3

Już w piątek losowanie drabinki na Wimbledonie.


0

@NeroTFP1 Polecam Pogbe z 2018 roku

3

Są tu fani serii Fantastycznych Zwierząt?No mnie osobiście to nie porwało. @PatrychoO


1

@Toretto Liczy się liczba zwycięstw a potem h2h

3

Mecze u nas więc pełne hale pewnie będą a same mecze dosyć prestiżowe.My znowy z Brazylią jak w poprzedniej lidze narodów.


0

@barcelonaLM @mekston Mimo wszystko Anglia to Anglia.Oni na poprzednim Euro tez jakos nie zachwycali a finał zrobili a lepsza ta kadra jest niz poprzednia

0

@barcelonaLM Po drugiej stronie mozliwe Francja vs Anglia

1

@mekston A jesli Chorwacja by wygrała to Włosi dla Portugalii?

1

@PatrychoO Nie no Patryku nie mamy szans z Francją

5

Jesli chce wygrać ZP no to czas zacząć coś strzelać.Idealny rywal na przełamanie.
https://x.com/KM10Zone/status/1804964781738127768

1

@mekston Zawiodła mnie Chorwacja w tych meczach z Albanią i Hiszpanią.Troche emerycka piłka

1

@mekston Tam z 3 miejsca chyba nie ma druzyny ktora zagrozi Portugalii

0

@mekston Francja to wgl może miec luksus a jeszcze jakby ktoś odstrzelil Anglików w fazie play off

0

@mekston Ależ szkoda dla Hiszpanii

0

@mekston No Portugalia bedzie miec dosyc ciezki mecz z Holandią/Austrią

1

@KamQiX Potencjalnie Wlochy/Anglia/Francja to droga do finalu xD

6

A Hiszpanie pewnie marzy o takim wyniku :D

0

@Zip Francja,Anglia i Niemcy po jednej stronie na ten moment

0

Jesli Portugalia ominie Niemców w swojej drabince to będzie giga fart.

0

@GeneralXavi Przeciez my zawsze gramy 3 mecze o nic to juz przyzwyczajony powinienes byc xd

4

Ależ turniej. @Comentateiro


0

@AlexDark00 Lewy strzeli coś z Francją?

6

@PatrychoO Ale ma bica

0

@mekston Troche choke Lando

0

@mekston Brawo Lewis ;v

0

@Azi Wiadomo ze auto w F1 robi jakieś 90% roboty dlatego licze ze ferrari będzie bardzo solidnie a z tego co się mówi to tak będzie w next sezonie.

0

@mekston Niby tak ale nie widzę by jakiś kierowca poza Maxem i Lewisem którzy już mają mistrzostwa na koncie mógł dalej wygrac mistrza.Tu trzeba czegoś więcej niz bycie dobrym kierowcą.Reszta tego nie ma moim zdaniem chociaz lubie bardzo Leclerca.

0

@mekston Patrząc na cały sezon to nie jest auto które pozwala rywalizowac Lewisowi na najwyższym poziomie

0

@Azi No obecnym autem które ma nikt nie jest w stanie podjąć walki bo to nie jest auto nawet na TOP3 w sezonie

0

@Azi Czyli na co?Na Maxa który rywalizuje sam ze sobą od 2 lat?Trzeba konkurencjil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?