Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Tam nie bo jest Valencia :D
11
@TR3YWAY Nie nie nie.Roberto na zmiennika,żadna sprzedaż.
10
A może Neymar robi to wszystko bo chce zagrać pod skrzydłami Waldka?
1
@kamzar Nie bo Neymar better.
0
@wierbafcb Mogliby pojechać i pewnie by to dużej róznicy im nie zrobilo ale to będzie ważny sezon dla LA.
0
@fcbarcafan19 Wolą się przygotować do sezonu w NBA.
0
Anthony Davis podobnie jak LeBron nie pojedzie na MŚ.
0
@Filip_10 to nie ja xD
1
@Barcelismo No może bedzie grać w 1 zespole za jakieś 15 lat
0
@jeonek No jest Coutinho kreatywny
0
@Hubertusk Dembele to prawe a nie lewe.
1
@BarcaInfo Jeśli by się udało za Coutinho + Semedo/Rakieta to by był genialny ruch ze strony Barcy.
-Cou lubie i jest bardzo dobrym zawodnikiem ale nie pasuje tutaj.
-Semedo mam wrażenie że się cofa zamiast iść do przodu
-A Ivana szanuje i doceniam ale czas dać szanse młodym,gniewnym i spragnionym pucharów
Dostajemy Neymara który pasuje i jest w idelanym wieku dla piłkarza.Jedyny minus to kontuzje ale myśle że się upora z nimi i będzie rządzic na boisku.
1
@Esteban_ Dokładnie.On ma dopiero 25 lat.. mega niesprawiedliwe by było gdyby Barcelona go odstrzeliła w tym okienku.
0
@student97r Zresztą oni pragną tego mistrzostwa.Sam Harden mówil że chce w końcu wygrac.
17
@Esteban_ Ludzie zapomnieli kim był Samuel Umtiti i chcą go zastąpic Holendrem.Oby wrócił i pokazał kto jest top1 śo na świecie.
8
@Hubertusk Zbędny to był de Ligt gdyż mamy świetnych ŚO.Lewego skrzydła nie mamy.
1
@MESSIah16 To powód by komuś życzyć zle?
1
@Szmulek Dembele powinien mieć dla siebie prawe skrzydło.Messi wtedy na dyszce a na lewym Neymar i po problemie.
3
@MESSIah16 Ja może kiedyś będe używał przecinków a ty moze będziesz kiedyś myślał.Zobaczymy kto szybciej co opanuje :)
0
@student97r Do tego oni podobno bardzo prywatnie się lubią.Juz grali ze sobą.
4
@MESSIah16 Naszczęście nic nie możesz zrobić poza tym żałosnym wpisem.
0
@student97r Niby ta ale OKC podostawało picki od druzyn które są w topie + do tego nieopłacalny dla nikogo Chris Paul :v
6
@Momalsino Messi out
0
Fani NBA jak myślicie co bedzie z Chrisem Paulem?Z OKC do... ? A moze zostanie w OKC? Z takim kontraktem to szczerze nie wiem kto go wezmie.Zostało mu chyba 3 lata kontraktu który opiera się na kwocie 125 mln...do tego zawodnik którego meczące co chwile kontuzje + już to nie jest ten Paul z najlepszych lat.
Szczerze to dobra była wymiana Rocekts bo przynajmniej zyskali typa z gigantycznym kontraktem ale też typa który zagra praktycznie wszystko no i indywidualnie też lepszy od Paula.
0
@kerouac Oczywiście ale to wciąż z nim była ostatnia LM w której to on głównie prowadził ten zespół.Szczerze to jak nie Neymar to chciałbym lewe skrzydło z prawdziwego zdarzenia.Gościa który zrobi tam różnice.Dembouz najlepszy jest na prawym,Cou to wiadomo lipa,Griezmann hmm zobaczymy ale też wyczuwam lipę na tej pozycj.
10
@kerouac 1.Ostatnia LM była z Neymarem to fakt nie opinia. 2.Messi miał być decydujacy z Romą i Juve i dostaliśmy i papa.3.Wystarczy że bedzie brał cięzar gry na siebie bo reszta nie mam jaj by to zrobić (oprócz Lio) 4.Obecnie w piłce nie ma zadnych wartości.To jest biznes.Jest szansa na dobrego pracownika to go bierzesz. 5.Nie chce mi sie juz pisac i pozdrawiam.
0
@dzikiWtrasie Polecam ci tą trylogie Nolana bo jest genialna.
0
@barcelonaLM W sumie..mam dzisiaj całą noc to jade z trylogią xD
3
@dzikiWtrasie Obowiązkowo mroczny rycerz.
41
To też pokazuje jak mamy silną ligę w siatę.Zespoły daleko zachodzą w LM a sam poziom ligi jest dosyć wysoki i gra w niej wielu top siatkarzy.
Zupełne przeciwienstwo naszej kopanej ekstraklasy gdzie jest chu**** poziom,zawodników którzy coś potrafią można policzyc na palcach jednej ręki a no i w Europie co rok wpi3rdol.