Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Phoenix w pigułce w tym sezonie
7
@HighestInTheRoom Nigdy nie był przywiązany do klubu i przyszedł tu po siano i prestiz a gdy mu sie znudziło to sobie poszedł.
1
@MesQueUnClub96 Póki co to Nole klepie tych co ma klepać
1
@MesQueUnClub96 No ja chyba najbardziej czekam na tą serie własnie.
2
Trzy razy w ciągu 5 lat także sporo tych pojedynków i zapowiada się swietnie ta seria.
0
@MesQueUnClub96 Tego nie powiem bo to Phoenix.Maja w druzynie ludzi którzy potrafią masakrować tzw kilerów
0
@MesQueUnClub96 Dramat zagrali
1
Jokić sobie klepie 40 pkt na 80% z najlepszą obroną w lidze.Po prostu Joker.
1
@JimMorrisonFCB Zakonczyl kariere w NBA w tym roku
3
Kyrie nie dostał od Boga warunków fizycznych.Wszystko musi sobie wypracować ale jak płynie po parkiecie to jest piękne.
1
@MesQueUnClub96 Nie powinien
1
Na play offy pewnie będzie gotowy.
1
Danil musi zachować energie na reszte turnieju @mekston @barcelonaLM
1
@fart Ten mecz przekłamany troche bo Boston juz na wstecznym,bez napinki
3
@krol211 Frenkie,Gundo i Pedri pewnie.
8
@PatrychoO Niech rozstrzygnie to wódz czyli Vinicius JR
0
@MesQueUnClub96 Jesli Boston wygra miśka to pewnie przeprosi a jak nie to będzie mówił przez rok ze miał racje,taki jest Szaq
13
Faworytem napewno już nie sa ale zawsze sciąganie presji jest dobre
1
Shaq o Bostonie @fart @zadafcb
1
@mekston Ja obstawialem 2:1 dla Bayernu i w sumie byłem blisko nawet
1
Swoją drogą pana Czarka zawsze biorą w polsacie do meczów PSG.Czy to w grupie czy w meczu z Sociedad czy nawet teraz to zawsze ich komentuje.Cichy fan chyba jakiś.
0
@Arkon Lewy,Bellingham,Vini,Mbappe,Haaland bez bramek
1
@MesQueUnClub96 A śmiałes się z moich predykcji meczowych dodi
3
@MesQueUnClub96 Mówiles ze Arsenal pewniaczkiem
22
Kounde jaki mecz rozegrał.Oby był na długie lata w Barcelonie.
5
Swoja drogą 3 bramki stracone przez PSG to 3 bramki Donnarummy.Oby zagrał tez w rewanżu.
0
@barcelonaLM No własnie.Real u siebie na spokojnie powinni przejsc i dalej tez beda mocnym faworytem.
1
@Emhyr Teraz juz nie ma wyjscia bo nikt juz nie da za niego takich pieniędzy jak kiedys.Trzeba stawiac na niego i tyle.
0
@MesQueUnClub96 Wow Robert potrafi
0
@pioz123 Bayern nie przejdzie City