2

Guler>Ronaldo


0

@PatrykBarca Lub Szwajcarie w fazie pucharowej Mundialu 6:1

6

@Jarema2000 Portugalia na luzie zdusi Turków,słabiutko bronią

3

Cancelo w 3-5-2 na wachadełku.Ciekawe zagranie Martineza.

3

Guler chyba top3 piłkarz Euro po Ronaldo i Bernardo @Popitek12

0

Oby Fedal powrócił


1

@Comentateiro Ktoś musi

3

@takisobiektos On tak naprawde nie musi być jakos napakowany.Już teraz dominuje jak obrońca a w ataku wiadomo mozliwosci nieograniczone ze względu na wzrost i kordynacje ruchową

2

Piękny FH.


1

@mekston Dał pare super piłeczek

0

Co za syfiasta gra a ja się ciągle na nią nabieram.Riot games w pigułce.


0

@FcPortoFan1999 Wszyscy jesteśmy fanami greckiego chokera

0

@takisobiektos Tsitsipas miał 2:0 na Garrosie ale zrobił to co zrobił

0

@Rust_Cohle Pewnie dlatego nawet jesli Alcaraz wygra x szlemów to będą ludzie mu zarzucali że grał sam w tenisa.Nie on to wybrał więc niech inni się dostosują do jego poziomu.Kazdy szlem to wyjątkowa rzecz.Nawet w tym pokoleniu tacy zawodnicy jak Zverev,Tsitsipas czy inni sa bez szlema.

0

@takisobiektos Zvereva szanuje jako sportowca bo to solidny gracz,Med na twardej zawsze postawi opór+Sinner,Novak.

1

@Rust_Cohle @takietam Niech inni stawiają mu opór.Ma godnych rywali jak Hurkacz.

0

Factos.


3

@zadafcb Po tylu latach to musi niesamowicie smakować.Całe życie na to pracował.Zasłuzył.

1

@fart Mysle ze przeskoczył wszystkie oczekiwania

8

MVP Finałów dla Jaylena Browna szacuuun.


1

Tak szczerze to chyba Indiana wypadła najlepiej z Bostonem.Ten 1 mecz przegrali na wlasne zyczenie a reszta tez byla dosyc bliska oprócz g2.

5

Boston


4

Wiem ze Luka jest zmęczony i ogólnie jest kiepskim obrońcą ale wjazdy w niego aż są przykre.Jakbym był takim Tatumem albo Brownem to tylko bym czekal na przekaz i wjeżdzał w Doncicia i nabijał na nim punkty i faule.


0

@zadafcb +Holiday który dał mistrzowskie doświadczenie

1

@fart Juz to macie farciku

0

@barcowy1899 Powinien Brown ale będzie Tatum

1

Boston Celtics mistrzami NBA w sezonie 2023/2024.Nie bójmy się tego powiedzieć.Ogólnie to był świetny sezon i dużo dobrej koszykówki.Troche zawiodły te finały ale cóż zrobić.

8

Kasacja


1

Kleber jest takim impostorem ze szkoda gadać

1

@fart Ciekawe kiedy Kidd ogarnie ze Kleber jest niegrywalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?