0

@mekston Ten mecz jeszcze mógł pojsc we wszystkie strony a ta niesłuszna czerwona zabiła ten mecz

0

@Hindus Oczywiscie ze miała.Przed czerwoną było 1:0 i wciaz mozesz odrobic a nie grac cała polowe 11vs10.

1

Chyba jednak mieliśmy racje że ten faul na czerwoną to totalny żart.Szkoda ze takie przeprosiny i anulowanie kary nie zmienia wyniku meczu.Niby jest var a dalej wałki są takie same.@AFA
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1841163341110071777

2

Nikt mu tego nie zabierze.Fantastyczna statystyka Roberta.

/photo/1

3

CP3 może i 130 lat ale piłeczki wciąz potrafi świetnie podawać.To może mega fun to watch duecik.


0

@Hindus Niko zawsze chciał być iglem

0

@takisobiektos Patrząc na nazwiska ciężko wymyślec lepszy ale lepiej by było jakby zostali w G2

0

@mientusek1407 Bo ma kontrakt z Navi i mało kogo stać na wykup jego

1

Ale to byłby bombowy skład ale G2 chyba nie odda m0nesego.To tez bogata organizacja i o ile Niko pewnie się pozbędą to m0nesy raczej nie do ruszenia.


1

@macio_944 Wojtek akurat potrafi w rozmowy

5

A Carlitos swoje.Świetna wymiana. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


2

Tyus Jones to świetny ruch Suns ale Beal i tak powinien wchodzić z ławki.Szkoda ze to się nie wydarzy.


4

Cały Carlitos. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


0

@Barcanajlepszyteam Ciezko bedzie.Raczej takie top 5albo 6

1

@macio_944 Zobaczymy co Mr Probierz wymysli

3

@macio_944 Ale spokojnie najwazniejszy mecz jest 12 pazdziernika na narodowym

8

Ciężko mi uwierzyć ze on w 2026 będzie podstawowym zawodnikiem Portugalii ale z drugiej strony ci trenerzy którzy prowadzą Portugalie nie potrafią postawić na swoim i grają Ronaldo po 90 minut.


5

@norbi77 Bo to ogólnie był slaby mecz.Nikt tu za bardzo się nie wyróżniał.

5

@macio_944 Zresztą on jak tylko się zblizył do zawodnika Atleti to odrazu poleciał na ziemie.Ja akurat jestem fanem twardej gry i takie ''faule'' bym karał kartkami.Vini by dostał żółtko i by mu się odechciało.

2

@macio_944 Kontakt jakiś był ale to taki kontakt który nie powoduje jego upadku.Nabrał trochę sędziego.

1

@macio_944 Najlepszy bo Atletico tez w tyle.

14

@Cvzx Szczególnie strzały w jaja

5

@MesQueUnClub96 Ty za to jestes kibicem wszystkiego co wygrywa na dany moment

11

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 Wszystko zgłaszasz.Przez takich jak ty inni cierpią

3

@MesQueUnClub96 Dodi jaki grozny

0

@MesQueUnClub96 To tylko Vinicius

3

Myślalem ze Atletico po nowych transferach będzie odważniej w piłke grało i podejmowało więcej tej inicjatywy.Chyba jednak Cholo musi grac swoje.

0

@PatrychoO Karnego nie bedzie bo doliczy minute

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?