Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Wazny mecz i wazne punkty
5
Dla nas dobrze ze Czechy dostały.Lepiej zeby te zespoły rangi średniak nie punktowały.Moze jakimś cudem sie uda to 3 miejsce zając.
0
@mekston To napewno.Czechy praktycznie wgl nie atakowali.
3
Dwie bramki z dvpy dla Portugalii ale w sumie nikogo to nie będzie obchodzić.Zwycięstwo to zwycięstwo.Czechy za bardzo defensywnie.
0
Portugalia idzie po 1 miejsce w grupie
5
Bernardo jest tak czerstwy w tym meczu i dobrze ze Barcelona nie ma siana.Skrzydłowo-pomocnik który nie chce grać 1vs1.
3
Zaliczone dla Ronaldo 1;1
3
Piękno futbolu xd
0
Gdyby Bernardo miał prawą noge
3
Czechy chyba najsłabszym zespolem w ataku na Euro.Totalnie nic.
0
@Destroyer_of_Worlds Frenkie ma kontrakt i nikt go nie sprzeda
1
@JimMorrisonFCB W fifie ale tez i na orliku
4
@macio_944 Piękne to było podanie Fernandesa.Sam kiedys takie grałem
1
@Popitek12 Bernardo ma mental Guardioli,nie moze zejsc
1
@Popitek12 Ronaldo do zmiany za Felixa
0
@MesQueUnClub96 Niemcy mieli swój czas w 2014 i od tamtego momentu stypa
1
@Comentateiro A był hype na Leao gdy kazdy go chciał w Barcelonie
1
Chyba Portugalia wolałaby grać z zespołem który chce grac w pilkę.Wiedza ze Czesi nie chcą atakowac i takie klepu,klepu po obwodzie.
0
W sumie Polska przy Czechach w ataku to Hiszpania w prime
0
Bruno to jest masterclass
0
Ciezko bedzie Czechom jesli nie wyjdą z tego busa
0
Co to za nowy zawodnik Lją
0
@MesQueUnClub96 No grali w poprzednim sezonie i w next pewnie tez beda wypożyczeni
0
@MesQueUnClub96 W Portugalii grają Cancelo i Felix a w Czechach nie widze zawodników Barcelony
2
Guler>Ronaldo
0
@PatrykBarca Lub Szwajcarie w fazie pucharowej Mundialu 6:1
6
@Jarema2000 Portugalia na luzie zdusi Turków,słabiutko bronią
3
Cancelo w 3-5-2 na wachadełku.Ciekawe zagranie Martineza.
3
Guler chyba top3 piłkarz Euro po Ronaldo i Bernardo @Popitek12
0
Oby Fedal powrócił