Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Cristiano na bohatera będzie grał czyli ostatni do penalti
3
@mekston Az odpale karne bo Carlos i tak konczy zaraz
0
@barcelonaLM W głowie Amerykanina jest 0:2 i wie ze tylko cud moze to odwrócic,ciezko juz sie gra
0
@takisobiektos Niby tak ale z drugiej strony nie spodziewał sie takiego pocisku
0
@barcelonaLM Z kontuzją moze grac tylko jeden zawodnik i jest to GOAT Arabii
2
FH godny największych mistrzów tego uderzenia.
1
@barcelonaLM Soczyscie
1
@MesQueUnClub96 Bardziej chodzi mi o to że nie doceniasz tego pięknego fh
0
@mekston To uderzenie było tak soczyste ze Korda choćby był w prime Nadala to by tego nie odebrał.Idealny fh.
3
@MesQueUnClub96 Piękny fh dodi
2
Set trudny ale wygrany przez Hiszpana.Trzeba oddać ze Korda dziś dobrze dysponowany.Szczególnie na swoim podaniu bardzo solidnie. @mekston
1
@mekston Podanie jego nigdy nie było zbyt duzym atutem,trzeba liczyć na solidny return
1
@mekston I gubi dwa punkty
0
@barcelonaLM A Hubert ile ma
0
@mekston Moze zapomniał
3
@zadafcb Czekam na pojedynki Holidaya z Luką i Irvingiem
1
@budel17 G2 ze Stewiem nawet niezły wystep w tym turnieju
2
Ale to był mecz.Szczególnie Kyriego który zagrał na 70% z GSW i rozstrzelał ich.
2
@mekston Wszystko wyjasnia
2
Alcaraz dzisiaj jakby na meczu netflixowym.Troche za duzo tego show ale z drugiej strony młody jest to niech tak gra.
6
@mekston Kto komentuje
1
@mekston Dał pare takich magic touchów
4
Jedna z najlepszych wymian na tym turnieju.Jakby to siadło Carlitosowi ajajja.
2
@takisobiektos On dzisiaj nawet niezle gra,przegral kluczowe pilki w pierwszym
0
@mekston Fajny mecz do oglądania
2
Złożył się do tej przewrotki jak w najlepszych swoich latach.
0
@mekston GOAT Arabii w formie
3
Ładnie wyszarpał tego gemika Carlitos i serwuje po pierwszy set.
0
@Barcasub Na Murraya z Hawks ale musieliby sypnąc DL'o i pewnie Austina Reavesa
0
@fart W sumie 76 chyba na next sezon maja Embiida tylko