Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę Amigo nowy avek :D
0
@Suzu Albo kmini sobie transfer do innego klubu typu Juve czy Real :v
2
@Suzu Jeśli chciałby zostać to już dawno by grał.
0
A Barca czasem nie proponowała lepszych warunków Simonsowi?
@ViscaBarca123
18
@IronSanHybrid Hah Jaro klasycznie w innym świecie.Typ na swój sposób jest niesamowity.
2
@LuisSalvano Watpie by się skusili na Dembouza ,który ma kontuzje.
0
No i panie i panowie ten tydzień napewno będzie kluczowy.
Będzie Brazylijczyk czy nie?
2
@student97r A myślę że sam LeBron jeszcze zachwyci nas :D Kto wie a może już w tym sezonie :v
1
@student97r Wszyscy ,którzy interesują się NBA powinni go uwielbiać.Tyle co emocji dał ten chłop to nikt nie dał.
1
@student97r I to do LeBrona ... :D
5
@Kamiloza91 Nikt nie będzie pisał o Figo.
0
@katalonczyk987 guyyyy
1
@FCBeSeM Oglądałem ten i ten i czuję się świetnie ^^
1
@MichalZZZ Jednak lewego skrzydła nie mamy.
0
@Szmulek Wiadomo bo LeBron to król.
5
Rozumiem tą niechęc do Dembouza ale jeszcze go nie skreślajcie :)
6
@Leooo Na lewym skrzydle.
0
Biedny Ter Stegen.Nawet pobronić dziś nie może.
2
Popatrzcie przez chwilę tylko na Griezmanna.To jak się on porusza to czysta przyjemność.Jest wszędzie.
0
Ładna póki co ta druga połowa w wykonaniu Semedo.
0
@KamQiX Ja bezpiecznie over 1,5 hah
0
Ciekawy jestem ilu pochwali Ernesto po tym meczu ^^
0
Cholo zawsze mówił że u Griezmanna nie imponują same umiejętności ale przede wszystkim jego praca na boisku.I faktycznie bo pięknie się patrzy na niego jak się porusza.Kiedy trzeba rozegrac to rozegra,kiedy odebrać to popracuje w odbiorze a kiedy strzelić to strzela.
GriziDaKing
0
Przy takim wyniku 9 miejsce nasze.
3
@KamQiX Ja tak samo xD
1
Jeśli Suareza doceniamy że dochodzi do sytuacji no to Rafe też by wypadało.
0
@KamQiX Dla mnie niedopuszczalne.
2
@KamQiX Ale takich piłek się nie gra jak to zrobił Busi
1
Co trenerzy mówia ZAWSZE ..nie graj takich piłek w środek a Busi jak zawsze,
2
Niezły mecz jak na pojedynek dwóch ostatnich drużyn w lidze.