0

@takisobiektos Ile jest takich wejsc i czasami nawet kartki nie ma.No mu przejechal po piszczelu ale nie na tyle bo dać czerwo i tu nie ma znaczenia czy grał tą piłke czy nie.

0

@takisobiektos No widze i to jest max żółta i tyle.To nie są wejscia na czerwo.

0

@AFA Rozumiem nie lubić Fernandesa ale jakby to by zawodnik Barcy dostał w ważnym meczu to był był lekko zmadowany.Na litośc jakie czerwo za takie coś.

0

@Sysia11 Za taki kontakt czerwo to żart i tyle.Rozumiem zamiar ale on go nie trafia nawet w to kolano.

0

@takisobiektos Ale on go nie trafia w kolano i go lekko obciera

0

Szkoda ze ten skład G2 pewnie się rozpadnie po nowym roku po transferze Niko do Falcons.Ciekawe co z monesym będzie.

4

@Sysia11 Przeciez on się poslizgnal po czym kontakt był nieznaczny xd

0

@Derean Ja bym nie dał tzn chyba ze sam zamiar dajemy czerwo to okey

0

@takisobiektos @Katalończyk 99 Poślizgnął się po czym sam kontakt nie był jakiś znaczący.Na x sytuacji sędziowie dają żółte i tyle.

0

@Sysia11 No celował ale nie na tyle by to było czerwo.Taki kontakt na czerwo bez przesady.

0

@Rust_Cohle Nie no jesli twierdzisz ze to jest czerwo to raczej zamykam tą dyskusje ;v

0

@Rust_Cohle Przeciez to czerwo to zart xd

0

To żart jakis z tym czerwem?Vini to nawet upomnienia by nie dostał XD


1

@mekston Pecha ma troche.W meczu z Crystal Palace tez dał poprzeczke

0

@adamek20151 Brak smołka od Navi na brame uratował troche

2

0

@ranger3120 To jest jakis hit z tymi granatami u huntera XD

3

@mekston Za co wyleciales

1

@Rust_Cohle Nie oglądam bo gra obecnie GOAT Niko

0

@adamek20151 smoke huntera moze wygrac ten mecz

0

Ciężki ten dust dla G2.Te pistolki w mr12 mają gigantyczne znaczenie.

1

@Pnog37 Przyjemna mapka chociaż teraz dosyć mocarne mapy Navi w postaci dusta,miraża.

2

@Pnog37 Jesli Aleksi ma najwięcej fragów na serwerze to wiedz ze coś się dzieje

3

@Kondziubarca Cały Pan Janek

1

@ranger3120 Te wejscia genialne na scene,top

1

@PatrychoO U niego to akurat klasyka gatunku

1

Ale miazga Alcaraza na Holendrze.Bez podejscia.

0

@PatrykBarca Pepula z Frenkiego zrobi topke pomocnika w PL

0

@Tasde Na sędziów nie ma się wpływu a na własną gre już tak.Trzeba zapomnieć o tym meczu i wyjasnić Boysów w LM.Nic nie da rozpamiętywanie tej sytuacji.Można mówić a oni i tak dalej będą podejmowac decyzje z dvpy.Takie to życie.

0

@Pedri16Future Ona ma jeden utwór? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?