3

Busi prawda boli w chuj, nie zaslugiwaliśmy na taki wynik, ale trzeba powiedzieć też o marnej waszej grze że nie wykorzystaliście sytuacji, a ty powinieneś siedzieć na trybunach.

0

Juve, Barca, RB, lokomotiv

0

@SamuraJack daj mu spokój i go nie komentuj. Jeżeli się z nim nie zgadzasz i chcesz go ośmieszyć, to zastanów się nad sobą

1

Czyli umtiti zarabia więcej niż jest wart, to świadczy tylko jedno o naszym zarządzie...

0

@forest ty jesteś głupi czy głupi

0

Jedni jest pewne
Albo Koeman swoimi decyzjami pośle nas do grobu, albo powrócimy na fotel mistrza

0

Przed meczem sietien wziął koks żeby przetrwać te rzeźnie

0

@Tomek54321 ulala, no jestem dzieciakiem, a ty typem po 20 i co... Głupszy od ciebie nie jestem i nie będę, idź do psychologa, masz chorobę "nerwicę" to się leczy.

2

@Tomek54321na naszą, czyli na którą, to nie jest portal dla fanów realu, przyszliście tu żeby się po prostu znamy kłócić, taki jest real i ich kibice wszędzie wejdzie im ten długi nos, pewnie Bartomeu też przekupili żeby zniszczył nas (Barcelonę). WON!

4

Tak już tęsknię za Valverde, że zapomniałem czemu ten gamoń Bartomeu go zwolnił, przecież prowadziliśmy w lidze, nie odpadliśmy z żadnych pucharów, tylko spieprzyliśmy ostatnie 2 lata ligi mistrzów, ale mogliśmy z Valdkiem poczekać do końca sezonu, może byśmy wygrali chociaż laligę.

0

Gdyby Suarez i Braithwait wykorzystali te sytuację ten typ dalej by się do czegoś przyczepiał. Grał dla Barcy ale nas zdradził tak jak Figo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?