Elprofesorxx
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GeneralXavi La Bamba musi działać bez względu na koszta czy moralność
1
@Gappeq Bo tak, nie mam żadnego tłumaczenia
1
@Sulimo tak znakiiiiiiiiiii
0
To teraz tylko odświeżać
0
Panowie, życzę wszystkim braku przeciążenia serwerów i może usunięcia reklam. Do zobaczenia chyba
6
Barca mogła by przytulić tego Angelo z santosu, wyglada świetnie i jest czarny
0
Katastrofa, nie ma żadnego cracka w naszym zespole, nie ma kto tego ciągnąć.
1
@Janiama 3:1 Barca, Luuk z hattrikiem
0
@zenoowity cholera wie co było za kamerą, może dzieci se jaja robiły i nie mógł wytrzymać, a polaczki prubują wymyśleć coś na siłe.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@czółkovsky Czysta nienawiśc
2
@MesQueUnClub96 juz przełączyłem, czekam na Lewego z nowym andrutem
1
Kurcze nie spodziewałem się że aż tak bardzo TVP będzie się spuszczało na Lewym, oglądać się nie da
0
@tomek8756 A któż to na avatarze?
1
@Tygryss Też szanuje twoje zdanie. Dzięki za spoko konwersacje :D
0
Lubi strzelać United
0
@Tygryss Nie strzelaj tak po zawodnikach. Jest po prostu za niski na napastnika i to nie jego pozycja na której się szkolił, ale nadal jest dla mnie cienki, W PSG go nie chcą to czemu my mamy go brać. . Chciał więcej zarabiać kosztem Barcelony i udało mu się, ale teraz jest na lodzie. I szczerze to wole Luuka w takiej formie w jakiej jest obecnie, oczywiście to nie jest długoterminowe, na rok wystarczy. W ogóle skąd wziąłeś porównania Luuka i Belottiego do Simonsa xd
2
@Tygryss Nie rozwalaj mnie. On ma koło metra 70 i nigdy nie grał na 9. Jest jednym z najbardziej przehajpowanych wonderkidów z la masii. Moraty tez bym bardzo u nas nie chciał. Także przy naszej sytuacji finansowej po co brać grajka który poszedł do PSG zgarniać kase i jeszcze tu by nas doił
2
@Tygryss Bo jest cienki, a my mamy wystarczająco dużo pomocników.
0
@Marcinss10 Dostał przecież czerwo z Granada
0
@Gaz To też mógło być od tego, buty były świeżo kupione, nie rozchodzilem się w nich i to mógł być problem
1
@Janiama @yzyr dzięki, skorzystam
0
@joloskyy Coraz bardziej
1
Siema La Ramblo. Pół roku temu grałem w gałe z chłopakami i jeden nadapnal mi cantralnie na największy palec od nogi. Zrobił się czarny w jednym miejscu i z miesiąca na miesiąc ta czarna plama na paznokciu rozprzestrzeniła mi się już prawie po całym. Dzisiaj zaczął mi się odrywać w jednym miejscu. I chciałbym się zapytać co z tym zrobić. Oderwać cały, czy lepiej gdyby sam za jakiś czas odpadł?
0
Szlag trafia jak się patrzy na te jeba*e kontry realu i tą grę na czas, grają jak zawsze a my niegdy nie możemy znaleźć sposobu
1
Też się jaracie naszym składem? Moja morda to uśmiechać nie może się przestać
0
Coś tak do Ferrana nie chcą podawać, sam zresztą jest strasznie schowany na tym skrzydle, jakby boczna linia go przyciągała, ape cóż no tak gra Xavi
0
@kuz Sluchac się nie da xd
0
@macio_944 Jeśli przegramy to też jego zasługa.
1
@RanDiFCB Nie xd