12

Wydaje się to niemozliwe ale faktycznie Havertz przez cały mecz nie zanotował ani jednego celnego podania.Ciekawe czy była taka sytuacja by ktoś w top5 ligach nie podał chociaz raz celnie przez cały mecz.


1

@MesQueUnClub_87 Juz w wieku 17 lat pewnie bedzie w top10 ZP

32

Można to oglądać bez końca.Cały Lamine Yamal.


1

@mekston W sumie nie wiem po co to zrobił.Taki pretekst z dvpy ale sędziowie dają za to żółte.

5

Tak myślalem ze ten faul nie miał znaczenia i Trossard wyleciał na własne życzenie.Druga żółta była za wykopanie piłki. @norbi77 @takisobiektos


9

@Comentateiro Pisalem któregoś dnia ze Yamal ma potencjał na bycie Messim lub coś więcej to mnie zjedli tutaj.Niesamowity jest ten dzieciak.W wieku 17 lat on juz teraz jest top.Masakra jakas.

3

@MesQueUnClub96 Ale skąd wiesz z kim by wygrał i z kim by przegrał.Przeciez to jest totalny bullshit.

6

Ale podział punktów w Europie XD @mekston @barcelonaLM


1

Biedny Xantares.Kiedys moze coś wygra w tym cs.


5

@mekston Haaland maszyna.Jesli zostanie w City bedzie najlepszym strzelcem w historii PL.

3

Keylor Navas kto mówi nie


2

@barcelonaLM No jest jeszcze coś do wygrania.Fajnie by było zaakcentować zakończenie tego roku jakimś fajnym turniejkiem

3

@MesQueUnClub96 Póki Sinner nie ugra szlema na innej nawierzchni niz twarda bede uznawał Carlitosa za lepszego tenisiste.Musi Włoch pokazac coś więcej na Wimbledonie i Garrosie.

1

@mekston Zverev ugrał arcyważny mecz

6

@mekston @MesQueUnClub96 Novak nie chciał przyjechać więc Carlitos wziął to na siebie.Waleczne serce Hiszpana.

0

@FcPortoFan1999 Stefanos wygrał swój mecz więc na +

3

Świetny Carlitos.Shelton i Fritz ograni a i debelek dzisiaj solidny.


1

Carlitos łamie Taylora i cyk gem po mecz

0

Chłopaki już sobie 5 godzin grają w cs'ka a szykuje się piąta mapa.Piękny dzien kanter strajka.

3

Poirytowany wiking.


1

@mekston Naprawde trudne sa takie zagrania a to wszystko robione z taką łatwością.

5

Ależ pięknie to zagrał.Z klasą. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


6

Lewy jaki start sezonu.Nowy trener nowy Robercik.


0

@norbi77 Ale to zolta chyba za wybicie pilki a nie za faul

1

Nawet jesli nie za faul żółta to cyk za wybicie piłki

1

@Kamiloza91 Za to że jest najbardziej utalentowanym młodym brazylijczykiem obok Savio

0

@Gibbon_FCB Raphinha w ich wieku nie istniał w futbolu

0

Savinho,Endrick...brazylijski futbol będzie lepszy.


4

Znowu Haaland nabija bramki na ogórkach.Ten Arsenal... @mekston @MesQueUnClub96


4

@barcelonaLM @Popitek12 To chyba Al-Nassr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?