Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Bedzie to leciec gdzie w polskiej tv?
0
@tbas Foden to taki sam profil jak Palmer i to na niego postawili.Bez sensu grac Palmerem i Fodenem.
5
@betonito W City by nie grał więc musiał odejść a Guardiola nie trzyma ludzi na siłe
6
Dziwnie tu będzie Vinicius wyglądać.
0
@adamek20151 Moga to wygrac bo im się zdarzy raz na jakis czas mecz topowy ale AV w dobrej formie po zwycięstwie z Bayernem raczej nie odpusci
2
W sumie AV będzie faworytem w tym meczu.
1
@FCB_dimiC Ten cyrk niestety bedzie się za nim ciągnął
1
@Kgorecki2500 Dlatego decyzja o jego zwolnieniu była słuszna ale były tez pozytywne aspekty w jego karierze
14
@FCB_dimiC No ma opinie nieudacznika ale trzeba oddać ze zdobył mistrzostwo i jakis pucharek jeszcze
0
Xavi to był jednak profesor
https://x.com/totalBarca/status/1841864159325258233
1
@Schoogs Mysle ze @tristan87 po prostu go nie lubi i dlatego tak ocenia.Zapewne Viniciusa tez nie lubi i ocena jego poziom sportowy na beznadziejny.Ludzie za bardzo kierują się sympatią a nie rzeczywista oceną sytuacji.
1
Ciekawe.
2
@barcelonaLM Ma byc jakis turniej niedługo w którym Carlitos moze sie zmierzyc z Rafa
0
@jacobFCB Po tym roku konczy mu sie kontrakt i nie widze po co miałby siedziec w Polsce
1
@Stinger_ Tomek mówił kiedys ze chciałby spróbowac za granicą pograc
1
Dla ligi ogromna strata ale dla niego pewnie pensja razy dwa
0
@Stinger_ @FcPortoFan1999 Z Legii obecnie kazdy zwalnia trenera i mówią ludzie ze grają syf.Nikt w nich nie wierzył tak naprawde.
0
@FcPortoFan1999 Legia tez była skazywana na porazke gdzie kursy to mówią 4.20 vs 1.85
0
@FcPortoFan1999 Wciąz Betis to lepsza drużyna niz Kopenhaga a przynajmniej mają lepszych zawodników
0
@FcPortoFan1999 Na tle Legii tak
1
@tristan87 Tylko osoba która nie ogląda piłki tak powie.
3
Maxim Oyedele
0
@Pedri16Future Dla Legi taki Betis jest nieosiągalny finansowo
0
@tristan87 Oni chcieli.To ze go nie lubisz to inna sprawa xd
1
@Pedri16Future Wartosc Legii 25 mln a Betisu 180mln,Jagielonia 15 Kopenhaga 70
0
@Pedri16Future Jesli na rynku bylby Guardiola to out
0
@tristan87 Raczej Juve/Inter itd
0
@Luciano99 On przedłuzył niedawno ten kontrakt
1
@Pedri16Future Oczywiscie ze Legia
0
@tristan87 Dziwne bo on mówił ze miał oferty z innych dobrych klubow przed podpisanie kontraktu