0

@Rewolucja123 To ja stawiam na Navi bo Olek kernie,Liquid nie wierze że nie da rady i myszy dziś fatalnie z Vita a na koniec G2 :v

7

@kerouac Też mi się tak wydaje.Trzeba było podziękować za to co zrobił bo trochę zdobył i tyle.Dać szanse komuś innemu a tak to może być bardzo trudny sezon dla EV.

0

@Rewolucja123 To już pewne mecze?

6

@KamQiX i Messi za free :v

0

W pewnym czasie kurs na zostanie Neymara był ponad 4...Można było spróbowac :]

0

@Rewolucja123 po majorze - letn1 +Niko
pls :c

0

@Rewolucja123 Druga mapa dała o sobie znać.CR4ZY bez sił na tym vertigo.

0

@blaugrana1980 Dlatego idę jutro z chłopakami na orlik

1

@Socjopata Szczerze to chu**** wygląda.Tak jak mówisz do amputacji.

1

@Commando Jak zwykle.

2

7 bramek w meczu Juve a czasem modle się żeby dwie chociaż strzelili.Aj ta stara dama.

0

@Rewolucja123 Oby CR4ZY awansowało ! Polubilem ich :D

12

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Jutro Navi odeśle ich do domu. ^^

0

Teraz jakieś niusy nowe o Neymarze i można iść spać.

0

Faze odpada z majora :C 16:14 na Vertigo dla Renegades.

0

@barcelonaLM Ma asyste w fantasy hah

0

@Veb1233 zaliczyli mu asyste XD

0

@marcin000019 A ja nie.
vamos Live

0

@marcin000019 Najlepszy po świata.

0

Arnold z brameczką :]

2

Można tracić pkt z Realem albo Atleti bo to są mecze wymagające ale takie z Osasuna trzeba wygrywać.Żeby mistrz kraju miał takie problemy.

0

Przy takim wyniku awans na 5 miejsce.Nawet przed Realem.

2

Ale powoli Ansu sobie wyrabia pozycję w drużynie.Przegrywamy i kto pierwszy wchodzi?Ansu.
WAW.

2

I nawet servery nie padają.

1

45 minut-0 celnych.Tak się chyba nie da wygrac.

5

Takich rywali to powinniśmy dusić a my jak na pikniku.

0

Najgorzej że tym razem Messiego nie ma na ławce.

4

Neymar to by przynajmniej triki robił a ci nawet tego nie potrafią.

0

@Transu96 A ja na + bo Abraham i kdb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?