Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bilans 0:6 Huberta z Bułgarem staje się faktem.I tak niezły wynik jak na Huberta w takim turnieju jak Roland Garros.Dima zmierzy się z Sinnerem lub potężnym Francuzem Moutet'em. @mekston @barcelonaLM
2
@HighestInTheRoom Piękny Niko
0
Ładnie Bułgar wybronił tego gema.Z 0:30 pod presją zrobił swoje.
0
@MesQueUnClub96 Wypdałoby chociaz jednego seta wygrac na tym etapie
0
Największym osiągnieciem Sinnera że uniknął 0:6
0
Dostac 6:0 na Garrosie...oj Janik
0
@agaFCB Ma publike a to duzy atut
0
Moutet autostrada do pierwszego seta.Dwa przełamania na starcie wynik marzenie.
0
@MesQueUnClub96 Bo dzisiaj Francuz awansuje
1
Drugi set również dla Dimy.Bułgar to koszmar dla Polaka i widmo 6:0 na horyzoncie.
@mekston
3
Zibi i wspomnienia
6
Zabawił się z obrońcą Arkii jak na treningu
4
Trzeba oddac Goncalo Feio że podniósł z kolan ten zespół i dał solidne fundamenty na przyszłość.Mimo ze odszedł do Legii to i tak całe środowisko Motoru będzie o nim pamiętac.
1
Motor w ekstraklasie no way :D
7
Motor w ekstraklasie to coś o czym każdy z Lublina marzy.Jako ze jestem z Lublina to beka z Motoru przez ostatnie 10 lat była niemiłosierna.Szczególnie jak sie bujali w 3-4 lidze mając takie mozliwości finansowe i sportowe.
0
@Popitek12 Jest pilka nozna
0
Pierwszy set dla Dimy.Okrutnie szkoda tego seta ale sam Hubert sobie go popsuł.
1
Typowy Hurkacz.Ma szanse to i tak to spierniczy.
0
A więc Stefek Tsitsipas w ćwiercfinale Roland Garros 2024.Zmierzy się prawdopodobnie z Carlitosem.
1
@Popitek12 Sinner tez pauzował ostatnio.Obaj mieli problemy zdrowotne chociaz Carlos więcej stracił na tym bo opuscil sporo fajnych turnieji na mączce
0
@Popitek12 Nie no Sinner zrobil ogromny progres w ostatnim roku.Ten sezon ma duzo lepszy niz Carlitos.
0
Tsitsipas co zdominował Włocha od tej koncówki drugiego seta to jego.Wszystko pod dyktando Chokerosa.
0
@Popitek12 Co ty mówisz Popitku
0
@takisobiektos Jesli 40:0 mu nie wystarcza do łamania to raczej ten mecz będzie się konczył niedługo
2
@Popitek12 Ronaldo nie gra w tym turnieju
1
Debiut Neymara jako pilkarza Barcelony był w Polsce to i Mbappe będzie debiutował w Polsce jako piłkarz Realu.Fajnie się zapowiada piłkarsko ten mecz Atalanty z Realem.
2
@Sysia11 U chłopów większość jęczy ale z tą różnicą ze jeden to robi ciszej a drugi głosniej ale nie przywiązywałbym do tego duzej uwagi
0
@Colon Chyba koniec kariery
3
Bruno danza kuduro
0
@Sysia11 Cała topka tenisistów jęczy wiec oni są przyzwyczajeni