1

Tak się konczy mapy.Szybki Ukrainiec.


0

Pierwszy mecz w lidze gdzie Barca ma gorsze xG.


5

Pięknie ugotował


9

@Kapitan hawk On jest słaby a nie przeklęty

0

Ale buki dzisiaj zarobiły.Barcelona w lidze z bilansem 7:0 po kursie 1.70 pewnie było grane.

0

@Tasde Atletico to tez rywal o tytuł

0

@Tasde Raczej remis a nie Atletico

0

@macio_944 Ale to tez wina trenera bo ile mozna nim grac

0

Jeden celny strzał i xgoals na poziomie 0.09 w pierwszej połowie w wykonaniu Barcelony.Pozytyw taki ze gorzej juz sie nie da zagrac.

0

@GeraltzKatalonii Wątpie bo za niego zagra Endrick.

0

@norbi77 Atletico raczej na spokojnie przynajmniej punkt.Real bez Mbappe.

3

Flick troche sam siebie porobił tymi rotacjami.Miał Getafe u siebie to tam trzeba było zmienić pół składu a nie z Osasuną na wyjezdzie.Mecz w Lm tez u siebie więc raczej na spokojnie wygrają.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale szkoda tej akcji...


1

To teraz BO5 na Navi.. :D

0

Malbs i Niko takie carry robią dziś G2 że jak to wygrają to solidna premka musi wleciec.

2

@Pnog37 Dopóki Niko będzie tak sprzątal to jest szansa

0

@MesQueUnClub96 Palmer obudzi swoją miłosc do City i wymusi transfer

0

@D10SLEO City go odkupi za 200 baniek

0

Nie da się czasami patrzeć na gre G2.Tacy skillowi zawodnicy a momentami jak zlepek indywidualności bez zadnej gry zespolowej.


2

Dwa lata to sporo ale pół roku przynajmniej powinien dostać.Każdy tenisista dostawał kare więc tu nie powinno być wyjątku.Sinner zagrał na US Open tylko dlatego że nazywa się Jannik Sinner.


7

Co jest XDD @fart @BartqRKO @takisobiektos @zadafcb



2

1

@AFA Świetny piłkarz.Szkoda ze ten klub nie moze grać na miare oczekiwań.Niby są zawodnicy,trener tez nie jest najgorszy ale zawsze coś sie dzieje

4

@Rewolucja123 Kibice raczej kibicuja klubowi a nie jednemu zawodnikowi.

7

@Arden I dobrze bo akurat rasistow trzeba karać.

0

@ranger3120 To moze byc 9 mecz z rzędu przegrany na Navi

3

Chyba G2 już nigdy nie wygra z Navi.Nawet z 8:1 pewnie oddadzą mapke.

2

Najmłodszy MVP w historii NBA.


1

@barcelonaLM Waleczny Rafa.Jego odejście z tenisa będzie boleć.Bogu dziękowac że narodził się Carlitos i jako tako zaspokoi potrzeby x milionów fanów pięknego i wygrywającego tenisa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?