2

@mekston Toni&Luka 2ZP>Iniesta Xavi 0

2

Toni Kroos przejął ramble

0

Ciekawe czy Novak zagra w Wimbledonie.Oficjalnie info jeszcze nie było ze rezygnuje a sam turniej stratuje za ponad tydzien.


2

@MesQueUnClub96 Chyba nie widziales Szczęsnego z Dojczami

2

Otamendi juz chyba emerytura co @AFA


10

Kiedys bym powidział Pedri>Musiala ale teraz chyba malo kto tak powie.Niemiec o sporą długość wyprzedził Hiszpana.

0

@Emhyr Oprócz Gvardiola to wygląda to srednio

1

@takisobiektos I dobrze.Moze coś sobie zbudują bo jest tam kilku fajnych graczy.Finał trochę szczesliwy ale grali dobrą koszykówke.

2

@MesQueUnClub96 Mem organizacja robi memowe ruchy.Szkoda kibiców ale ktoś musi dostarczać zwycięstwa dla reszty ligi.Zero perspektyw i zero niczego.

0

@Danny Gaucho To jeszcze bardziej wpływa na niekorzyść Pele

1

@MesQueUnClub96 Czuje sie troche jakbym oglądał Hurkacza na szlemach,zero przyjemności

7

Przykro mi ale Pele to juz przeszłość @Comentateiro


0

@MesQueUnClub96 Sinner ciągnie Huberta czy Wrocławianin gra?

1

@BorzyKrzys Wole takie 24-25

2

@macio_944 Wybiły 32 stopnie w Lublinie niestety

0

Szkoda ze Włosi dzis w duzych rezerwach


1

Dla mistrza Wimbledonu mozna zrobić wyjątek by mógł obejrzec rodaków


5

@AFA Dodi kibicuje Niemcow więc z automatu licze na porazke dojczów

3

Trzeba przyznac ze te pierwsze kontrakty w NBA dla Rookie są potężne ale tez trzeba być w topce.


11

Bastiana się tu nie spodziewałem @mekston


0

@Emhyr Ale jednak on samą swoją osobą skupia uwage kilku obrońców.Wątpie zeby Francja była lepsza bez niego.

2

@macio_944 Ten Jose po mega stypie zagranej z Juve i ta celebracja.Jedyny w swoim rodzaju.

2

@Emhyr Nie no Barcola spoko pilkarz ale gdzie mu do Mbappe.Zolw powinien miec dublet w poprzednim meczu ale zmarnował okrutnie sety.

1

@zodiak_10 Moze jak Francja wygra 2 mecze to zluzują i porotują i uda się ukąsic remis jakimś cudem

0

@zodiak_10 A nie miał wypasc tylko na Holandie?

11

Jeden z lepszych transferów PSG


2

@barcelonaLM Ogólnie Carlos w tym meczu grał jak weteran.Jak patrzysz na jego gre to wydaje się ze gra w tenisa juz z 15 lat.

2

@Sysia11 Portugalia napewno sie ucieszy ze ktos bedzie chcial z nimi w pilke grac a nie murowac przez 90minut

0

@barcelonaLM Pewnie będa to Węgry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?