0

@barcelonaLM Bedzie to leciec gdzie w polskiej tv?

0

@tbas Foden to taki sam profil jak Palmer i to na niego postawili.Bez sensu grac Palmerem i Fodenem.

5

@betonito W City by nie grał więc musiał odejść a Guardiola nie trzyma ludzi na siłe

6

Dziwnie tu będzie Vinicius wyglądać.


0

@adamek20151 Moga to wygrac bo im się zdarzy raz na jakis czas mecz topowy ale AV w dobrej formie po zwycięstwie z Bayernem raczej nie odpusci

2

W sumie AV będzie faworytem w tym meczu.


1

@FCB_dimiC Ten cyrk niestety bedzie się za nim ciągnął

1

@Kgorecki2500 Dlatego decyzja o jego zwolnieniu była słuszna ale były tez pozytywne aspekty w jego karierze

14

@FCB_dimiC No ma opinie nieudacznika ale trzeba oddać ze zdobył mistrzostwo i jakis pucharek jeszcze

0

1

@Schoogs Mysle ze @tristan87 po prostu go nie lubi i dlatego tak ocenia.Zapewne Viniciusa tez nie lubi i ocena jego poziom sportowy na beznadziejny.Ludzie za bardzo kierują się sympatią a nie rzeczywista oceną sytuacji.

1

Ciekawe.


2

@barcelonaLM Ma byc jakis turniej niedługo w którym Carlitos moze sie zmierzyc z Rafa

0

@jacobFCB Po tym roku konczy mu sie kontrakt i nie widze po co miałby siedziec w Polsce

1

@Stinger_ Tomek mówił kiedys ze chciałby spróbowac za granicą pograc

1

Dla ligi ogromna strata ale dla niego pewnie pensja razy dwa


0

@Stinger_ @FcPortoFan1999 Z Legii obecnie kazdy zwalnia trenera i mówią ludzie ze grają syf.Nikt w nich nie wierzył tak naprawde.

0

@FcPortoFan1999 Legia tez była skazywana na porazke gdzie kursy to mówią 4.20 vs 1.85

0

@FcPortoFan1999 Wciąz Betis to lepsza drużyna niz Kopenhaga a przynajmniej mają lepszych zawodników

0

@FcPortoFan1999 Na tle Legii tak

1

@tristan87 Tylko osoba która nie ogląda piłki tak powie.


3

Maxim Oyedele


0

@Pedri16Future Dla Legi taki Betis jest nieosiągalny finansowo

0

@tristan87 Oni chcieli.To ze go nie lubisz to inna sprawa xd

1

@Pedri16Future Wartosc Legii 25 mln a Betisu 180mln,Jagielonia 15 Kopenhaga 70

0

@Pedri16Future Jesli na rynku bylby Guardiola to out

0

@tristan87 Raczej Juve/Inter itd

0

@Luciano99 On przedłuzył niedawno ten kontrakt

1

@Pedri16Future Oczywiscie ze Legia

0

@tristan87 Dziwne bo on mówił ze miał oferty z innych dobrych klubow przed podpisanie kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?