Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Wydaje się to niemozliwe ale faktycznie Havertz przez cały mecz nie zanotował ani jednego celnego podania.Ciekawe czy była taka sytuacja by ktoś w top5 ligach nie podał chociaz raz celnie przez cały mecz.
1
@MesQueUnClub_87 Juz w wieku 17 lat pewnie bedzie w top10 ZP
32
Można to oglądać bez końca.Cały Lamine Yamal.
1
@mekston W sumie nie wiem po co to zrobił.Taki pretekst z dvpy ale sędziowie dają za to żółte.
5
Tak myślalem ze ten faul nie miał znaczenia i Trossard wyleciał na własne życzenie.Druga żółta była za wykopanie piłki. @norbi77 @takisobiektos
9
@Comentateiro Pisalem któregoś dnia ze Yamal ma potencjał na bycie Messim lub coś więcej to mnie zjedli tutaj.Niesamowity jest ten dzieciak.W wieku 17 lat on juz teraz jest top.Masakra jakas.
3
@MesQueUnClub96 Ale skąd wiesz z kim by wygrał i z kim by przegrał.Przeciez to jest totalny bullshit.
6
Ale podział punktów w Europie XD @mekston @barcelonaLM
1
Biedny Xantares.Kiedys moze coś wygra w tym cs.
5
@mekston Haaland maszyna.Jesli zostanie w City bedzie najlepszym strzelcem w historii PL.
3
Keylor Navas kto mówi nie
2
@barcelonaLM No jest jeszcze coś do wygrania.Fajnie by było zaakcentować zakończenie tego roku jakimś fajnym turniejkiem
3
@MesQueUnClub96 Póki Sinner nie ugra szlema na innej nawierzchni niz twarda bede uznawał Carlitosa za lepszego tenisiste.Musi Włoch pokazac coś więcej na Wimbledonie i Garrosie.
1
@mekston Zverev ugrał arcyważny mecz
6
@mekston @MesQueUnClub96 Novak nie chciał przyjechać więc Carlitos wziął to na siebie.Waleczne serce Hiszpana.
0
@FcPortoFan1999 Stefanos wygrał swój mecz więc na +
3
Świetny Carlitos.Shelton i Fritz ograni a i debelek dzisiaj solidny.
1
Carlitos łamie Taylora i cyk gem po mecz
0
Chłopaki już sobie 5 godzin grają w cs'ka a szykuje się piąta mapa.Piękny dzien kanter strajka.
3
Poirytowany wiking.
1
@mekston Naprawde trudne sa takie zagrania a to wszystko robione z taką łatwością.
5
Ależ pięknie to zagrał.Z klasą. @mekston @barcelonaLM @agaFCB
6
Lewy jaki start sezonu.Nowy trener nowy Robercik.
0
@norbi77 Ale to zolta chyba za wybicie pilki a nie za faul
1
Nawet jesli nie za faul żółta to cyk za wybicie piłki
1
@Kamiloza91 Za to że jest najbardziej utalentowanym młodym brazylijczykiem obok Savio
0
@Gibbon_FCB Raphinha w ich wieku nie istniał w futbolu
0
Savinho,Endrick...brazylijski futbol będzie lepszy.
4
Znowu Haaland nabija bramki na ogórkach.Ten Arsenal... @mekston @MesQueUnClub96
4
@barcelonaLM @Popitek12 To chyba Al-Nassr