Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Kupowanie zbędnych zawodników czy granie pilkarzami na dziwnych pozycjach to jego błędy ale to ze jakis zawodnik zrobi babola to nie
0
@Ptasior Wyrzucenie Xaviego to najlepsze co spotkalo Barcelone w ostatnim sezonie
0
@Rust_Cohle Nie bronie go ale nie bede winił za błędy indywidualne zawodników
2
@mekston Jak mówilem ze moze to byc talent na miare Messiego to ludzie się dziwili.Yamal to diament.
2
A ludzie tak bronili Xaviego.Hansi z miejsca stawia swoje fundamenty.
10
Lamine Yamal to najlepszy młody piłkarz w historii futbolu.
8
Szef Curry inspiracją dla Messiego.Swoją drogą świetna jest ta cieszynka.Bez kontrowersji a fajnie wygląda.
3
@macio_944 Popitek oglada powtórki gola Garnacho z wczoraj
5
Straszny widok.
2
@fart Szykuje się największa powódz w historii u nas
30
I to są bohaterowie.Niesamowici ludzie.
15
Mocna heatmapa Realu
2
@macio_944 To i tak nic gdy oglądasz NBA i cyk reklamka,granko i cyk reklamka
5
No własnie.
0
@Faro Moim zdaniem nie jest on tak beznadziejny jaka się o nim wykreowała opinia
0
@norbi77 Miał ogromny hype ale to wciąż dzieciak
3
@norbi77 Guler ma dopiero 19 lat więc on ma jeszcze czas.Nie każdy jest Yamalem
3
Nie popisał się Rzeszów.Wiedzą jakie są problemy z licznymi powodziami a i tak nie przełozyli meczu.
0
@koziar Troche dalej od Bychawy ale bylem tam kilka razy.
1
@Sulimo Mieszkam lekko poza Lublinem.Na wsi gdzie są same pola i lasy.
1
@prokofiew W takich chwilach ciesze się ze mieszkam na Lubelszczyznie a tu nigdy nic się nie dzieje.
1
Wow
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derean I tu są dwa karne
2
@tomek8756 Nie no Espanyol niech wygra nawet 10:0.Oni i tak nic nie znaczą w tej lidze.
0
Ale powrót Bednarka do PL
1
@macio_944 Ale to tez jest klasyczny mecz faworyta z underdogiem.Ten drugi ma sytuacje po czym ja marnuje i pozniej brama z dvpy,pozniej nastepna i koniec meczu.
2
@macio_944 Sociedad oddał im ten mecz.Przeciez to sa kuriozalne karne.
0
Ale szkoda Bournemouth.Mega szczesliwy mecz dla Chelsea.
0
@Kapitan hawk Az tak mnie Real nie obchodzi xD