Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Socjopata no ta i jescze @Esteban_
1
@Socjopata jak wygram w jackpota z 300 baniek to kupie taki i zaprosze pol rambli
0
@ViscaBarca123 ahah też tak czasem.To jest dopiero życie... :D
1
@snoopdegie hahahahah
3
@szkutnik91 No bo o to chodzi.
5
@wachaFCB Bez szans jak dla mnie.To jest zbyt duży transfer by to się wydarzyło w ostatni dzień.
0
@Rewolucja123 Liquid,Navi,Ence i Vita w next.
0
@Rewolucja123 Terminator z Rosji wykończył ich.
god elec
0
Przypomniał sie stary Bale.
0
@Rewolucja123 Elec w formie dziś.Świetnie gra.
0
@Rewolucja123 Sam Elec gra a reszta się patrzy.bad for elec
0
@Rewolucja123 cs jest niesprawiedliwy :C
0
@Rewolucja123 6hp w molo ahahha
0
@Rewolucja123 Nie wierze jakoś w myszy.Oni zawsze coś spierniczą.
0
@Rewolucja123 Mówilem ez for Liquid.
0
Ropz co zrobił ahahha
0
@Krystian_mix wejdz sobie na twich izakooo,meczyk za jakieś 5-10minut
0
@sebasek99 Ja akurat miałem Abrahama na c :v
0
@Rewolucja123 Jak dla mnie myszy są nie równe.Do tego kto pokonał ostatnio Liquid w BO3?ez for Liquid.
0
@Rewolucja123 Lucky...- po majorze jak nic.
0
Ile macie pkt w fpl?U mnie nawet niezle bo 80 a jeszcze Kane został.
0
@Pitera277 Jakbysmy go bardzo chcieli to już dawno by tu był a wygląda to tak że zarówno Barca jak i Paryż nic nie musi.
1
@daniel32778 Gdzie Sociedad a gdzie Osasuna.Szanujmy się.
1
@skubi99 Dzięki.
24
@barcelonaLM Nie może być tak że mecz z taka druzyna jak Osasuna jest dla Barcelony trudny.Litości.
0
@sidzej Szczególnie jak ci strzelą bramkę i postawią busa.
0
@Ghandi No ja akurat chciałbym obejrzeć takie City vs Barca :v
2
@Borry Tak grają wszystkie słabsze zespoły.Tylko że te lepsze sobie z tym radzą.
18
@Cule92 ty ale nie szalej
1
@kerouac Jednak takie 2 porażki siedzą w bani i sam Ernesto pewnie ciagle myśli o tym Liverpoolu.Obawiam się że po kolejnym blamanżu to Ernesto wyląduje w psychiatryku.