Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Toni&Luka 2ZP>Iniesta Xavi 0
2
Toni Kroos przejął ramble
0
Ciekawe czy Novak zagra w Wimbledonie.Oficjalnie info jeszcze nie było ze rezygnuje a sam turniej stratuje za ponad tydzien.
2
@MesQueUnClub96 Chyba nie widziales Szczęsnego z Dojczami
2
Otamendi juz chyba emerytura co @AFA
10
Kiedys bym powidział Pedri>Musiala ale teraz chyba malo kto tak powie.Niemiec o sporą długość wyprzedził Hiszpana.
0
@Emhyr Oprócz Gvardiola to wygląda to srednio
1
@takisobiektos I dobrze.Moze coś sobie zbudują bo jest tam kilku fajnych graczy.Finał trochę szczesliwy ale grali dobrą koszykówke.
2
@MesQueUnClub96 Mem organizacja robi memowe ruchy.Szkoda kibiców ale ktoś musi dostarczać zwycięstwa dla reszty ligi.Zero perspektyw i zero niczego.
0
@Danny Gaucho To jeszcze bardziej wpływa na niekorzyść Pele
1
@MesQueUnClub96 Czuje sie troche jakbym oglądał Hurkacza na szlemach,zero przyjemności
7
Przykro mi ale Pele to juz przeszłość @Comentateiro
0
@MesQueUnClub96 Sinner ciągnie Huberta czy Wrocławianin gra?
6
Opinia @Popitek12?
https://x.com/majkeI1999/status/1803171538050441708
1
@BorzyKrzys Wole takie 24-25
2
@macio_944 Wybiły 32 stopnie w Lublinie niestety
0
Szkoda ze Włosi dzis w duzych rezerwach
1
Dla mistrza Wimbledonu mozna zrobić wyjątek by mógł obejrzec rodaków
5
@AFA Dodi kibicuje Niemcow więc z automatu licze na porazke dojczów
3
Trzeba przyznac ze te pierwsze kontrakty w NBA dla Rookie są potężne ale tez trzeba być w topce.
11
Bastiana się tu nie spodziewałem @mekston
0
@Emhyr Ale jednak on samą swoją osobą skupia uwage kilku obrońców.Wątpie zeby Francja była lepsza bez niego.
2
@macio_944 Ten Jose po mega stypie zagranej z Juve i ta celebracja.Jedyny w swoim rodzaju.
2
@Emhyr Nie no Barcola spoko pilkarz ale gdzie mu do Mbappe.Zolw powinien miec dublet w poprzednim meczu ale zmarnował okrutnie sety.
1
@zodiak_10 Moze jak Francja wygra 2 mecze to zluzują i porotują i uda się ukąsic remis jakimś cudem
0
@zodiak_10 A nie miał wypasc tylko na Holandie?
11
Jeden z lepszych transferów PSG
2
@barcelonaLM Ogólnie Carlos w tym meczu grał jak weteran.Jak patrzysz na jego gre to wydaje się ze gra w tenisa juz z 15 lat.
2
@Sysia11 Portugalia napewno sie ucieszy ze ktos bedzie chcial z nimi w pilke grac a nie murowac przez 90minut
0
@barcelonaLM Pewnie będa to Węgry