Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz W sumie zobaczymy. Może być tak że jednak Vini zniszczy go totalnie :v. Duży test.
1
Koeman a doskonale wie że może Vinicius strzelać nie potrafi ale za to bardzo szybko biega i kiwa. Roberto nie miałby szans z nim a Deścik spokojnie może sobie dać radę.
0
@Rewolucja123 Można bykuuuu
1
@Bruttal Do 16 napewno wstanę świrze hah
0
Cóż. Trzeba iść spać byki. Dobranoc.
0
@garbovski Otóż nie
1
@kuz Ta z voldkiem ostatnia
3
Ta scena w zakazanym lesie to chyba najlepsza w całym HP.
1
To już ten moment Snape... :(
6
Severus Snape dodaje zajebistości temu filmowi.
18
Harry Potter. Tak długo czekaliśmy.
10
@Rewolucja123 Niech strzeli chociaż jednego to będzie git
0
@Chlebej Wanne masz w domu?
4
@BarcaInfo Benz w Barcelonie byłby idealny.
0
@Transu96 A może lepiej nie somsiad
6
@Chakalaka Miał ale mam wrażenie że od tego momentu chłop całkowicie żyje w innym świecie.
42
Nie od dziś wiadomo że wejście Kaczyńskiego do poważnej polityki to najgorsze co mogło spotkać Polskę.Ten typ od tragedii w Smoleńsku ma tak zrytą banię że masakra.
1
Za chwilę na tvn 7 tokyo drift. Jak ktoś chce to polecam.
1
@Chakalaka A propo samej Kingi to ma dosyć fajna urodę.
0
@VenoM Jednak ja bym postawił 2,5
0
@Wossi61FCB Dosyć niski
Bukmacherzy przewidują zmartwychwstanie
0
@D10SLEO Dobry kurs jest ze Lord pierwszy strzeli
0
@Mario96w Myślałem o tym i chyba tak dam
18
Jutro ostateczny pojedynek między Harrym Poterem a Lordem Voldemortem.Według bukmacherów to Lord Voldemort jest faworytem ale jak to zazwyczaj bywa nie zawsze pewniak wygrywa.Starcie odbędzie się w piątek o godzinie 20 w tvn.
0
@NeroTFP Oglądałem końcówkę akurat
1
@bixmix Mam nadzieję że to nie do mnie byku
0
@BarcaInfo Chodzi ci o tym że nie reagował w tym meczu itd?
0
@BarcaInfo To akruat dosyć normalne reakcje jak na kapitana byku :p
0
Brahim z bramką dla Milanu. 2:0
1
Ten Brown z Celticu to pamiętam że już grał gdy jeszcze Boruc i Żurawski byli. Nieźle się chłop trzyma.
Chyba 36 lat.