2

@Socjopata no ta i jescze @Esteban_

1

@Socjopata jak wygram w jackpota z 300 baniek to kupie taki i zaprosze pol rambli

0

@ViscaBarca123 ahah też tak czasem.To jest dopiero życie... :D

1

@snoopdegie hahahahah

3

@szkutnik91 No bo o to chodzi.

5

@wachaFCB Bez szans jak dla mnie.To jest zbyt duży transfer by to się wydarzyło w ostatni dzień.

0

@Rewolucja123 Liquid,Navi,Ence i Vita w next.

0

@Rewolucja123 Terminator z Rosji wykończył ich.
god elec

0

Przypomniał sie stary Bale.

0

@Rewolucja123 Elec w formie dziś.Świetnie gra.

0

@Rewolucja123 Sam Elec gra a reszta się patrzy.bad for elec

0

@Rewolucja123 cs jest niesprawiedliwy :C

0

@Rewolucja123 6hp w molo ahahha

0

@Rewolucja123 Nie wierze jakoś w myszy.Oni zawsze coś spierniczą.

0

@Rewolucja123 Mówilem ez for Liquid.

0

Ropz co zrobił ahahha

0

@Krystian_mix wejdz sobie na twich izakooo,meczyk za jakieś 5-10minut

0

@sebasek99 Ja akurat miałem Abrahama na c :v

0

@Rewolucja123 Jak dla mnie myszy są nie równe.Do tego kto pokonał ostatnio Liquid w BO3?ez for Liquid.

0

@Rewolucja123 Lucky...- po majorze jak nic.

0

Ile macie pkt w fpl?U mnie nawet niezle bo 80 a jeszcze Kane został.

0

@Pitera277 Jakbysmy go bardzo chcieli to już dawno by tu był a wygląda to tak że zarówno Barca jak i Paryż nic nie musi.

1

@daniel32778 Gdzie Sociedad a gdzie Osasuna.Szanujmy się.

1

@skubi99 Dzięki.

24

@barcelonaLM Nie może być tak że mecz z taka druzyna jak Osasuna jest dla Barcelony trudny.Litości.

0

@sidzej Szczególnie jak ci strzelą bramkę i postawią busa.

0

@Ghandi No ja akurat chciałbym obejrzeć takie City vs Barca :v

2

@Borry Tak grają wszystkie słabsze zespoły.Tylko że te lepsze sobie z tym radzą.

18

@Cule92 ty ale nie szalej

1

@kerouac Jednak takie 2 porażki siedzą w bani i sam Ernesto pewnie ciagle myśli o tym Liverpoolu.Obawiam się że po kolejnym blamanżu to Ernesto wyląduje w psychiatryku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?