0

@MesQueUnClub96 No dlaczego on nie moze nabijac bramek na ogórkach?

2

@MesQueUnClub96 Jesus i Aguero grali w City i nie strzelali tyle co Haaland

3

@Xaviball To czemu inni nie moga strzelac tyle co on,przeciez tez graja z ogórami

0

@MesQueUnClub96 Bo City to najlepszy zespół ostatnich hmm 5 lat?

8

Nie da sie miec lepszego początku sezonu


0

@mekston A obecnie PL jest najsilniejsza

3

@MesQueUnClub96 Liga farmerów XD

1

@Szmulek @MesQueUnClub96 Premier League to najlepsza liga i to nie podlega dyskusji

1

Jakby Haaland pobił rekord Messiego bramek w lidze grając w Premier League...

4

Wybitna jednostka.Można mówić ze ma czasami problemy z lepszymi rywalami ale właśnie dzięki Haalandowi City ma pewną lige.Maszyna do strzelania bramek.


0

@mordini123 Mam wrazenie ze z ta Holandia caly czas gramy XD

1

@mekston Swietne kwale Charles'a

2

@MesQueUnClub96 Oli lepszy niz Lando

1

@MesQueUnClub_87 Nie no wlasnie takich zbyt wiele nie ma

10

Mało się mówi o tej bramce Messiego a to chyba jego jedna z najładniejszych.
https://x.com/LSPN_FC10/status/1834607074853925199

1

Nie no gdzie Lautaro złota piłka.Jego pewnie nawet w top3 nie będzie.


0

@mekston @Xpert77 To jeszcze nie jest jego czas.Dopiero ma 24 lata także wszystko przed nim.

0

Oj Lando.Presja gdy ludzie już na niego liczą jest ciut inna niz kiedy jezdzi sobie na spokojnie w top6.

0

@Xxxbarca4ever To kto spadnie jak nie oni?

1

Southampton do spadku.Jesli Manchester sobie kreuje 4 sety w 1 polowie z nimi no to będzie ciezko o utrzyamnie w tym sezonie.

5

Ten Hag wyczekał Southammpton,to jest strateg

1

@Xxxbarca4ever Tak uważam że jest niedoceniany względem tego ile meczy wyjął Manchesterowi a i tak nikt go nie chwalił i ludzie czekali az popełni jakis błąd.

1

Ładnie mu Bruno rzucił.Wstyd było tego nie trafić.
https://x.com/GoalsXtra/status/1834926628486398172

1

@Xxxbarca4ever Czego tu nie rozumiesz?Wyjmie im 5 meczy z rzędu i jest cisza,pusci raz babola i odrazu hejt.

4

Onana jak zwykle klasa.Strasznie mało się docenia go a ile razy uratował Manchester.Problem z nim jest taki że czasem pusci babola i mówi się o tym miesiąc.


1

@mekston Oli Berman kocur

0

@Rust_Cohle Zirkze uratowal ich przed przegrywaniem 1:0 xd

0

@AFA W sumie zabawne ze Brazylia bez Neya wygrała Copa America w 2019 a z nim w 2021 musieli uznac wyższość Argentyny

3

@macio_944 To prawda.Można się kłócić ale na koniec trzeba to zaakceptować tak samo jak to że Messi to goat.

5

Piękny Lublin i to bez Leona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?