Elprofesorxx
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamil1984 A ten Munoz to jest wgl na ławce? Bo nie mogę go dostrzec.
1
Cristiano z pierwszym sprintem w 80 minucie
0
Boże co za piękny mecz, jak dobrze że go nie obstawiłem.
2
Czekałem na to cały mecz. Dzięki Cris.
2
Cristiano się świetnie dziś pokazuje. Fryzurka jest, solarium zaliczone, a pod koszulką czteropak. Mój GOAT.
5
Cristiano w formie mundialowowej... Jak co każdy mundial. I należy wspomnieć. że cały świat jest przeciwko niemu.
0
Na Mistrzostwach Świata nie ma już słabych drużyn.
3
Wszyscy wiemy co musi zrobić Martinez, żeby Portugalia zaczęła grać;)
1
Zanosi się na gola widmo Czeladnika
0
Ale oni go trolują tymi markowanymi dośrodkowaniami.
8
Cancelo daje takie piłki do których wie, że CR7 nie dojdzie, ale wystarczająco dobrze je zagrywa by go nie odusneli od wyjściowej jedenastki. Swój chłop.
1
Pomidor hehehehe
0
@Vane Jak nie teraz to kiedy
1
@barcanawieki Kibice szaleją na trybunach
10
Ronaldo dotknął piłkę proszę państwa już parę razy.
3
@TaughtMule Trochę boli widok jak Real nam odjeżdża z transferami.
0
Koszmarna ta Brazylia. Jutro nie ma czego oglądać i dopiero pojutrze Hiszpania. Naprawdę nudne te mecze grupowe, a końca ich nie widać.
1
@July_6_BcN Niestety, ale jestem teraz w mniejszości, więc to prędzej mnie wydziedziczą.
1
@Dari0G Otóż to
4
Z racji że moja już druga siostra została weganką mam do was pytanie. Do weganów konkretniej. Jak możecie sobie odpuścić takiego niedzielnego soczystego schabowego albo rosołek? Przecież to jest niebo w gębie.
0
@tbas Perez już udzielił wywiadu, że bedzie to ktoś młody, pomocnik i nie z Premier League i nie Olise. Także wszystko wskazuje na Neves.
1
Maja jest Wielka
1
Aż chciało by się zobaczyć do jakiego stanu Maja doprowadziłaby Sabalenkę.
2
Ale jej doradził XD
5
Co ona gra, Mój Boże.
4
Agnieszka Radwańska kocha taką grę.
2
Ależ ona ją robi.
2
A już znalazły się niedowiarki... Maja zamyka mordy.
0
@Dari0G Tak, rzeczywiście. Siedziała za mną pewna zakochana para.
0
Jakie macie opinie o temat Obsesji? Mnie osobiście przypomniała dlaczego nie należy chodzić do kina na horrory samemu.