Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bolo93 Ale robiąc takie coś musisz sobie zdawać sprawę że nie wiadomo jak na takie coś sędzia zareaguje.Messi jest na tyle doświadczonym zawodnikiem ze powinien o tym wiedzieć.To był tak mocno niepotrzebne zachowanie że masakra.Dobrze że to zrobił w Argentynie do której stosunek mam mocno obojętny a nie w Barcelonie np. w finale LM.Do tej piłki nawet jakby był Boltem by nie dobiegł.Zresztą Leo do połowy takich piłek nie startuje a tu się napalił jak nie wiem.Tak jak mówie to było mega niepotrzebne.
0
@Grzesior667 I tez tak chyba bym zrobił.
0
@bolo93 22 sekunda-tak większość sytuacji się konczy?
A nawet już skoro go popchnął to powinien odrazu wrócic na swoja połowę i tyle.
1
A tak wgl to po co Messi go tam popychał na końcu jak nie miał szans już na złapanie tej piły?
0
@Rewolucja123 A ja się skusiłem i powiem ci że wszystkie turnieje powinny być rozgrywane w Koloni.Masakra.Cuzc było ta atmosferę :d
0
@Rewolucja123 oglądałeś kantera ?
0
@escarabajo Oj tak.Tyle tych zmian.Połowa top zawodników pozmieniała kluby.Czuje że ten sezon będzie genialny :D
2
@Robert17 Cristiano to by wygrał ten turniej i odebrał dumnie złoty medał.Prawda @Kapitan hawk ?
1
Lubicie szwagrów czy nie?
1
@Kapitan hawk hahaha :v
6
Przynajmniej Dybala strzelił coś na tym turnieju.Kto wie a może już od next turniejów będzie trochę więcej grał.
2
@Kapitan hawk Myślalem że jesteś za mną :C
0
@Rewolucja123 niezle s1mple zassał na overpasie
0
@student97r Green do Lakers jako podstawa do 5?
0
@student97r Biedno Toronto i OKC :C
0
Wstaję i patrze NBA i widze Georga i Leonarda w CLippers?Czy ja nadal śpie?
@student97r
2
@mniszard 50k
1
@kenneth99 No to dla Cb może się poświecic i zagrac ten jeden mecz
2
@halfnolife Nie widzę sensu by brał w takim czymś udział
1
@kenneth99 Kogo ja widzę :)
0
@TheMazixX Miałbyć Rodrygo ale nie pykło
1
@Commando Akurat Pogba+de Jong to by było ciekawe połacznie.Siła+niesamowity spokój.
5
@Kurkmen Jest taki jeden niezły zawodnik.Taki Riqui Puig.
2
@SinMistico Tak wole postawić na Todibo niż de Ligta.
1
@SinMistico Umtiti + Todibo to już masz 4 a stoperami nie rotujesz
1
@SinMistico de Ligt niepotrzebny,Neymar pewnie zostanie w PSG a LO nie kupią bo lepiej grać Albą cały sezon.
1
@VamosRakieta Nie wiem ale podobno nie można rozmawiać z innym zawodnikiem gdy ten jest związany z danym klubem xD a pewnie połowa tak robi. :v
0
@Mns21 No chyba jednak mają skoro wrzucają takie komunikaty.Szczerze wcale bym się nie zdzwil z tym zarządem.Zobaczymy jak to się potoczy :v Jesli faktycznie tak było to powinna być jakaś tam kara dla Barcelony.
0
@VamosRakieta Ale to chyba chodzi o to że rozmawiali z Grizzem w lutym/marcu kiedy on był nadal zawodnikiem Atleti.
0
@SinMistico Całował herb Atleti to i pocałuje Barcelony.W tym akurat nie widze problemu :D