Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Ile jest takich wejsc i czasami nawet kartki nie ma.No mu przejechal po piszczelu ale nie na tyle bo dać czerwo i tu nie ma znaczenia czy grał tą piłke czy nie.
0
@takisobiektos No widze i to jest max żółta i tyle.To nie są wejscia na czerwo.
0
@AFA Rozumiem nie lubić Fernandesa ale jakby to by zawodnik Barcy dostał w ważnym meczu to był był lekko zmadowany.Na litośc jakie czerwo za takie coś.
0
@Sysia11 Za taki kontakt czerwo to żart i tyle.Rozumiem zamiar ale on go nie trafia nawet w to kolano.
0
@takisobiektos Ale on go nie trafia w kolano i go lekko obciera
0
Szkoda ze ten skład G2 pewnie się rozpadnie po nowym roku po transferze Niko do Falcons.Ciekawe co z monesym będzie.
4
@Sysia11 Przeciez on się poslizgnal po czym kontakt był nieznaczny xd
0
@Derean Ja bym nie dał tzn chyba ze sam zamiar dajemy czerwo to okey
0
@takisobiektos @Katalończyk 99 Poślizgnął się po czym sam kontakt nie był jakiś znaczący.Na x sytuacji sędziowie dają żółte i tyle.
0
@Sysia11 No celował ale nie na tyle by to było czerwo.Taki kontakt na czerwo bez przesady.
0
@Rust_Cohle Nie no jesli twierdzisz ze to jest czerwo to raczej zamykam tą dyskusje ;v
0
@Rust_Cohle Przeciez to czerwo to zart xd
0
To żart jakis z tym czerwem?Vini to nawet upomnienia by nie dostał XD
1
@mekston Pecha ma troche.W meczu z Crystal Palace tez dał poprzeczke
0
@adamek20151 Brak smołka od Navi na brame uratował troche
2
@mekston Zoba co dodi nabazgrał
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14879830#comment-14879830
0
@ranger3120 To jest jakis hit z tymi granatami u huntera XD
3
@mekston Za co wyleciales
1
@Rust_Cohle Nie oglądam bo gra obecnie GOAT Niko
0
@adamek20151 smoke huntera moze wygrac ten mecz
0
Ciężki ten dust dla G2.Te pistolki w mr12 mają gigantyczne znaczenie.
1
@Pnog37 Przyjemna mapka chociaż teraz dosyć mocarne mapy Navi w postaci dusta,miraża.
2
@Pnog37 Jesli Aleksi ma najwięcej fragów na serwerze to wiedz ze coś się dzieje
3
@Kondziubarca Cały Pan Janek
1
@ranger3120 Te wejscia genialne na scene,top
1
@PatrychoO U niego to akurat klasyka gatunku
1
Ale miazga Alcaraza na Holendrze.Bez podejscia.
0
@PatrykBarca Pepula z Frenkiego zrobi topke pomocnika w PL
0
@Tasde Na sędziów nie ma się wpływu a na własną gre już tak.Trzeba zapomnieć o tym meczu i wyjasnić Boysów w LM.Nic nie da rozpamiętywanie tej sytuacji.Można mówić a oni i tak dalej będą podejmowac decyzje z dvpy.Takie to życie.
0
@Pedri16Future Ona ma jeden utwór? XD