Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Jak ja nikogo nie zgłaszam popo
3
@mekston Mysle ze wlasnie przez Bearmana podniesli cene a nie same F1
1
@Stinger_ Ogólnie Chelsea rozgrywa niezły sezon.Na ten moment 4 miejsce a był okres gdzie byli 2 w tabeli ale Palmer zjechał z formą i Chelsea automatycznie zjechała w tabeli z punktami.
0
@MesQueUnClub96 Dodi składamy się na pakiet razem z @mekston i @Popitek12?
1
@July_6_BcN Tym lekarzem to pewnie był dodi
1
@mekston 2026 ballon d or
1
@July_6_BcN Ale jaka zdrowa
0
@Kondziubarca Messi to będzie wracał jak Neymar
2
@Sysia11 Znaczy w Chelsea ja bym siedział mimo wszystko.Ten projekt w miare się rozwija + mają młodych jak Caicedo,Enzo i Palmer
8
@Lionel_Messi10 Nie wierze ze Chelsea odda jednego ze swoich najlepszych zawodników z którego są zadowoleni gdzie jeszcze ma kontrakt do 2032 roku
8
@Lionel_Messi10 Jak Chelsea dała za Enzo 125mln i jest lepszym piłkarzem to czemu mają sprzedac za 80
1
@mekston Albo w Monte Carlo Tsistsipas vs Fonseca.To by bylo mocne.
1
@mekston Ciekawe czy zmierzą się w tym sezonie na maczce
1
@Ojciec5tkidzieci Brytek
3
@alone49 Pod mostem
3
@BezglutenowyPedri Zwykly trashtalk
1
@mekston No jestem bardzo ciekawy Carlosa na ziemi a Fonseca moim zdaniem ma duzo lepsze perspektywy na dobre podania niz Carlos.
1
@mekston Kurcze zabraklo troche chlodnej głowy w tym drugim
0
@Herato Mbappe wgl nie wykonuje wolnych wiec bez sensu jest tutaj
0
@Lionel_Messi10 Nie wydaję mi się ale zobaczymy
0
@kamiVeB Dallas ma mega potencjal ale ten potencjal poznamy dopiero w next sezonie niestety o ile Kyrie przedluzy kontrakt
1
@kamiVeB Mavs jeszcze wyrzuca Suns z play in
4
Nie wiem czemu Probierz większość pytań odbiera za atak.Ciężko czasami się tego slucha.
0
@Lionel_Messi10 Finlandia musialaby wygrac z nami dwa mecze a oni ledwo Malte ograli
0
@Stinger_ Finowie to nie wiem czy zrobią chociaż remis u siebie
0
@Criss18Barca Nie no drugie miejsce wiadomo ze tu zrobimy.Pytanie w jakim stylu.
3
@FcPortoFan1999 Ale Oskar z ciebie dziś zartownis
1
@mekston Trofea się wygrywa obroną
3
Mimo ze jestem Polakiem to trochę chcialem by Malta im wje#ala jedna dla pokory
0
@mekston Fonseca wygra tak czy nie