6

@RudY Przecież ten chłop zagrał parę dobrych meczy od transferu do Barcelony. Przestanmy patrzeć tylko na to że nazywa się Frenkie de Jong.

16

Wytłumaczenia czemu Frenkie gra słabo od kiedy dołączył do Barcelony : - gra za wysoko, gra za nisko, ma słabych partnerów, nie przystosował się jeszcze do gry w Barcelonie, bo gra z Busim, bo Messi nie biega, gra w złej formacji, gra na złej pozycji, nie ma pomocy od napastników, jest zmęczony po reprezentacji. I tak co mecz można jedno określonko przylepić do Frenkiego i tym sposobem on zawsze będzie broniony i z dala od krytyki.

0

@DonAndrzejos W czym był dobry?

0

@DonAndrzejos Zagrał słabo.

1

@Coutinho007 Kroos zawsze solidny. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

2

Fatalny błąd Magłajera. Miał dużo szczęścia że tego nie odgwizdali.

2

Wiadomo że Koeman nie powie publicznie że Lenglet mu spierd.. mecz. To było tak nieodpowiedzialne zachowanie że w zasadzie do teraz nie wiem po co Lenglet to zrobił.

0

No to czas na Chelsea z United.

3

Barcelona bez celnego strzału w drugiej połowie
Ulala.

6

Messi to chyba w drugiej połowie tylko na wolnego wpadł a reszta na chodzonego.

0

@Rewolucja123 Znaczy o to chodzi mi właśnie

0

@Rewolucja123 Ty chyba pisałeś ostatnio o Lenglecie :D

1

To nie pierwszy raz kiedy Lenglet coś odwala takiego. Ten błąd podciął skrzydła Barcelonie. A później było tylko gorzej.

2

Tragiczny, beznadziejny, fatalny, bezjajeczny środek pola.

0

@Colon A jak nie to kasujesz konto!

10

Najłatwiejszy karny jaki widziałem. Ramos widzi że Lenglet się gubi i cyk to wykorzystuje. Karny ewidentny.

0

Dobry mecz sędziego. I to serio.

4

Coutinho i Pedri do zmiany. Ledwo oddychają.

1

@Coutinho007 Deścik mega

2

@Janiama Haaland chyba nie da rady w tym sezonie.

1

De Jong ma szczęście że gra z Busim i to o tym drugim zawsze będzie że gra padake.

4

Bardzo słabo Busi, Coutinho i Pedri.

0

Asensio jakie triki.

26

Nie no szanujmy się. Dobra decyzja sędziego.

4

@JurnyGerwazy to nie jest karny

0

@kuz Nie no nie ma

1

Dembele za Pedriego w drugiej i git.

0

@LuisSalvano W obronie też się bawią

0

@El dominatore właśnie uratował wynik

0

Co ta defensywa ooooo

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?