1

Bilans 0:6 Huberta z Bułgarem staje się faktem.I tak niezły wynik jak na Huberta w takim turnieju jak Roland Garros.Dima zmierzy się z Sinnerem lub potężnym Francuzem Moutet'em. @mekston @barcelonaLM

2

@HighestInTheRoom Piękny Niko

0

Ładnie Bułgar wybronił tego gema.Z 0:30 pod presją zrobił swoje.

0

@MesQueUnClub96 Wypdałoby chociaz jednego seta wygrac na tym etapie

0

Największym osiągnieciem Sinnera że uniknął 0:6

0

Dostac 6:0 na Garrosie...oj Janik

0

@agaFCB Ma publike a to duzy atut

0

Moutet autostrada do pierwszego seta.Dwa przełamania na starcie wynik marzenie.

0

@MesQueUnClub96 Bo dzisiaj Francuz awansuje

1

Drugi set również dla Dimy.Bułgar to koszmar dla Polaka i widmo 6:0 na horyzoncie.
@mekston

3

Zibi i wspomnienia


6

Zabawił się z obrońcą Arkii jak na treningu


4

Trzeba oddac Goncalo Feio że podniósł z kolan ten zespół i dał solidne fundamenty na przyszłość.Mimo ze odszedł do Legii to i tak całe środowisko Motoru będzie o nim pamiętac.

1

Motor w ekstraklasie no way :D

7

Motor w ekstraklasie to coś o czym każdy z Lublina marzy.Jako ze jestem z Lublina to beka z Motoru przez ostatnie 10 lat była niemiłosierna.Szczególnie jak sie bujali w 3-4 lidze mając takie mozliwości finansowe i sportowe.

0

@Popitek12 Jest pilka nozna

0

Pierwszy set dla Dimy.Okrutnie szkoda tego seta ale sam Hubert sobie go popsuł.

1

Typowy Hurkacz.Ma szanse to i tak to spierniczy.

0

A więc Stefek Tsitsipas w ćwiercfinale Roland Garros 2024.Zmierzy się prawdopodobnie z Carlitosem.


1

@Popitek12 Sinner tez pauzował ostatnio.Obaj mieli problemy zdrowotne chociaz Carlos więcej stracił na tym bo opuscil sporo fajnych turnieji na mączce

0

@Popitek12 Nie no Sinner zrobil ogromny progres w ostatnim roku.Ten sezon ma duzo lepszy niz Carlitos.

0

Tsitsipas co zdominował Włocha od tej koncówki drugiego seta to jego.Wszystko pod dyktando Chokerosa.

0

@Popitek12 Co ty mówisz Popitku

0

@takisobiektos Jesli 40:0 mu nie wystarcza do łamania to raczej ten mecz będzie się konczył niedługo

2

@Popitek12 Ronaldo nie gra w tym turnieju

1

Debiut Neymara jako pilkarza Barcelony był w Polsce to i Mbappe będzie debiutował w Polsce jako piłkarz Realu.Fajnie się zapowiada piłkarsko ten mecz Atalanty z Realem.

2

@Sysia11 U chłopów większość jęczy ale z tą różnicą ze jeden to robi ciszej a drugi głosniej ale nie przywiązywałbym do tego duzej uwagi

0

@Colon Chyba koniec kariery

3

Bruno danza kuduro

0

@Sysia11 Cała topka tenisistów jęczy wiec oni są przyzwyczajeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?