Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak się konczy mapy.Szybki Ukrainiec.
0
Pierwszy mecz w lidze gdzie Barca ma gorsze xG.
5
Pięknie ugotował
9
@Kapitan hawk On jest słaby a nie przeklęty
0
Ale buki dzisiaj zarobiły.Barcelona w lidze z bilansem 7:0 po kursie 1.70 pewnie było grane.
0
@Tasde Atletico to tez rywal o tytuł
0
@Tasde Raczej remis a nie Atletico
0
@macio_944 Ale to tez wina trenera bo ile mozna nim grac
0
Jeden celny strzał i xgoals na poziomie 0.09 w pierwszej połowie w wykonaniu Barcelony.Pozytyw taki ze gorzej juz sie nie da zagrac.
0
@GeraltzKatalonii Wątpie bo za niego zagra Endrick.
0
@norbi77 Atletico raczej na spokojnie przynajmniej punkt.Real bez Mbappe.
3
Flick troche sam siebie porobił tymi rotacjami.Miał Getafe u siebie to tam trzeba było zmienić pół składu a nie z Osasuną na wyjezdzie.Mecz w Lm tez u siebie więc raczej na spokojnie wygrają.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale szkoda tej akcji...
1
To teraz BO5 na Navi.. :D
0
Malbs i Niko takie carry robią dziś G2 że jak to wygrają to solidna premka musi wleciec.
2
@Pnog37 Dopóki Niko będzie tak sprzątal to jest szansa
0
@MesQueUnClub96 Palmer obudzi swoją miłosc do City i wymusi transfer
0
@D10SLEO City go odkupi za 200 baniek
0
Nie da się czasami patrzeć na gre G2.Tacy skillowi zawodnicy a momentami jak zlepek indywidualności bez zadnej gry zespolowej.
2
Dwa lata to sporo ale pół roku przynajmniej powinien dostać.Każdy tenisista dostawał kare więc tu nie powinno być wyjątku.Sinner zagrał na US Open tylko dlatego że nazywa się Jannik Sinner.
7
Co jest XDD @fart @BartqRKO @takisobiektos @zadafcb
2
Wow. @mekston @barcelonaLM
1
@AFA Świetny piłkarz.Szkoda ze ten klub nie moze grać na miare oczekiwań.Niby są zawodnicy,trener tez nie jest najgorszy ale zawsze coś sie dzieje
4
@Rewolucja123 Kibice raczej kibicuja klubowi a nie jednemu zawodnikowi.
7
@Arden I dobrze bo akurat rasistow trzeba karać.
0
@ranger3120 To moze byc 9 mecz z rzędu przegrany na Navi
3
Chyba G2 już nigdy nie wygra z Navi.Nawet z 8:1 pewnie oddadzą mapke.
2
Najmłodszy MVP w historii NBA.
1
@barcelonaLM Waleczny Rafa.Jego odejście z tenisa będzie boleć.Bogu dziękowac że narodził się Carlitos i jako tako zaspokoi potrzeby x milionów fanów pięknego i wygrywającego tenisa.