Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Musisz byc jak GOAT
2
@Sysia11 Raz zapalilem i próbowalem w technikum ale mi nie weszło i jakos nie ciągnie do tego.Wole zdrowy tryb życia.
4
@Jackazz Najgorsza jest na US Open
1
@Sysia11 Spokojnie Sysio
6
Fajnie ze to wyciągneła bo ewentualny 3 Garros z rzędu to by było mega osiagniecie.
3
No dla mnie to jest faul w ataku i takie coś nie powinno być gwizdane.
0
Igulec łamie Osake i gem po mecz
0
@Azi To oszukany ranking dla Osaki
2
@BartqRKO Japonka pomogła trochę w tym gemie
0
@mekston Mozliwe aczkolwiek ewentualne starcie z Sabalenką tez pewnie łatwe nie bedzie
1
Zawsze bawi ten Monty Williams.
0
Chyba najgorszy gem Osaki w tym secie.Dwie albo trzy piłki bardzo łatwe a jednak wyrzuciła.
1
Ale Iga wyciągneła tego gema wow.Gem który moze zmienic mecz.
0
Ależ babol Osaki przy tak łatwym fh
1
@michal26 Na tym poziomie decydują detale a tu jest lepsza Japonka
3
Osaka dwa gemy z rzędu do 0 przy swoim podaniu,wiele to mówi
0
@mekston Teraz musi wygrać gema Osaki
3
@Sysia11 Jeszcze grają przeciez xd
0
@Colon To prawda Colonie
0
Osaka dzisiaj pływa na tym korcie.Wszystko wchodzi soczyście.
0
@takisobiektos Biedny Lue.Znowu jego gwiazdor będzie odpoczywał w play offach
3
@Cvzx Nawet jesli to dzisiaj wygrywa sportowo i to Igi problem
1
@takisobiektos I chyba Iga to czuje,nie ma szans na return
0
Ale pewny gem Naomi
1
@Barcanajlepszyteam 2018-2021 na hardzie w jej wykonaniu to bajka
1
@mekston Fantastyczna tenisistka
6
Gdyby nie problemy depresyjne Osaki na spokojnie byłaby cały czas w topce.Oby wróciła do topowego tenisa.
2
@mekston Mecz ze słabościami ale wygrany i to najważniejsze
2
@MesQueUnClub96 Mysle ze gdyby nie slaby mecz Carlosa to ten mecz by nie wyszedł poza 3 sety,Holender nie wykorzystał najsłabszego Carlosa w karierze
3
Ant ma elitarną obrone.Pewnie rok albo dwa i będzie pewniakiem w każdym all defense.
@fart @takisobiektos @BartqRKO