2

@GeneralXavi La Bamba musi działać bez względu na koszta czy moralność

1

@Gappeq Bo tak, nie mam żadnego tłumaczenia

1

@Sulimo tak znakiiiiiiiiiii

0

To teraz tylko odświeżać

0

Panowie, życzę wszystkim braku przeciążenia serwerów i może usunięcia reklam. Do zobaczenia chyba

6

Barca mogła by przytulić tego Angelo z santosu, wyglada świetnie i jest czarny

0

Katastrofa, nie ma żadnego cracka w naszym zespole, nie ma kto tego ciągnąć.

1

@Janiama 3:1 Barca, Luuk z hattrikiem

0

@zenoowity cholera wie co było za kamerą, może dzieci se jaja robiły i nie mógł wytrzymać, a polaczki prubują wymyśleć coś na siłe.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@czółkovsky Czysta nienawiśc

2

@MesQueUnClub96 juz przełączyłem, czekam na Lewego z nowym andrutem

1

Kurcze nie spodziewałem się że aż tak bardzo TVP będzie się spuszczało na Lewym, oglądać się nie da

0

@tomek8756 A któż to na avatarze?

1

@Tygryss Też szanuje twoje zdanie. Dzięki za spoko konwersacje :D

0

Lubi strzelać United

0

@Tygryss Nie strzelaj tak po zawodnikach. Jest po prostu za niski na napastnika i to nie jego pozycja na której się szkolił, ale nadal jest dla mnie cienki, W PSG go nie chcą to czemu my mamy go brać. . Chciał więcej zarabiać kosztem Barcelony i udało mu się, ale teraz jest na lodzie. I szczerze to wole Luuka w takiej formie w jakiej jest obecnie, oczywiście to nie jest długoterminowe, na rok wystarczy. W ogóle skąd wziąłeś porównania Luuka i Belottiego do Simonsa xd

2

@Tygryss Nie rozwalaj mnie. On ma koło metra 70 i nigdy nie grał na 9. Jest jednym z najbardziej przehajpowanych wonderkidów z la masii. Moraty tez bym bardzo u nas nie chciał. Także przy naszej sytuacji finansowej po co brać grajka który poszedł do PSG zgarniać kase i jeszcze tu by nas doił

2

@Tygryss Bo jest cienki, a my mamy wystarczająco dużo pomocników.

0

@Marcinss10 Dostał przecież czerwo z Granada

0

@Gaz To też mógło być od tego, buty były świeżo kupione, nie rozchodzilem się w nich i to mógł być problem

1

@Janiama @yzyr dzięki, skorzystam

0

@joloskyy Coraz bardziej

1

Siema La Ramblo. Pół roku temu grałem w gałe z chłopakami i jeden nadapnal mi cantralnie na największy palec od nogi. Zrobił się czarny w jednym miejscu i z miesiąca na miesiąc ta czarna plama na paznokciu rozprzestrzeniła mi się już prawie po całym. Dzisiaj zaczął mi się odrywać w jednym miejscu. I chciałbym się zapytać co z tym zrobić. Oderwać cały, czy lepiej gdyby sam za jakiś czas odpadł?

0

Szlag trafia jak się patrzy na te jeba*e kontry realu i tą grę na czas, grają jak zawsze a my niegdy nie możemy znaleźć sposobu

1

Też się jaracie naszym składem? Moja morda to uśmiechać nie może się przestać

0

Coś tak do Ferrana nie chcą podawać, sam zresztą jest strasznie schowany na tym skrzydle, jakby boczna linia go przyciągała, ape cóż no tak gra Xavi

0

@kuz Sluchac się nie da xd

0

@macio_944 Jeśli przegramy to też jego zasługa.

1

@RanDiFCB Nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?