Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Z drugiej strony nigdy nie był zawodnikiem w którego wypada wierzyć
0
@barcelonaLM Cerundolo zapomniał dograć meczu
2
Cristiano w dobrym humorze.
0
@Sysia11 Jednak Zverev,Sinner i Carlitos to faworyci
0
@mekston Jakbym chcial spróbować zarobic to bym postawil siano na chokera bo kurs jest bardzo duzy a to przecież solidny player na maczce a Carlos jeszcze nie pokazal zbyt wiele
3
@budel17 @Barcanajlepszyteam Dokladnie na tym samym etapie Carlos rok temu go odstrzelil z Garrosa 3:0
1
@Popitek12 Ale elektryzujący pojedynek ze względu na status GOATA drugiej kategorii Taylora Fritza
0
@Emhyr Z całym szacunkiem do Novaka ale no #1 to on juz od dawna nie jest.Ostatni raz #1 to był w listopadzie na finałach tamtego roku.W tym roku to on mało gra a nawet jak gra to bez błysku.
0
@Popitek12 Zverev wygra Garrosa?
0
Tsitsipas ma 0:5 z Carlitosem i jutro ma szanse się przełamać.Jakie szanse Chokerosa?
@FcPortoFan1999
https://x.com/TennisONEApp/status/1797505712542887956
0
@Stinger_ Ogladalem tylko 1 set a tam była dominacja Novaka wiec ciezko mi ocenic
1
@PatrychoO Federer zawsze miał fajne stroje
0
@takisobiektos No tak mi sie wydawalo ze nagle chyba nie przeskoczyło Cerundolo
0
O prosze wracam z piekarni a tu Argentyńczyk zaczął grac po takim miażdzącym secie przez Novaka
5
Dzieciak maszyna.Dopóki G2 będzie go miało w składzie to zawsze będą się liczyć.
2
@adi7adi8 Niko aim machine tak jak powinien grac
8
G2 ekipą która wygrywa IEM Dallas.Piękna historia.
1
@HighestInTheRoom Słabiutka mapka w jego wykonaniu,4 fragi w ct to ja nie wiem czy kiedys mial na niuku
1
Stewie widać ze rzucanie granatów ma we krwi
2
@barcelonaLM @mekston jest zwyciezca pucharu barca com wiec to podnosi prestiz tej ambasady
2
@Barcasub @mekston
1
@HighestInTheRoom Byle zaczeli po ct
2
Wiadomo ze duzo szczęscia ale to monesy time
1
@HighestInTheRoom Na inferno tez swietnie gral
3
@insp1re Ronaldo przynajmniej rozrywki dostarczał swoją memicznością a Vini to Vini
3
@revolution33 Pod względem pucharów to raczej nikt nie ma startu
6
@abram3k Jest w top10 więc można powiedziec ze jest czołówką w tenisie.Wyżej już są po prostu wybitni albo bardzo dobrzy zawodnicy.
2
Czy @Popitek12 jest na sali
1
@HighestInTheRoom Tylko na ten turniej jak standin ale w sumie to pierwszy turniej w erze csgo2 gdzie g2 jest w finale
2
@HighestInTheRoom Niesamowity turniej w ich wykonaniu biorac pod uwage ze nie graja w podstawowym składzie.Zreszta Hooxi jest do zmiany.