Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już w piątek losowanie drabinki na Wimbledonie.
0
@NeroTFP1 Polecam Pogbe z 2018 roku
3
Są tu fani serii Fantastycznych Zwierząt?No mnie osobiście to nie porwało. @PatrychoO
1
@Toretto Liczy się liczba zwycięstw a potem h2h
3
Mecze u nas więc pełne hale pewnie będą a same mecze dosyć prestiżowe.My znowy z Brazylią jak w poprzedniej lidze narodów.
0
@barcelonaLM @mekston Mimo wszystko Anglia to Anglia.Oni na poprzednim Euro tez jakos nie zachwycali a finał zrobili a lepsza ta kadra jest niz poprzednia
0
@barcelonaLM Po drugiej stronie mozliwe Francja vs Anglia
1
@mekston A jesli Chorwacja by wygrała to Włosi dla Portugalii?
1
@PatrychoO Nie no Patryku nie mamy szans z Francją
5
Jesli chce wygrać ZP no to czas zacząć coś strzelać.Idealny rywal na przełamanie.
https://x.com/KM10Zone/status/1804964781738127768
1
@mekston Zawiodła mnie Chorwacja w tych meczach z Albanią i Hiszpanią.Troche emerycka piłka
1
@mekston Tam z 3 miejsca chyba nie ma druzyny ktora zagrozi Portugalii
0
@mekston Francja to wgl może miec luksus a jeszcze jakby ktoś odstrzelil Anglików w fazie play off
0
@mekston Ależ szkoda dla Hiszpanii
0
@mekston No Portugalia bedzie miec dosyc ciezki mecz z Holandią/Austrią
1
@KamQiX Potencjalnie Wlochy/Anglia/Francja to droga do finalu xD
6
A Hiszpanie pewnie marzy o takim wyniku :D
0
@Zip Francja,Anglia i Niemcy po jednej stronie na ten moment
0
Jesli Portugalia ominie Niemców w swojej drabince to będzie giga fart.
0
@GeneralXavi Przeciez my zawsze gramy 3 mecze o nic to juz przyzwyczajony powinienes byc xd
4
Ależ turniej. @Comentateiro
0
@AlexDark00 Lewy strzeli coś z Francją?
6
@PatrychoO Ale ma bica
0
@mekston Troche choke Lando
0
@mekston Brawo Lewis ;v
0
@Azi Wiadomo ze auto w F1 robi jakieś 90% roboty dlatego licze ze ferrari będzie bardzo solidnie a z tego co się mówi to tak będzie w next sezonie.
0
@mekston Niby tak ale nie widzę by jakiś kierowca poza Maxem i Lewisem którzy już mają mistrzostwa na koncie mógł dalej wygrac mistrza.Tu trzeba czegoś więcej niz bycie dobrym kierowcą.Reszta tego nie ma moim zdaniem chociaz lubie bardzo Leclerca.
0
@mekston Patrząc na cały sezon to nie jest auto które pozwala rywalizowac Lewisowi na najwyższym poziomie
0
@Azi No obecnym autem które ma nikt nie jest w stanie podjąć walki bo to nie jest auto nawet na TOP3 w sezonie
0
@Azi Czyli na co?Na Maxa który rywalizuje sam ze sobą od 2 lat?Trzeba konkurencjil.