Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 To ja stawiam na Navi bo Olek kernie,Liquid nie wierze że nie da rady i myszy dziś fatalnie z Vita a na koniec G2 :v
7
@kerouac Też mi się tak wydaje.Trzeba było podziękować za to co zrobił bo trochę zdobył i tyle.Dać szanse komuś innemu a tak to może być bardzo trudny sezon dla EV.
0
@Rewolucja123 To już pewne mecze?
6
@KamQiX i Messi za free :v
0
W pewnym czasie kurs na zostanie Neymara był ponad 4...Można było spróbowac :]
0
@Rewolucja123 po majorze - letn1 +Niko
pls :c
0
@Rewolucja123 Druga mapa dała o sobie znać.CR4ZY bez sił na tym vertigo.
0
@blaugrana1980 Dlatego idę jutro z chłopakami na orlik
1
@Socjopata Szczerze to chu**** wygląda.Tak jak mówisz do amputacji.
1
@Commando Jak zwykle.
2
7 bramek w meczu Juve a czasem modle się żeby dwie chociaż strzelili.Aj ta stara dama.
0
@Rewolucja123 Oby CR4ZY awansowało ! Polubilem ich :D
12
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 Jutro Navi odeśle ich do domu. ^^
0
Teraz jakieś niusy nowe o Neymarze i można iść spać.
0
Faze odpada z majora :C 16:14 na Vertigo dla Renegades.
0
@barcelonaLM Ma asyste w fantasy hah
0
@Veb1233 zaliczyli mu asyste XD
0
@marcin000019 A ja nie.
vamos Live
0
@marcin000019 Najlepszy po świata.
0
Arnold z brameczką :]
2
Można tracić pkt z Realem albo Atleti bo to są mecze wymagające ale takie z Osasuna trzeba wygrywać.Żeby mistrz kraju miał takie problemy.
0
Przy takim wyniku awans na 5 miejsce.Nawet przed Realem.
2
Ale powoli Ansu sobie wyrabia pozycję w drużynie.Przegrywamy i kto pierwszy wchodzi?Ansu.
WAW.
2
I nawet servery nie padają.
1
45 minut-0 celnych.Tak się chyba nie da wygrac.
5
Takich rywali to powinniśmy dusić a my jak na pikniku.
0
Najgorzej że tym razem Messiego nie ma na ławce.
4
Neymar to by przynajmniej triki robił a ci nawet tego nie potrafią.
0
@Transu96 A ja na + bo Abraham i kdb