Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma jeszcze potwierdzeń ale by było to ciekawe.
0
@MesQueUnClub96 To juz chyba czwarty raz dzis
1
@macio_944 Mysle ze vegeta akurat tutaj nie ma sobie równych
1
@macio_944 A szybszą rączke mam Macio do twittów
9
Co on tu wymyślił xd
4
Hiszpan na spokojnie wchodzi w turniej.
0
Holy shit
0
@mekston Lewis Hamilton idzie się przebrac i go zastapi
1
@MesQueUnClub96 To juz drugi raz albo trzeci to robisz dodi
0
Wolf chyba się zaciął po tym pierwszym wygranym gemie
1
@mekston Dostosował się do formy West Hamu
3
Ale wtedy piękne mu siadło.Cały Ward Prowse.
1
@MesQueUnClub96 To jego pierwszy przeciwnik w tym turnieju to z kim innym ma to robic
2
@barcelonaLM To mączka więc wiadomo że te przełamania często beda
5
@MesQueUnClub96 Jak mecz sie dopiero zaczął xd
1
@FcPortoFan1999 Raczej nie tzn zaraz jade na działke do wujka
2
Klemen gdy musi grac z Polską.
6
@VegetaPolska Ograli najlepsza druzyne na swiecie wiec czemu maja nie celebrować?
0
@Xxxbarca4ever Chyba pozytywnie jedynie Semen dzis
0
@mekston Chyba tak
0
Ale Nikola dziś porotował przyjmującymi
0
@mekston Tak 0:2 bylo już wyciagane,tylko 0;3 nikt nie wyciagnal w historii
2
Ostatnia nadzieja dla wilków.Zepsuli ostatni mecz ale jeszcze nie przegrali tej serii chociaż na papierze delikatnie mówiac Dallas duzym faworytem.
0
Słowenia dziś zbyt równo gra,2:0 juz prowadza z nami.
2
@budel17 To są najgorsi rywala dla Huberta gdy Polak wie ze musi wygrac
0
@Litman Za Grbicia jeszcze nie wygrali z nami
0
No takich to Hubert musi kosić bo to początek turnieju XD
3
Za kilka dni 38 lat @fart
0
@Xxxbarca4ever Klemen w reprezentacji a w Rzeszowie to inny zawodnik
2
Trochę baty w tym pierwszym secie ale w sumie klasyk Słowenia