0

Phoenix w pigułce w tym sezonie


7

@HighestInTheRoom Nigdy nie był przywiązany do klubu i przyszedł tu po siano i prestiz a gdy mu sie znudziło to sobie poszedł.

1

@MesQueUnClub96 Póki co to Nole klepie tych co ma klepać

1

@MesQueUnClub96 No ja chyba najbardziej czekam na tą serie własnie.

2

Trzy razy w ciągu 5 lat także sporo tych pojedynków i zapowiada się swietnie ta seria.


0

@MesQueUnClub96 Tego nie powiem bo to Phoenix.Maja w druzynie ludzi którzy potrafią masakrować tzw kilerów

0

@MesQueUnClub96 Dramat zagrali

1

Jokić sobie klepie 40 pkt na 80% z najlepszą obroną w lidze.Po prostu Joker.


1

@JimMorrisonFCB Zakonczyl kariere w NBA w tym roku

3

Kyrie nie dostał od Boga warunków fizycznych.Wszystko musi sobie wypracować ale jak płynie po parkiecie to jest piękne.


1

@MesQueUnClub96 Nie powinien

1

Na play offy pewnie będzie gotowy.


1

Danil musi zachować energie na reszte turnieju @mekston @barcelonaLM


1

@fart Ten mecz przekłamany troche bo Boston juz na wstecznym,bez napinki

3

@krol211 Frenkie,Gundo i Pedri pewnie.

8

@PatrychoO Niech rozstrzygnie to wódz czyli Vinicius JR

0

@MesQueUnClub96 Jesli Boston wygra miśka to pewnie przeprosi a jak nie to będzie mówił przez rok ze miał racje,taki jest Szaq

13

Faworytem napewno już nie sa ale zawsze sciąganie presji jest dobre

1

Shaq o Bostonie @fart @zadafcb


1

@mekston Ja obstawialem 2:1 dla Bayernu i w sumie byłem blisko nawet

1

Swoją drogą pana Czarka zawsze biorą w polsacie do meczów PSG.Czy to w grupie czy w meczu z Sociedad czy nawet teraz to zawsze ich komentuje.Cichy fan chyba jakiś.

0

@Arkon Lewy,Bellingham,Vini,Mbappe,Haaland bez bramek

1

@MesQueUnClub96 A śmiałes się z moich predykcji meczowych dodi

3

@MesQueUnClub96 Mówiles ze Arsenal pewniaczkiem

22

Kounde jaki mecz rozegrał.Oby był na długie lata w Barcelonie.


5

Swoja drogą 3 bramki stracone przez PSG to 3 bramki Donnarummy.Oby zagrał tez w rewanżu.

0

@barcelonaLM No własnie.Real u siebie na spokojnie powinni przejsc i dalej tez beda mocnym faworytem.

1

@Emhyr Teraz juz nie ma wyjscia bo nikt juz nie da za niego takich pieniędzy jak kiedys.Trzeba stawiac na niego i tyle.

0

@MesQueUnClub96 Wow Robert potrafi

0

@pioz123 Bayern nie przejdzie City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?