Elprofesorxx
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde, Dest to byłby super skrzydłowym, gdyby odszedł Dembele, przyszedł Emerson, to mógłby śmigać na skrzydle, celownik ma ustawiony świetnie, głupoty w grze nie ma. Warto by sprubować mimo że już jest ustawiony ofensywnej. a tu takie
5
W pełni zasłużone, czuję że ta dekada też będzie nasza
0
jako motywator na boisku byłby wspaniały
0
@PsychoFan i reprezentacji
1
@Gonzo349 nacho
3
@kacper0911 Proszę, nie porównuj go do Minguezy, gość jest o klasę niżej
2
@jeyx77x Oczywiście, ale nie każdy przebije się do 1 składu, a tu by była rywalizacja między tymi dwoma.
3
Potrzeba nam go, busquets niedługo na ławce (oczywiście nie teraz bo gra świetnie) a potem koniec i nie mamy nikogo na rej pozycji, brać go, pewnie nie za dużą pensje będzie chciał i takich nam trzeba.
6
Niezła liczba i to bez napadziora :p
0
Gdyby Laporta jakoś pokombinował ze zmniejszeniem tej jego pensji to byłby ciekawy grajek za Pique który zaczął łapać te kontuzje.
25
Pelego nigdy nie dogoni, on to zawsze sobie coś doda
6
@Ronaldinho10VB nie można porównać tych dwóch zawodników do siebie, ponieważ żaden z tych zawodników nie grał w tych samych ligach i obydwaj swój najlepszy okres mieli w innych latach. Lewandowski, jest najlepszy po tym jak to Ronaldo odszedł po kolejne "wyzwania" do słabszej ligi a Barca rozsypała się po odejściu Iniesty i Neymara i po rządach Bartka. Luis zdobył złotego buta w latach 14 i 16 gdy Messi i Ronaldo brylowali na świecie, lewy nie. Luis ma także osiągnięcia z reprezentacją. W 2011 zdobył Copa America, Lewy z naszą reprezentacją nie zdobył nic, ale indywidualnie był królem strzelców eliminacji do MŚ 2018. EL Pistolero miał o tyle trudniej że nie był najważniejszym zawodnikiem Barcelony, więc nie grano pod niego, tak jak teraz Bayern pod Lewandowskiego. Wg mnie tych zawodników nie można do siebie porównać.
20
Czemu, ludzie. Czemu piszecie że lepiej że przyszedł Antek niż Ney. Co my z tego mamy teraz. Trochę logiki w tym co piszecie bo Grizz nigdy nie osiągnie tego co Neymar u nas.
0
@Bulos11 Sociedad gra zaległy puchar
1
@Krokiet marnował by się na tej pozycji
0
@AmigoBlancos sędzia zrobił karnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@SzymonBarsa O nadziei
0
Oby nie dostał oferty od PSG
31
Wstyd jest tak przegrać
14
Debilizm tego pana o tutaj. Ocampos wleciał na mingueze specjalnie żeby był karny a nasz zawodnik nie miał szans sie obrócić. Tutaj nie ma mowy o karnym
34
Nic dodać nic ująć, tylko żeby kontuzja pedriego nie była poważna.
4
Cała drużyna na plus i oby tak dalej. Czuje że to ustawinie będzie używane jescze raz na seville i na rematch z P$G.
1
@Bagsik88 Trzema Pivotami byśmy nie postraszyli żadnej drużyny. Pijanić gra słabo i nie potrzebnie go kupiliśmy chłop sie nie przydaje oprocz grzania ławy. Już wolę takiego naszego Pedriego od Pijanicia w formie, który i tak nic nie wnosi do gry.
0
@tbas W takim razie zostało już nam 9 pkt do Atletico, a to nie tak dużo szansę nadal są zostało chyba jeszcze 15 kolejek do końca. To jest nierealne ale nadzieje są.
1
@Bagsik88 Ale on go odstawił heh a to bardziej busquets wywalczył sobie skład nic nie robiąc. Pijanić nie gra na pozycji Pedriego, a holender od samego początku powiedział że będzie grać z dwoma pivotami i jednym ofensywnym pomocnikiem.
1
Obyśmy sie znowu nie ośmieszyli jak ostatnio z nimi. Nadzieja na wygraną w lidze jeszcze jest ale nie możemy do końca sezonu zje#ać choćby jednego meczu a to jest praktycznie niemożliwe.
1
@Bagsik88 Tak jest. Od początku sezonu grał mało. Transfer nie został wykonany przez niego i nie widzi go raczej w pierwszej jedenastce barcelony nawet gdyby był w formie. Dlatego takie wnioski mi się nasuwają i nie jednemu który patrzy na tego zawodnika.
1
@Bagsik88 Spoko źle zrozumiałem, Pijanić nawt jeśli mógł grać nie grał. Koeman wolał starego Busquetsa. Teraz Pijanić dostaje same ogony bądź wchodzi na mecze pucharowe w pierwszym składzie. Po prostu patrzę na mecze i oceniam kiedy Koeman go wystawia. Bośniak sam przyznał że nie wie czemu nie gra tak często. Koeman na niego nie stawia, bo Pan Pijanić nie ma formy i trener go nie widzi w pierwszym składzie. W sumie to też nie mam żadnego infa czy Koeman go chciał czy nie to były po prostu moje własne spostrzeżenia.