0

@ArterkHD No osiagniecia są takie ze Zverev przez całą kariere nie ma żadnego szlema.Kto wie czy Alcaraz nie przebił w wieku 21 lat jego osiagniec przez całą kariere.

2

@ArterkHD No Alcaraz ma 4 szlemy a Zverev 0 i zaraz 28 lat.

0

@FcPortoFan1999 To tylko debelek.Indywidualnie każdy z nich jest miażdzony przez Carlitosa ktory ma 21 lat.

0

Po tiebreakach ale do przodu i to najważniejsze.Lublin tez stał się już taką druzyną od której trzeba wymagać.To juz nie jest zespoł który moze czasami wygrać.


0

@ArterkHD Ale to tylko debelek

2

Piękny ten blok Leona na koniec.Byle tylko zdrowie było to napewno dużo da radosci Lublinowi.

1

@PIWOSZ89 Ma zagrać

0

@ranger3120 Nie wiem po co Spirit wzięło dusta jak maja swietnego ancienta

2

@ranger3120 Ale ojcowski liść na donku

1

@macio_944 Wlasnie spojrzalem ze Belg ma juz 32 a pamietam jak kupywalem go w fifce gdy mial te 21 czy 22 lata

2

@Kondziubarca Marek byl wielki ale to się skończyło.Będzie miał świetne mecze ale to już nie ten sam Ter Stegen niestety.Za duzych jest tych błędów.

1

@PW27 Czerwona jest ewidentna jak zmiana bramkarza na next sezon

0

@adamek20151 No ma talent do granie w cs'a.Mało kogo się tak dobrze ogląda jak Xantaresa.Maszyna aimowa.

1

Nic nie wygrywa ale talent przepotężny.


2

@barcelonaLM To chyba debiut Carlitosa w Laver

1

@macio_944 W lidze z Getafe moze by to przeszło ale nie w LM

0

I tak wynik niezły z 1 strzału celnego i czerwonej w 10 minucie.Więcej nie da się wycisnąć z takiego czegos.Przynajmniej bilans nie taki do bani.

1

To wygląda jakby Ter Stegen miał czerwo na kuponie


3

Nic nie wychodziło w tym meczu a rywal w znakomitej formie ale trzeba zawsze mieć tą nadzieje. @mekston @barcelonaLM


1

@macio_944 Niech się cieszą że nie grają z Barceloną Sir Flicka

1

@MesQueUnClub96 A czemu nie oznaczysz @mekston,zresztą każdemu może się zdarzyć słabszy mecz.Rewelacyjny ma początek sezonu wiking z Norwegii.Dzis nie wyszło ale w weekend sobie odbije.Tak na ''słabych obrońcach'' z Premier League.

1

@budel17 Teraz vs G2

1

@marcin62 Z tego co można zauwazyc na ich mediach to Mbappe ma świetne relacje z brazylijczykami,szczególnie z Vinim

0

@arasz1819 Araszu to puchar europejski

1

Zatęsknią za Mourinho.Można go nie lubić ale to on wygrał ostatni puchar dla Romy w ciągu ostatnich 15 lat i następny kto wie kiedy się pojawi.


11

Erik ten Hag cały presezon szykował się na Barnsley @Popitek12


1

@mekston Większośc napastników to Mr Tapiny bo taka jest ich rola.Umniejszanie Haalandowi że strzela tapiny jest dosyć dziwne gdy robi to jakies 99% napastników.Tez trzeba się umiec dobrze ustawić i trafic w timing danego podania.

1

@mekston Dodi negował jakość Rafy Nadala na nawierzchni trawiastej i twardej.Taki to z niego ekspert niestety.

2

@macio_944 To jest sztuka połączyć wyniki i świetny futbol.Guardiola to osiągnął w City.De Zerbi w Brighton też super piłke grał i chyba awansował do europejskich pucharów.

4

@MesQueUnClub96 Nie każdy patrzy na puchary.Nie musisz wygrywać by kogoś lubić i oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?