Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kto wie.Choker jest zdolny do tego.
1
@fart To będzie Nash 2.0 Brooklyn aczkolwiek zycze mu dobrze bo go lubie
0
@LeoMessi1994 W City wolalbym miec KdB ale w takim Realu juz Luke
1
@Donnie_Darko Szkoda ze bedzie kradł Fernandesowi stałe fragmenty na Euro ale trzeba to zaakceptować
4
LeBron powołał nowego trenera Lakers.
0
@mekston Nie no nie
0
Opinia rambli?
1
@barcelonaLM Moze dodi sam coś bierze
2
@barcelonaLM Szkoda do dziś tego meczu.Ten drugi set był świetny w jego wykonaniu a pozniej przez nastepnę dwa 50% Carlosa na korcie
1
@mekston Szkoda troche ze to nie będzie dzienna
0
@Lordzi Pewnie Alcaraz bedzie u bukmacherów ale dla mnie minimalnie Sinner
3
Mecze Alcaraza z Sinnerem zawsze grzeją.Dużo wspomnień i topowych akcji.
0
@takisobiektos A jednak nic nie dało
0
Choker 30:0 no no.
0
@Matheu12 A nawet nie patrzyłem tzn z 1 miejsca lekka przeprawe?
2
On tym backhandem zaraz kogos trafi
0
Tsitsipas z Alcarazem ma ten problem co Hubert z Dimą.Jednak musi to w głowie siedziec ze przegrywasz wszystkie mecze ze swoim rywalem.
2
@barcelonaLM A jeszcze inni świetni zawodnicy nie mieli szanse na powołanie
1
Kiepski moment na przegranie gema wybrał Tsitsipas
2
@barcelonaLM Wszyscy najlepsi tzn największe gwiazdy jak LeBron czy Curry
1
@takisobiektos Jak Rudy zagra swój prime w obronie to kto wie+Wemby rookie goat
3
@takisobiektos Jesli USA nie wygra tego turnieju to będzie to giga niespodzianka.Na samym talencie to tam jest kosmos
5
Piękna brameczka.
1
@budel17 Na tym poziomie to jest duza wada
0
@budel17 Carlos korzysta na tym.,Chciałbym zobaczyc statystyki bh chokera.
1
@mekston Juz nie ma nic do stracenia.Teraz kazdy gem dla Tsitsipasa się liczy
0
@Kengo Zverev moze byc troche zmęczony bo jednak 2x5 ostatnio zagrał
0
@mekston Z Alexem z Australii ma duze szanse ale jednak z Saszką nie bedzie faworytem
0
@Cadafaz Rozumiem że ten jeden był przeciągnięty ale miał całego tiebreaka na pokazanie ze jest lepszy.Nie lubie szukac wymówek poza swoją grą.Jestes lepszy to pokaz to na korcie.
1
@mekston Został zmiażdzony w tym tiebreaku