0

@AFA Manchester United to dom strachu z wesołego miasteczka

6

@D10SLEO Gdyby mial oficjalnie balona to troche inaczej by ludzie patrzyli na niego.Duzo osób o tym zapomina.

9

Lewy chyba będzie stawiany nad Suarezem,Benzemą itd jesli chodzi o całą kariere.On wciąż w tym wieku moze byc jednym z najlepszych.Coś jak Modric swojego czasu.

3

Nick Kyrgios chyba nie zagra debla z Sinnerem @mekston @barcelonaLM


2

@Kapitan hawk Pamiętam raz z Evertonem i chyba tyle

0

@AFA Za duzo tych druzyn ma awans.Powinno być coś w stylu top4+reszta jakies mecze dodatkowe

0

@AFA Nie wierze w brak awansu na MŚ.Nawet z baraży

2

Spoko że te turnieje są tak często.


0

@norbi77 W sumie nie dziwie się Mbappe ze nie chce mu sie jechac na lige narodów ale Brazylia gra eliminacje do MŚ

1

Sadeg


1

@mekston Tommy Paul vs Carlitos to mecze najwyższego ryzyka

9

Lewy w prime


5

Szybko to minęło.Carlitos już z 100 zwycięstwami na hardzie. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


2

Walker ma wciąz ten dynamit w nogach ale Adama to Adama.


0

@Popitek12 Nie da się popitku

0

@Sysia11 Brazylia i tak awansuje na MŚ

0

@mekston Real nie puści go xd

2

@Comentateiro On już wygrał tą złotą piłke.Rodri był w grze ale hype na niego zgasł.

3

No brama topowa


1

Cały Real.Przeciętny mecz a i tak wygrają pewnie.

1

Jak na to że Motor ostatni raz w ekstraklasie był ponad 20 lat temu to grają naprawde dobrze.Wiadomo że zbyt pięknej pilki tu nie ma ale punkty najważniejsze dla takich zespołów.Sport w Lublinie w ostatnich latach zrobił gigantyczny progres.Chyba nawet największy ze wszystkich miast w Polsce.

6

Legendy Barcelony i Jaylen Brown @fart @zadafcb


4

@Popitek12 Gole Cristiano w fazie pucharowej MŚ

7

Krzysiek Ibisz to jest jednak goat prowadzenia teleturniejów.Bez niego nie ma tego vibe'u.

1

@Barcanajlepszyteam Sama druga Lublina jest fantastyczna.Awansowali z 1 ligi i krok po kroku progresowali.Najpierw spokojne utrzymanie,potem srodek tabeli a w tamtym sezonie zajęli 5 miejsce co było rewelacyjnym wynikiem

1

Wilfredo słabszy start ale gdy trzeba to on się zjawi niczym Batman w Gotham City.Luksus miec go w składzie.


1

@Barcanajlepszyteam Chciałbym ale Zawiercie,Jastrzębie i Warszawe będzie ciężko ograć w pełnych składach ale piękno sportu polega na tym że nie zawsze ci lepsi na papierze wygrywają.Napewno takiego zespołu Lublin nigdy nie miał.Sam Leon to unikalny zawodnik

1

@Ojciec5tkidzieci Szkoda ze nie grali Russell i Leon.Niezłe partidazo by było

2

I cyk +3 dla Lublina


1

@mekston Woleje to ma nieprawdopodobne czasami.Wszystko grane z takim luzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?