąć bardziej niż w Barcelonie to może powinien się przenieść? Osobiście życze mu jak najlepiej.
0
Zawsze spokojny, niepozorny i cichy, a ile ambicji, odwagi i determinacji w nim drzemało. Jedno jest pewne na zawsze zapisał się w historii tego klubu i nic tego nie zmieni.
0
Bartra nas ratuje, chwała mu za to...
0
Wydaje mi się, że są bardzo zmotywowani, zadziwiająco dużo biegają ;)
4
Szkoda tylko, że Montoya nie zagra od początku :/
10
"Mamy swoje wady, ale nigdy nie będziemy tchórzami". Święte słowa.
6
Obecny sezon jest jednym z najbardziej pechowych sezonów na przestrzeni ostatnich lat.
1
Najsmutniejsze jest to, ze kibice i pilkarze potrafia zjednoczyc sie dopiero gdy stanie sie cos zlego...
4
Wspanialy czlowiek, az zal serce sciska, a lzy same do oczu sie cisna...
1
Mam nadzieje, ze Barcelona trafi jednak na dobry dzien.
0
Mecz świetny, emocje do samego końca, a teraz po zwycięstwo! :)
0
Szczerze mówiąc już sama nie wiem czy klub powinien dać Martino drugą szansę, czy lepszym wyjściem jest zatrudnić kogoś innego z pomysłem i charyzmą.