4

Biedne dzieciaki


2

@mekston Znowu ten toporny Thuram

2

Jest nadzieja.


0

@Colon Tylko w jednym kolorze maska moze byc

2

@Stinger_ Ja oglądam futbol,tenis,koszykówke,siatkówke i f1 i w sumie z kazdego mam po częśći satysfakcje

1

@takisobiektos Szkoda ze w Manchesterze mu nie wyszło

1

Na kanale zero po 45k oglądajacych a meczyki,kanal sportowy i tvp sport jakieś 15k.Jednak Czesio Michniewicz grzeje ludzi.

8

Sport mniej popularny ale tyle ile radości i dumy dają to ich.


0

@MesQueUnClub96 Wątpie ale marzyć można

0

@MesQueUnClub96 Zwyciestwo Alcaraza w RG to chyba pozytyw

0

Mbappe jednak ławka.


1

Mbappe gotowy. @mekston


1

Lepsza druzyna wygrywa i tyle.Tragiczny mecz.

0

@AFA Juz nie ma zadnych szans

3

Włodar w punkt


2

Jednak ten kurs 2.00 na Austrie i 4.20 na nas nie był z dvpy

1

@mekston Słaby strzał

0

Żeby czasem się nie okazało ze po tym turnieju będzie okrągłe 0 pkt.Format turniejowy jest okrutny.

1

@lntrowertyk To Ralf

0

@Bagsik88 Oni nawet jak byli w cwiercfinale to nie byli 6 druzyna.Nigdy nie byli,nie sa i nie beda.

28

Klasik


5

@Pawci023x Nie no nie

0

Nie no ręka bliska ciała,brak penalti @mekston

1

@mekston No takie 4-6

5

Chyba to jest największy progres Polek w historii w siatkówce.Jeszcze kilka lat temu często obawy czy wyjdą z grupy a teraz rywalizują na równym poziomie z najlepszymi.

0

@Bagsik88 Miejsce w rankingu mogli mieć.Polska miała 6 i to oznacza ze kiedys była topowa?

5

@Culer9002 Szpaku

0

@Bagsik88 I odpali z Kolumbią na CA a ich nie uznaje za topową druzyne na poziomie Francji

3

Iście tragiczny wynik dla naszych.Jeszcze jak Belgia ogra Rumunów to już wgl.

0

@Bagsik88 Mysle ze tak.Odpaść z Bayernem to nie jest wtyd.To topowa drużyna na swiecie i mecze typu Arsenal/Bayern to 50/50.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?