0

Mogliby się pośpieszyć bo w sobotę już trzeba grać.

0

@Striker W sumie... :v

0

@masq Raczej byłoby to dosyć upokarzające dla Dembouza.

0

I tak go powołają.Umtiti,Pogba albo Griezmann nawet jakby nie mieli formy to zawsze są.

0

@Chwytliwy I Jones

0

@Katalonbar To juz wgl hit.Ziomek Neymara i napewno by się przeniósł.

0

@SeeleyBooth Nie wydaję mi się.Kogo jak kogo ale TodiboBEAST niech zostanie.

0

@PatrykBarcelona Zaraz zadzwonię i zapytam

11

@LuisSalvano A mi się wydaję że koledzy mimo wszystko go lubią i nie ma będzie żadnego krzywego patrzenia ^^

9

@sebasek99 No Seba teraz to zaszalałeś.

1

@sidzej bierz byle by była z kurczakiem

0

@wierbafcb raczej łatwo NIP bo MIBR z trenerem gra :v

0

@wierbafcb No ta shox moze nie z 2k13 ale to wciąż mocny zawodnik.Przede wszystkim zawodnik który często może nie na skilla ale na łeb robi :v

0

@wierbafcb przeciez jest przez.Nie wiem o co ci chodzi :)

1

@xJLx najlepszy meczyk chyba dzisiaj.

2

@Rewolucja123
shoxieJesus wygrywa ! to co zrobil przez smołka ahah

1

@antylegionista Olek to tam sam ich zje.Takie 30+ pewniak.

0

@Rewolucja123 Bez NiKo 16:8.NICE

0

@Rewolucja123 I tak gra lepiej niz bot NiKo

0

@Phatro Też mi się wydaje.Jeszcze dużo czasu jest.

1

@NeroTFP No Drzyzga trochę ta ale wiedzą ma bardzo dużą.Zna się po prostu na tej siatkówce :p

1

@VamosRakieta Szczególnie Swędrowski który skomentował tych turniejów mnóstwo :d

0

@Criss18Barca Ja wole Drzyzge i Tomka Swędrowskiego.

6

@Phatro Różnica polega na tym że Neymar jak coś odj3bał to zaraz na boisku robił swoje i uciszał wszystkich.

2

@ViscaBarca123 Jak Ansu leci w podstawie na Osasunę.

0

@SeeleyBooth No ty wiadomo byku ale inni :D

0

Szkoda że nie da się zobaczyć ,którzy użytkownicy na co zaglosowali.

3

@Striker atencja lever hard czy nie?

30

@Thiago83 ja bym go sprzedał

0

@Transu96 ja daje rade bez hajpera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?