1

@escarabajo Tam nie bo jest Valencia :D

11

@TR3YWAY Nie nie nie.Roberto na zmiennika,żadna sprzedaż.

10

A może Neymar robi to wszystko bo chce zagrać pod skrzydłami Waldka?

1

@kamzar Nie bo Neymar better.

0

@wierbafcb Mogliby pojechać i pewnie by to dużej róznicy im nie zrobilo ale to będzie ważny sezon dla LA.

0

@fcbarcafan19 Wolą się przygotować do sezonu w NBA.

0

Anthony Davis podobnie jak LeBron nie pojedzie na MŚ.

0

@Filip_10 to nie ja xD

1

@Barcelismo No może bedzie grać w 1 zespole za jakieś 15 lat

0

@jeonek No jest Coutinho kreatywny

0

@Hubertusk Dembele to prawe a nie lewe.

1

@BarcaInfo Jeśli by się udało za Coutinho + Semedo/Rakieta to by był genialny ruch ze strony Barcy.
-Cou lubie i jest bardzo dobrym zawodnikiem ale nie pasuje tutaj.
-Semedo mam wrażenie że się cofa zamiast iść do przodu
-A Ivana szanuje i doceniam ale czas dać szanse młodym,gniewnym i spragnionym pucharów
Dostajemy Neymara który pasuje i jest w idelanym wieku dla piłkarza.Jedyny minus to kontuzje ale myśle że się upora z nimi i będzie rządzic na boisku.

1

@Esteban_ Dokładnie.On ma dopiero 25 lat.. mega niesprawiedliwe by było gdyby Barcelona go odstrzeliła w tym okienku.

0

@student97r Zresztą oni pragną tego mistrzostwa.Sam Harden mówil że chce w końcu wygrac.

17

@Esteban_ Ludzie zapomnieli kim był Samuel Umtiti i chcą go zastąpic Holendrem.Oby wrócił i pokazał kto jest top1 śo na świecie.

8

@Hubertusk Zbędny to był de Ligt gdyż mamy świetnych ŚO.Lewego skrzydła nie mamy.

1

@MESSIah16 To powód by komuś życzyć zle?

1

@Szmulek Dembele powinien mieć dla siebie prawe skrzydło.Messi wtedy na dyszce a na lewym Neymar i po problemie.

3

@MESSIah16 Ja może kiedyś będe używał przecinków a ty moze będziesz kiedyś myślał.Zobaczymy kto szybciej co opanuje :)

0

@student97r Do tego oni podobno bardzo prywatnie się lubią.Juz grali ze sobą.

4

@MESSIah16 Naszczęście nic nie możesz zrobić poza tym żałosnym wpisem.

0

@student97r Niby ta ale OKC podostawało picki od druzyn które są w topie + do tego nieopłacalny dla nikogo Chris Paul :v

6

@Momalsino Messi out

0

Fani NBA jak myślicie co bedzie z Chrisem Paulem?Z OKC do... ? A moze zostanie w OKC? Z takim kontraktem to szczerze nie wiem kto go wezmie.Zostało mu chyba 3 lata kontraktu który opiera się na kwocie 125 mln...do tego zawodnik którego meczące co chwile kontuzje + już to nie jest ten Paul z najlepszych lat.
Szczerze to dobra była wymiana Rocekts bo przynajmniej zyskali typa z gigantycznym kontraktem ale też typa który zagra praktycznie wszystko no i indywidualnie też lepszy od Paula.

0

@kerouac Oczywiście ale to wciąż z nim była ostatnia LM w której to on głównie prowadził ten zespół.Szczerze to jak nie Neymar to chciałbym lewe skrzydło z prawdziwego zdarzenia.Gościa który zrobi tam różnice.Dembouz najlepszy jest na prawym,Cou to wiadomo lipa,Griezmann hmm zobaczymy ale też wyczuwam lipę na tej pozycj.

10

@kerouac 1.Ostatnia LM była z Neymarem to fakt nie opinia. 2.Messi miał być decydujacy z Romą i Juve i dostaliśmy i papa.3.Wystarczy że bedzie brał cięzar gry na siebie bo reszta nie mam jaj by to zrobić (oprócz Lio) 4.Obecnie w piłce nie ma zadnych wartości.To jest biznes.Jest szansa na dobrego pracownika to go bierzesz. 5.Nie chce mi sie juz pisac i pozdrawiam.

0

@dzikiWtrasie Polecam ci tą trylogie Nolana bo jest genialna.

0

@barcelonaLM W sumie..mam dzisiaj całą noc to jade z trylogią xD

3

@dzikiWtrasie Obowiązkowo mroczny rycerz.

41

To też pokazuje jak mamy silną ligę w siatę.Zespoły daleko zachodzą w LM a sam poziom ligi jest dosyć wysoki i gra w niej wielu top siatkarzy.
Zupełne przeciwienstwo naszej kopanej ekstraklasy gdzie jest chu**** poziom,zawodników którzy coś potrafią można policzyc na palcach jednej ręki a no i w Europie co rok wpi3rdol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?