Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Biedne dzieciaki
2
@mekston Znowu ten toporny Thuram
2
Jest nadzieja.
0
@Colon Tylko w jednym kolorze maska moze byc
2
@Stinger_ Ja oglądam futbol,tenis,koszykówke,siatkówke i f1 i w sumie z kazdego mam po częśći satysfakcje
1
@takisobiektos Szkoda ze w Manchesterze mu nie wyszło
1
Na kanale zero po 45k oglądajacych a meczyki,kanal sportowy i tvp sport jakieś 15k.Jednak Czesio Michniewicz grzeje ludzi.
8
Sport mniej popularny ale tyle ile radości i dumy dają to ich.
0
@MesQueUnClub96 Wątpie ale marzyć można
0
@MesQueUnClub96 Zwyciestwo Alcaraza w RG to chyba pozytyw
0
Mbappe jednak ławka.
1
Mbappe gotowy. @mekston
1
Lepsza druzyna wygrywa i tyle.Tragiczny mecz.
0
@AFA Juz nie ma zadnych szans
3
Włodar w punkt
2
Jednak ten kurs 2.00 na Austrie i 4.20 na nas nie był z dvpy
1
@mekston Słaby strzał
0
Żeby czasem się nie okazało ze po tym turnieju będzie okrągłe 0 pkt.Format turniejowy jest okrutny.
1
@lntrowertyk To Ralf
0
@Bagsik88 Oni nawet jak byli w cwiercfinale to nie byli 6 druzyna.Nigdy nie byli,nie sa i nie beda.
28
Klasik
5
@Pawci023x Nie no nie
0
Nie no ręka bliska ciała,brak penalti @mekston
1
@mekston No takie 4-6
5
Chyba to jest największy progres Polek w historii w siatkówce.Jeszcze kilka lat temu często obawy czy wyjdą z grupy a teraz rywalizują na równym poziomie z najlepszymi.
0
@Bagsik88 Miejsce w rankingu mogli mieć.Polska miała 6 i to oznacza ze kiedys była topowa?
5
@Culer9002 Szpaku
0
@Bagsik88 I odpali z Kolumbią na CA a ich nie uznaje za topową druzyne na poziomie Francji
3
Iście tragiczny wynik dla naszych.Jeszcze jak Belgia ogra Rumunów to już wgl.
0
@Bagsik88 Mysle ze tak.Odpaść z Bayernem to nie jest wtyd.To topowa drużyna na swiecie i mecze typu Arsenal/Bayern to 50/50.